gveniar рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Електрична зубна щітка Oral-B Vitality 100 Cross Action Black, Замовлення №284767446

Замовив зубну щітку с доставкою в місто Київ ,зразу зробив оплату,через декілька днів отримав.Упаковка ціла,товар новий.Дякую магазину за роботу.
Anton рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Електробритва чоловіча Braun Series 6 61-B1500s, Замовлення №-

Sahogi не рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Хотів купити: Oral B

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Therma Cpp не рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Зубна щітка Oral-B d750, Замовлення №212982353

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовляв щітку, зубну пасту та крем, а отримав 3 упаковки з насадками.
Костянтин Саражин не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Іригатор Waterpik, Замовлення №209415837

Замовив, надіслав передоплату 100 грн. Вислали не те, що замовляв. Відправив назад. Не міг довго додзвонитись (ну добре, тоді був масивний обстріл)! Потім додзвонився, обіцяли розібратись і перетелефонувати. Забули напевно. І так вже місяць.
Ольга Кравченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 серпня 2022

Купив: Електричне простирадло Beurer TS 26, Замовлення №205170367

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Товар на Хотлайн і на сайті був у наявності. Зайшла, купила. Проплатила (пром-оплатою). Продавець скасував замовлення по причині Нема в наявності. Кошти достить швидко повернулись але в мене зняло комісію 18 грн.
Anastasia Bosak не рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Curaprox Набор Зубная паста отбеливающая Be You 6 разных вкусов с ментоловыми шариками 6x10 мл + Ультра-мягк

Если хотите получить повреждённый товар и услышать, что продавец ни в чём не виноват, тогда заказывайте здесь ???? Покупатель наверное должен быть экстрасенсом, чтобы спрогнозировать, что продавец не додумается упаковать товар (в компоненты упаковке, которая естественно может повредиться) в коробку, а не в пакет
Відповідь представника «100matline.com.ua»
Доброго дня, продовження нашої розмови, ми упаковуємо товар у пакети і у коробки, так при транспортуванні може пошкодитися упаковка із товаром. Кожен товар ми страхуємо на повну вартість товару. І при отриманні у Вас є можливість оглянути товар і скласти претензію. Підкажіть ви оглядали посилку на укр пошті?
Кира Давидовна не рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Насадки oral-b, Замовлення №1575

Не сподобалося: асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Цена насадок oral b себя оправдала - прислали дешевую подделку ЗЕЛЁНОГО цвета, с кривой мятой щетиной, и менеджер пыталась мне рассказать, что поменяли упаковку, судя по всему на мягкую китайскую. На фото есть сравнение с оригиналом
homyak рекомендує цей магазин
17 лютого 2021

Купив: Електрична зубна щітка Oral-B Pro 600 CrossAction Colour Edition Orange

Замовив, оплатив, забрав з Н.П. Все добре. Щітка схоже "сіра" т.як віднутній мануал на українській чи російській. Жодних документів в посилку не вложили ( в т.ч. товарного чеку ) .
Max Kolbaskin рекомендує цей магазин
5 лютого 2021

Купив: Змінні насадки для дитячої зубної щітки Oral-B Stages Power Miki 4 шт, Замовлення №139958870

Увидел минимальную цену. Созвонился и уточнил наличие. Оплатил на карту, отправили в тот же день что и обещали. Заказывал 2 по две, но мне сменили комплект на 4, так как было дешевле. Я согласился. Если цены будут такими же приятными, буду заказывать еще. Производство Германия.