Роман рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0) (378453, 378453), Замовлення №210 095

Покупкою повністю задоволений. Рекомендую цей магазин!
Maryna P рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №207 842

Задоволена як товаром, так і обслуговуванням. Все дуже добре працює і є гарантія. Дякую!
Відповідь представника «TimeSport»
Марино, дякуємо за відгук! Приємно, що у Вас залишились позитивні враження від покупки. Нехай товар служить Вам якнайдовше. Мирного неба над головою!
Oleh Polisan рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники без мікрофону Audio-Technica ATH-M40X, Замовлення №278089217

Замовив у неділю, передзвонили на наступний день, підтвердили замовлення і відправили в цей самий день, що дало змогу отримати товар уже у вівторок. Рекомендую магазин
Відповідь представника «TimeSport»
Щиро вдячні за залишений відгук! Бажаємо приємного користування та мирного неба над головою!
Макс Кравців рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо EC 685.W, Замовлення №211266

Все пройшло якісно та швидко Задоволений покупкою! Менеджер дуже допоміг з підбором товару. Рекомендую
Відповідь представника «TimeSport»
Максиме, ми дякуємо Вам за схвальний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені покупкою. Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо мирного та приємного дня!
Serhii_777 рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Монітор 27M1F5500P/00, Замовлення №209262

Добрий день, рекомендую! Все чітко і швидко!
Відповідь представника «TimeSport»
Вдячні за Ваш відгук та рекомендації. Хай товар служить якнайдовше! З повагою, інтернет-магазин TimeSport.
Павло Чамата рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Радіоприймач TAR2506/12, Замовлення №275578788

Задоволений співпрацею. Замовлення відправили швидко, товар якісний. Менеджер допоміг підібрати потрібну модель, за гарною ціною. Вже користуюсь приймачем, якість відмінна.
Відповідь представника «TimeSport»
Ми вдячні Вам за приємний відгук та за те, що Ви обираєте наш Інтернет-магазин. Приємного користування та гарного дня!
Oleg999 рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Відпарювач DT8270, Замовлення №274376895

Товар в наявності, найдешевша ціна по Україні. Швидко відправили , по телефону все що потрібно уточнили та повідомили. Товар дуже якісний. Рекомендую!
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо за залишений відгук. Ми цінуємо Вашу думку і будемо продовжувати працювати над тим, щоб пропонувати нашим клієнтам найкращий рівень обслуговування. З повагою, інтернет-магазин TimeSport.
Yulia Savchuk рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Комплект (кермо, педалі) Tracer Roadster 4w1, Замовлення №207160

Дуже крутий магазин, хороші менеджери все підказали та порадили. Класний сервіс, буду звертатися ще.
Відповідь представника «TimeSport»
Юлія, вдячні за залишений відгук та будемо раді бачити Вас знову. Нехай товар служить якнайдовше. Гарного та спокійного дня!
Юлія Власюк рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm (287494, 287494), Замовлення №204 748

Щиро рекомендую даний магазин , менеджер дуже люб?язно допомогла у вирішенні питань, так як не могла довго визначитися з моделлю навушників . Дуже дякую за швидку відправку та додаткові фото які отримала перед відправкою . Однозначно рекомендую , це найбільш безтурботна покупка в моєму житті
Відповідь представника «TimeSport»
Юлія, вдячні за Ваш відгук та рекомендації. Співпраця з Вами також залишила у нас лише позитивні емоції. Хай товар служить якнайдовше. Мирного неба над головою! З повагою, інтернет-магазин TimeSpor.
Kulikova Svitlanka рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Vacuum Cleaner Q7 Max Black, Замовлення №207748

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Рекомендую, покупка була вдалою!