Ціна збігалась із заявленою на hotline
Julia123123 рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank 20000 mAh (40ALLG2WWW), Замовлення №154183

Дуже дякую! Швидко обробили замовлення та миттєво відправили товар. Дуже професійна взаємодія.
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
V Yu рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: PHILIPS STH3020/10, Замовлення №154141

Все чудово ?
HelgaASD рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank 20000 mAh (40ALLG2WWW), Зовнішній акумулятор (павербанк) Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank 20000 mAh (40ALLG2WWW), Замовлення №7360

Дуже відповідальний і професійний підхід, дякую, задоволена товаром і рівнем сервісу.
Maksym Kvitkov рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Philips FC9334/09, Пилосос безмішковий Philips FC9334/09, Замовлення №154129

Магазин рекомендую: швидко, чітко, без зайвих розмов. На порядок приємніше ніж купувати у великих мережах з їх бардаком і ставленням до клієнта.
Shpion рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE501134, Замовлення №154064

Чудовий магазин та ввічливі менеджери. Жодних нарікань.
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Sania sania рекомендує цей магазин

Купив: Електром\'ясорубка Moulinex ME307832 , Замовлення №154080

Гарна ціна та дуже швидка відправка!
biggibon1 рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Фільтр води для кавоварок Delonghi DLSC002 (5513292811), Замовлення №154058

Вислали товар дуже швидко, в той же день отримав його на новій пошті.
Mariana Lugova рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE501134 , Замовлення №154066

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Natalia78 рекомендує цей магазин
9 червня 2024

Купив: Праска з парою Tefal Ultimate Pure FV9845, Замовлення №150974

Вже в третій раз купляю в цьому магазині товар. Тільки найкращі рекомендації. Сервіс на вищому рівні. Все вчасно, чесно і прозоро. Ціна - найнижча.
Richard Bagriy рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal COOK4ME + CONNECT CY855830, Замовлення №153176