Valeriy 777 рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Мультиварка Moulinex Simply Cook MK622132, Замовлення №0000101457

Рекомендую. Все супер!
Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
Rostyslav Malenko рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Парогенератор Philips PerfectCare 8000 Series PSG8140/80, Замовлення №153173

Настя Ніжинська рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка Tefal Cook4me Touch CY912830, Замовлення №0000101986

Рекомендую усім магазин для покупок Швидка та якісна консультація і доставка товару ?
Volodimir Gankevych рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 5 Vario MQ 5277 BK, Замовлення №153081

Відправка товару відбулася в день замовлення хороша ціна Рекомендую
Alexandr рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Парогенератор Philips All-in-One Ironing Solutions All-in-One 8500 Series AIS8540/80, Замовлення №0000101451

Alex Alex рекомендує цей магазин

Купив: набір сковорідок Tefal Ingenio XL Intense (L1509273), Замовлення №153171

Придбали сковорідки за супер-ціною. Все пройшло відмінно. Дякуємо за сервіс.
Тая Кравченко рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Фен щітка Rowenta, Замовлення №0000101445

Дуже вдячна працівникам магазину. Товар був відправлений у обіцяний термін. Дякую.
Anton Shamov рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare For Kids HX6042/33, Насадка для електричної зубної щітки Philips Sonicare For Kids HX6032/33, Замовлення №153102

Інна Шумило рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Занурюваний блендер Kenwood Cooking Chef XL KCL95.004SI, Замовлення №0000101446

Все відповідало умовам і вартості товару, був у наявності, придбала досить швидко, продавці компетентні, ввічливі Рекомендую однозначно
Віктор Б. рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Пилосос безмішковий Philips FC9556/09, Замовлення №0000101447

Це той варіант, коли все чітко, грамотно та правдиво! Насправді рекомендую даний магазин!!! Буду і надалі замовляти, навіть по передоплаті!