Тёма Палеха не рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Power Bank Magnetic Wireless 6000mAh 20W Black (PPCX020001)

Залишив замовлення на сайті. Через декілька годин намагався разів 5 додзвонитись. Ніхто не відповідає. Змарнував час(
Представник магазину «iGadget»
Вибачте будь ласка. Ці складності повязані з відсутністю у нас світла в той час.
20 січня 2023 Відповісти
Lyolick не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401)

Чекав на відправку 3 дні. На зв'язок ніхто не вийшов. На дзвінки не відповідають. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Представник магазину «iGadget»
Вибачте будь-ласка, після останного обстрілу, ми 3 дні були без світла та звязку. Як тільки знову з"явилась можливисть працювати, ми оперативно обробили та відправили всі замовлення. Ми намагаємся якісно працювати і під час війни. Але іноді буває таке, що обставини бувають вище нас ((
22 грудня 2022 Відповісти
Андрей рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Алкотестер высокой точности Inspire AC T600, Замовлення №3642

Дуже класний вибір товару, низькі ціни на якісну техніку та персонал обслуговує на найвищому рівні!!
Світлана рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Алкотестер высокой точности Inspire AC T600, Замовлення №3680

Магазин очень хороший.Персонал внимательный и очень вежливый.Помогли с подбором!
Андрій рекомендує цей магазин
13 листопада 2022

Купив: Електробритва Xiaomi MSN M3(XMSNM3), Замовлення №3724

Купили у Вас електробритву Xiaomi. Очень боялся что будут вопросы, так как цена ниже чем у других магазинов. Пока все отлично. Продавец доброжелательный, достал, показал все детали, упаковал обратно
Микола рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Фотоэпилятор Bigsmile KFL-806, Замовлення №3775

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Топ сервис. Под заказ доставили пару позиций товара в магазин менее чем за два часа. Вежливая девушка оператор ответила на все вопросы!
Сергей рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Купив: Автомобильный пылесос Inspire IS-7000 с моющимися фильтрами, Замовлення №3786

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Отличный магазин. Широкий ассортимент качественных товаров. Идеально для выбора подарков для себя и друзей!
Татьяна рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Купив: РМБ Power Bank Baseus Bipow 20000mah з LED дисплеєм Black, Замовлення №3792

Купила Powerbank, все пройшло успішно. Відмінна ціна, кур'єр привіз все запаковане та новеньке. Задоволена якістю роботи магазину
Вова рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Очки шлем виртуальной реальности Baidroid UGP U8 c джойстиком Terios T3, Замовлення №3781

Дякую за відправку без передоплати, це в наші дні велика рідкість. Бажаю гарних і порядних клієнтів!
Олег Скляр рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Робот для мойки окон Inspire IQ Cleaner V 2, Замовлення №3745

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Понравился выбор, качество классное, плюс цена была сравнительно невысокой, так что остался доволен покупками!