Ціна збігалась із заявленою на hotline
Nexus 6 Motorola рекомендує цей магазин

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3520W, Замовлення №155028

Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
Oleksandr Tymoshchuk рекомендує цей магазин

Купив: Занурюваний блендер Tefal HB95LD38, Замовлення №№154949

Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Tanita I am рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta X-Force Flex 12.60 Auto Aqua RH98C0WO, Замовлення №155013

Була здивована кількістю позитивних відгуків, але саме тому обрала цей магазин . Отже : 1. Хороша ціна 2. Швидко зв?язалися, уточнили всі деталі, відмінно спілкувалися. 3. Надіслали в Вайбер всю необхідну інформацію та офіційні реквізити для оплати. 4. Відправили одразу після оплати з самого ранку, тому на наступний день отримала пилосос. Враження лише позитивні , постійно замовляю все онлайн і однозначно це найкращий досвід . Рекомендую магазин і оцінка 12 з 12 можливих!
Ирина Гнатышко рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Пилосос Філіпс, Замовлення №154583

AAYS рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Бендер tefal, Занурюваний блендер Tefal HB653838 1, Замовлення №154874

Магазин работает отлично. Позвонили сразу после заказа, согласовали вопросы, получил чек, отправили в тот же день. Товар составляет описанию.
Людмила Святогор рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Занурюваний блендер Tefal HB95LD38, Замовлення №154927

Як завжди все супер) дякую)
Tarinell рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Праска з парою Tefal Puregliss Coppertinto & Black FV8064E0, Замовлення №154851

medwedsckaya2010 рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC716 (GC716D12), Замовлення №101578

Анна Осадченко рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry & Grill EY501815, Замовлення №№154702

Задоволена магазином та сервісом. Якщо потрібна буде інша техніка - шукатиму в цьому магазині
Nat-li рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry & Grill EY501815, Замовлення №154802