Olena555 не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Диван зі спальною функцією та контейнером для постільних речей Inversa ELTAP 220x89x83 (INVERSA) 102, Замовлення №1

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Менеджер магазина всегда на связи. Диван без комментариев. Фото для будущих покупателей. Не возвращали,т.к. надо помимо денег потратить ещё и время: нанять грузчиков, заниматься перепиской с производителем, упаковать диван и отправить ( за чей счёт?). Возможно на это и рассчитано
Victor Omelchuck рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Комод з висувними ящиками та тумба для вітальні Allmo Meblar 155x85x40 (AL8) 154285, Замовлення №8607

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовляв комод через сайт. Доставка виявилась довшою через затримки у виробника та проблеми на польскому кордоні. Представник магазину завжди був на зв'язку і виконав свої зобов'язання у повному обсязі, тому в цілому всім дуже задоволені.
Anastasia Korsun рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Стильная прикроватная тумба с выдвижным ящиком для спальни Nova Meble Piaski 54x56x39 (S-54) 137718, Замовлення №123

Купляла 2 приліжкові тумбочки. Доїхали раніше обіцяного терміну, все гарно упаковано, дуже якісні і гарно виглядають
Юлія Кравців рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Krzes?o Chic Chrom Velvet Bluvel 14 - szary Signal 4шт, Замовлення №10.02.23

Стільці просто чудові! Замовлення отримали в зазначений термін, менеджер Юрій завжди вчасно відповідав на всі повідомлення, давав відповіді на всі поставлені запитання) В порівнянні з іншими інтернет магазинами ціни набагато нижчі! Стіл також напередодні замовляли на цьому сайті)
Ірина Неізвідська рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Офісне крісло для персоналу Halmar Gonzo 4 pink, Замовлення №12321

Чудова якість товару, якісне обслуговування. Дякуємо за співпрацю! Щиро зичимо процвітання та вдячних клієнтів!
Nataliia Kemska рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: ARMANDO sofa popielaty Halmar, Придбала в інтернет магазині ARMANDO sofa popielaty Halmar Можу порадити.Дуже задоволена ціною, якіс, Замовлення №714-9715816

Все супер
Галина Любимая рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Кровать Starlet White Forte 265x87x242 (STWL163) 000556, Замовлення №59000928727917

Все отлично.Магазин надёжный,заказывала впервые.Магазин рекомендую.Заказ выполнен раньше срока.
Hal CvTat рекомендує цей магазин
19 лютого 2023

Купив: Складное кресло с функцией массажа Agustin M Halmar 75x107x92 (V-CH-AGUSTIN_M-FOT) 139070, Замовлення №1

Дуже комунікабельний продавець. Товар гарний
Владимир Селин рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: P??ka SOHO d?b lefkas + czarny Cama, Замовлення №1

Хороший магазин быстро связались в Вайбере обговорили заказал довольно быстро прислали всё целое что и заказывал так что рекомендую
Оксана Рубіжна рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: P??kotapczan Poziomy 140 Bed Concept BC-04 D?b Artisan D5307 Lenart , Замовлення №.

Ціна відповідає якості. Пробоем зі складанням не було. Дуже задоволена! Рекомендую