Кроха Марина рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Збірка ПК, монітор, клавіатура та миша, Замовлення №12738

Все пройшло чудово, служба підтримки відповідала навіть в свій вихідний, допомогли по всім питанням після отримання замовлення. Дуже вдячна та рекомендую цей магазин.
Volodymyr Maksymets рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: VERSUM Panzer II v8.7 , Замовлення №12389

На сайті великий асортимент готових рішень, комунікація із клієнтською підтримкою на найвищому рівні, допомогли підібрати оптимальний для мого бюджету варіант, який задовольнив та перевершив всі мої очікування щодо працездатності ПК, також надали вичерпні відповіді на усі поставлені мною питання, тому однозначно - рекомендую
Алекс В рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Комп\'ютер lich 3.1, Замовлення №6427

10/10 справжні професіонали, неперевершений сервіс, рекомендую!
Marcus Light рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Комп?ютер , Замовлення №1

Дуже дякую команді VERSUM за чудовий, якісний і швидкий сервіс. Рекомендую!
Представник магазину «VERSUM»
Дякуємо Вам за такий відгук, дуже приємно)
21 лютого 2024 Відповісти
Ruslan Drobyazko рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Комп’ютер 2 штуки, Замовлення №11085

Якісне обслуговування і професійний менеджер Олексій. Гарний магазин і дуже якісна збірка комп?ютерів. Я задоволений!!
Представник магазину «VERSUM»
Дуже дякуємо Вам за такий відгук, працюємо для вас.)
11 січня 2024 Відповісти
Виктор Беляев рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Замовлення , Замовлення №10797

Купував ПК у цих хлопців, дуже гарно спрацювали, допомогли скласти конфігурацію прислухаючись до моїх побажань, оперативно відправили. Якщо ПК, то Versum
Відповідь представника «VERSUM»
Дякуємо за Ваш відгук, працюємо для вас)
Женя Витальевич рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: VERSUM Lich v2.3, Замовлення №9347

Замовив ігровий пк, мені допомогли, порекомендували що і як краще, зібрали за 3 дні, що дуже швидко, і ціна дуже радує. Взагалі дуже задоволений компанією, всім рекомендую) все просто супер) навіть краще ніж я очікував) Дякую за роботу)
Відповідь представника «VERSUM»
Дякуємо за відгук, радіємо що змогли перевершити Ваші очікування.
Андрей Кондратенко рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Компьютер у сборі, Замовлення №Не памятаю

Дякую Вам за якісно наданий сервіс. Швидку допомогу з. Підбором як ПК так і всі необхідним до нього! А також за оперативну зборку і доставку. Залишився дуже задоволений, повторно буду замовляти, та щиро радити іншим.
Відповідь представника «VERSUM»
Дякуємо за Ваш відгук, це важливо для нас.
Mykola “kvas” Sokolovskyi рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Повітряне охолодження ID-COOLING SE-224-XTS, Замовлення №8607

Відповідь представника «VERSUM»
Доброго дня. Дякуємо за відгук, це важливо для нас. З приводу доставки по Києву - вона є, за додаткову плату. Це можна обговорити при оформленні замовлення. Безплатна доставка діє тільки при замовленні ПК.
Lalalalalal Azazazazazaz рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Збірка з конфігуратора, Замовлення №8453

Відповідь представника «VERSUM»
Дякуємо за відгук, працюємо для Вас. Ваш менеджер був Олексій)