Дмитро Карабельник рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Домашня смарт камера з панорамуванням. Ezviz , Замовлення №47707

Заказав камеру, все добре, все працює, дякую
Valeten рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Комплект відеоспостереження , Замовлення №10664

uleh не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Камераи і реєстратор, Комплект відеоспостереження , Замовлення №Нажаль не зберіг

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Не рекомендую магазин І відео якості іх продукції що на ютуб каналі не відповідає дійсності Сервісний центр просто ігнорує ковєнтів Також коли повторно звертався в магази з проханням замінити одну камеру то вони просто проігнорували
Олексій Ком рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Портативне джерело живлення Zendure SuperBase Pro 1500, Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 1500 (ZDSBP1500-bk-eu), Замовлення №40841

Все дуже відповідально, оперативно, чітко, ввічливо і компетентно. Діє програма лояльності. Мерч: наліпки, візитки, флаєри, знижки... Молодці. Тут дбають про свою репутацію та працюють на довгострокову перспективу. Спокійно і наполегливо - рекомендую.
Виталий Фетищев рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Ip видеокамера lmou ipc-a22ep-b, Замовлення №9156

Рекомендую, сервис и товар порадовал
Сергей Грицына не рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Камери відеоспостереження hikvision, Замовлення №9899

Гарантійне обслуговування проблему не вирішило, керівництво не реагує. Три з дев'яти камер проблемні. Гарантія ще півроку.
Відповідь представника «CONTROL.UA»
Добрий день. Ми займаемось вирішенням вашего питання. Але нажаль ми не можемо вирішити вашу задачу за 10 хвилин. Ми вже зв'язались з вами та дали всі відповіді на всі ваші питання та прийшли до згоди. Ми реагуемо та завжди на зв'язку і завжди вирішуємо запитання та проблеми які виникають у наших клієнтів.
Влад Шилин рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: Камера видеонаблюдения

Заказал камеру, пришла вовремя и в полностью рабочем состоянии. Спасибо за оперативность. Рекомендую
Максим Охрицкий рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Купив: Комплект сигналізації HIKVISION DS-PWA32-NG

Дякую за надійність. Відразу оплатив у понеділок вислали мені камеру і мережевий відеореєстратор. Все швидко.
Сергей Кальной рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Мережевий відеореєстратор (NVR) HIKVISION DS-7104NI-Q1/4P, IP-камера відеоспостереження HIKVISION DS-2CD1343G0-I (2.8 мм), Замовлення №11344

Заказывал видеокамеру и регистратор для склада, сервисом доволен. Работают настоящие профессионалы
Aleksandr Krachun рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: IP-камера відеоспостереження Dahua Technology DH-HAC-HDW1200RP (2.8 мм), IP-камера відеоспостереження Dahua Technology DH-IPC-HDW1230T1P-S4 (2.8 мм), Мережевий відеореєстратор (NVR) Dahua Technology DH-XVR5108C-I3

Покупаю в этом магазине не первый раз. Все на высшем уровне: начиная от вкусных цен на товары, по сравнению с магазинами-конкурентами, заканчивая обслуживанием и сервисом. Товар качественный. При доставке все аккуратно пакуется. Хочу выразить огромную благодарность Вадиму - мастер своего дела. Всегда посоветует, расскажет, объяснит, предложит альтернативы. В магазине присутствует система скидок, что не может не радовать.