Andrey7070 рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.M, Замовлення №7423

Отправили моментально, кофеварка новая, рабочая. Фискального чека от магазина не было, т.к оплачивал наложкой, после осмотра. Есть накладная и гарантийный талон с печатями, а так же чеки об оплате с НП. Магазин рекомендую!
Oleksandr Leshchenko не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: DeLonghi KBI 2001 BL Distinta Flair, Замовлення №7140

Відправили товар із затримкою. Також чайник прийшов у майже розірваній коробці з незначними вмятинами на корпусі.
Виктория Воронина рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Ріжкова кавоварка DeLonghi EC685M, Замовлення №[#6974] (19.01.2024)

Усі умови були виконані. Кавоварка відповідає якості. Я дуже задоволена! Дякую! Рекомендую цей магазин
Денис Востриков рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 230.BK, Замовлення №6850

Купував тут кавоварку, сталось так що мені прийшла не працююча корректно, вже думав що "напився" кави, але списався а потім і зізвонився із менеджером магазину і мені без усіляких проблем відправили іншу в замін тої, до останнього очікував якийсь "подвох" але зараз п'ємо смачну каву і міркуємо над моєю параноєю =) Рекомендую, ціни хороші, працюють - люди.
Andrii Gubriienko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 листопада 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 685.BK, Замовлення №PH-0004701

Александр Кобзев не рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Хотів купити: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 5.1 Blue

Зателефонував за Кавоварка DeLonghi EC5.1. Товару нема. Сказали, що можна придбати інший і зв'яжуться зі мною . Так і не передзвонили. Жаль потраченого часу.
Вікторія Михайловська рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Delonghi Ecam 23.420 S, Замовлення №Замовлення здійснено по н

Дякую магазину «Viera» за чудову кавоварку та за привітний персонал, який виконують свою роботу професійно, надають усю необхідну інформацію та поради щодо використання кавоварки!) Машинка дуже легка у користуванні. Компактна та не займає багато місця, але тим не менш напої готує відмінно та швидко! Вартує своїх грошей. Цілком задоволена! Гарний настрій кожного ранку та протягом дня гарантовано!
Margo Brediha не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S, Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S, Замовлення №Не надали номеру замовлен

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Victoria Tsiruk рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Автоматична кавомашина Delonghi 685 B, Замовлення №РН-0003471

Дуже задоволена покупкою і обслуговуванням магазину. Швидко відреагували на заявку на сайті. Консультант допоміг підібрати саме те, що потрібно. Відправили замовлення теж швидко і в найкращому вигляді. Кавомашина працює ідеально. Щиро рекомендую!
Софія Процик рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB, Замовлення №Замовляла з сайту

Дуже задоволена обраним товаром, ця кавова машина - ідеальна. Компактна, економна та зручна в користуванні, а також за дуже вигідною ціною. Особливо хочу відзначити хороше обслуговування магазину. Залишила заявку на сайті і мені дуже швидко передзвонили, працівник все детально та доступно пояснив. Тому щиро рекомендую!