ronskiy evgeniy (er.or.ignore) не рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Фрісбі Battat Морской-Океан (BX1354Z), Замовлення №MP23-027133

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовив фрізбі який не літає. За словами менеджера він гумовий але фактично пластиковий. Основна проблема в тому що це фрізбі який не літає. Домовились на повернення з продавцем товар я відправив його забрали але гроші так і не повернули. Чеку не надали ні фізичного ні за посилання .
Екатерина М не рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Ігровий центр GoodPlay Кубик Развивающий 25х25х25 см (K008), Замовлення №мр23-016954

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Магниты должны были быть разные,а тут получается слепили из чего что было,огорчены!
Valerii Stronskyi не рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: HASBRO GAMES Гра Монополія , Замовлення №МР22-013420

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Владимир Воробьёв не рекомендує цей магазин
30 квітня 2022

Купив: Игрушка -трансформер Tobot Детективи Галактики мини Шатл, Замовлення №222384

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Не рекомендую цей інтернет магазин. При замовленні зауважив - що дуже важливо щоб відправку іграшки зробили в той же день. Тому що у дитини день народження. Оплатив 100%. Працівник магазин сказав що відправку зроблять . В результаті відправили на наступний день після 18-00... Подарунок поїхав до нас аж на ДРУГИЙ день після замовлення!!! Не прояке день народження вже речі не може бути. Безвідповідальність магазина. Не рекомендую.
Елена Черненко не рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Хотів купити: Машина на радіоуправлінні, Замовлення №МР00-005242

Алёнка Мякота не рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Монополія в карт, Замовлення №057512

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Робила замовлення по телефону, відправили вчасно як і обіцяли. Оскільки потрібен був товар якнайшвидше, взяла за вищою ціною аніж в інших магазинах. Гра на відділення прийшла із розірваною коробкою. Оскільки це було на подарунок, цей момент дуже засмутив. Мусила забрати, так як не мала часу на перезамовлення. Попереджайте про такі моменти! Не рекомендую.
Іванка Гадзало не рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Пупс Zapf Creation Baby Born Нежные объятия Милая Кроха с аксессуарами (827321), Замовлення №MPOO-052324

Сподобалося: повернення товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Такого розчарування в мене ще не було,замовила дитині на подарунок ляльку,прислали єдинорога, гаряча лінія не відповідає, ціна була вказана як за ляльку
Lyudmila P не рекомендує цей магазин
20 грудня 2021

Купив: Carters комплект три штуки (шапочка, сорочкв, Замовлення №3442

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

Товар прислали, который не соответствует описанию. Написали сделать возврат товара и они вернут деньги в тот же день, как получат товар. Товар возвратила, они деньги не возвратили.
Светлана Бойчук рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Електронний конструктор BitKit КиберКодер (BK0003)

Заказывала сыну на день рождения. Доставка была оплачена магазином, что очень порадовало. Доставили в кратчайшие сроки. Люблю рассчитываться онлайн (без наложенного платежа), но при оформлении поторопилась и пропустила оплату, но ребята помогли и я произвела оплату по своему желанию. Рекомендую интернет-магазин. Процветайте!
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
2 вересня 2021

Купив: Іграшкова зброя Nerf Элит 2.0 бластер Шоквейв E9527

Бластер замовили зранку,за двадцятт хвилин вже перетелефонували і того ж дня відправили.Все швидко,злагоджено і як у описі.