Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ivan Bohdan не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Компаннія бере аванси і не виконує свої зобовязання. На 4-й тиждень після замовлення, компанія не знає коли буде доставка.
Відповідь представника «TimeSport»
Добридень! Просимо вказати номер замовлення.
Dkras рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор підлоговий Camry CR 7314, Замовлення №242744

Доставили в обумовлені строки - замовив у вівторок, відправили у неділю і в понеділок вже товар приїхав. З товаром все в порядку.
Відповідь представника «TimeSport»
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Приємно чути, що Ви задоволені нашим сервісом та якістю товару. Сподіваємося на подальшу співпрацю із Вами. Гарного дня!
Наталья Супруненко рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор колона Camry CR 7320, Замовлення №242333

Відповідь представника «TimeSport»
Наталіє, дякуємо за Вашу рекомендацію! Бажаємо Вам легкого та приємного користування вентилятором. Ми завжди будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів. Вдалого Вам дня та мирного неба!
Paul Dudenkov рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор підлоговий Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2, Замовлення №123

Відповідь представника «TimeSport»
Павло, ми вдячні Вам за відгук та конструктивну критику. Ваша порада дуже цінна для нас, тож ми обов'язково врахуємо її для того, аби покращити наш сервіс та уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Приносимо Вам свої вибачення за незручності та сподіваємось на розуміння. Нехай вентилятор слугує Вам якнайдовше. Щиро бажаємо Вам вдалого дня та гарного настрою. З повагою - команда "TimeSport".
Станислав Шарун рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №239663

Все доставили як і обіцяли.
Відповідь представника «TimeSport»
Станіславе, дякуємо за Ваш позитивний відгук! Нехай зарядна станція слугує Вам довго та безперебійно. На все добре!
19ua рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: інтерактивний Kemot PROSinus-2200 (URZ3411), Акумулятор для ДБЖ Green Cell AGM VRLA 100Ah 12V (AGM30), Замовлення №298837796

Роблю замовлення в цьому магазині вже не вперше і в самі "піково -загруженні часи" як результат - приходиться чекати до 10 роб.днів.(відправка замовлень відбувалась в строки). Кожного разу отримую повноцінні відповіді на питання щодо товару. Ціна товарів - середньо ринкова (часом навіть нижче). Якість товарів відповідає - заявленим. Чи буду рекомендувати цей магазин знайомим - звичайно.
Відповідь представника «TimeSport»
Ілле, нам неймовірно приємно читати такі відгуки від покупців. Ми будемо раді Вашим наступним замовленням та, як і завжди, докладемо усіх зусиль, аби виконати їх на найвищому рівні. Дякуємо Вам та бажаємо усього найкращого! Щиро Ваш, TimeSport.
Покупець9 не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Хотів купити: 3D-принтер Creality K1C

Замовляв принтер за ціною 24003 і оплатив, мені зателефонував менеджер і підтвердив що ціна актульна(після оплати). На третій день очікування, мені написав продавець і запропонував доплатити до 25810(з їх слів це собівартість), або обрати інший товар. В той же час на їхньому сайті ціну змінили до 25810(невже вирішили всім віддавати за собівартістю)
Відповідь представника «TimeSport»
Добрий день. Приносимо свої вибачення за цю ситуацію та просимо вказати номер замовлення або інші дані, за якими можна ідентифікувати звернення. Дякуємо!
Замовлення №300450388
23 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «TimeSport»
Олександре, добрий день. Дякуємо Вам за приділений час на написання відгуку. Для нас важливий зворотний зв’язок від покупців, незалежно від його характеру. Ми щиро перепрошуємо за незручності, які виникли у процесі виконання Вашого замовлення. На жаль, сталася непередбачувана ситуація з нашим постачальником, яка призвела до того, що ціна на товар змінювалась декілька разів. Ми розуміємо Ваші емоції та те, як виглядає ця ситуація, але також ми б хотіли спробувати пояснити чому так відбулось. Справа в тому, що ми працюємо з різними постачальниками: постійними та новими. Нових постачальників ми шукаємо завжди, оскільки прагнемо розширювати наш асортимент якісних товарів з Європи за нижчими цінами, ніж у інших продавців. Як правило, нас та покупців усе влаштовує, тому ми продовжуємо співпрацю з постачальниками. Ми робимо усе можливе, аби звести кількість подібних випадків до нуля та, звісно, припиняємо роботу із тими, хто нас підводить. У роботі з клієнтом ми намагаємось запропонувати можливі варіанти, які будуть вигідними для покупця (включаючи альтернативні варіанти, якщо є змога відправити товар іншої моделі або бренду). Нам дуже прикро, що наша співпраця не виявилась успішною та будемо раді, якщо в майбутньому Ви дасте нам ще один шанс виконати Ваше замовлення. Від усього серця приносимо свої вибачення та бажаємо Вам усього найкращого.
Вчора Відповісти
TenaX рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro CN, Замовлення №297171990

Відповідь представника «TimeSport»
Щиро вдячні Вам за розуміння! Нехай зарядна станція слугує довго та безперебійно. Будемо раді новим замовленням від Вас та докладемо усіх зусиль, аби виконати їх на найвищому рівні. На все добре Вам!
Константин Довгаль рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh, Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №236272

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Товаром задоволений, але прийшлося чекати більше ніж 10 робочих днів. Це трохи підняло градус напруги, але товар приїхав, залишився задоволеним
Відповідь представника «TimeSport»
Костянтине, добрий день. Дякуємо, що дочекались. Нам справді прикро за те, що відправили товар трішки пізніше обіцяного, але не все залежить від нас, на жаль. Нехай зарядна станція полегшує Вам життя у цей нелегкий період. Вдалого Вам дня та тихого вечора.
Володимир «RODRIGUEZ» Струбицький рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro 768Wh, Замовлення №299141341

Відповідь представника «TimeSport»
Володимире, добрий день! Щиро вдячні Вам за позитивний відгук! Нехай зарядна станція слугує довго та безперебійно. Гарного Вам дня та мирного неба!