Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SLKM

на сайті продавця ціна вище ніж на хотлайн
888vital888 не рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Занурюваний блендер Gorenje HBC564QW, Замовлення №6086

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

dubsta3 рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Зарядна станція XO PSA-700 (6920680834341), Замовлення №00000

Все быстро, не знаю почему недовольные люди были, прислали в транспортировочной коробке как приходит из за бугра, что большой плюс учитывая новую почту и их доставку. Все пришло в оговоренный срок с чеком и гарантийком пропечатанной. все ок было и связались сразу. Заказ в ВС - связались в 10 утра в пн. Вторник - уже получен заказ.
Нат Ив рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: SAMSUNG RZ32M7110SA/UA та SAMSUNG RR39M7140SA/UA

Відповідь представника «Maxishara»
Доброго дня! Дякуємо за Вашу оцінку! Користуйтесь із задоволенням!!!
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Хотів купити: Микроволновая печь LG MH6336GIB

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

перейшовши на даний магазин стикнувся з обманом з боку магазину де більша ціна ніж на хотлайні
Віталій Луценко рекомендує цей магазин
14 березня 2021

Купив: Машинка для стрижки Ardesto HC-Y30-DBS, Замовлення №547949

Був один недолік.Товар прийшов без повноі комплектаціі,а саме була відсутня щіточка для чищення.У мене питання.Чому товар не провірають перед відправкою?А так магазин рекомендую усім!
Ліліанна не рекомендує цей магазин
16 лютого 2021

Купив: Смартфон OPPO A31 4/64GB Lake Green

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Замовляла смартфон Oppo A31, повністю по передоплаті, брала на подарок. Смартфон прийшов у відкритій упаковці, весь екран в слідах від пальців, в одному місці зовсім брудний! Сервісом не задоволена, так як смартфон куплявся на подарунок.
HotlineUser61741697 рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Купив: КРОНШТЕЙН ITECH PTRB41

Замовляв кронштейн до телевізора.Дуже задоволений роботою персоналу магазину та ціною.
Відповідь представника «Maxishara»
Дякуємо за Ваш відгук та оцінку нашої роботи!
Roma Gonchar не рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Купив: ТЕЛЕФОН ERGO F243 BLACK, Замовлення №ТЕЛЕФОН ERGO F243 BLACK

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: асортимент, сервісна підтримка

Придбав мобільний телефон у магазині maxishara як новий, одразу оплатив його в результаті приїхат телефон з подряпинами та ще й зламаний. Телефон приїхав курєрською службою Jastin трек 412820232. Ввімкнувши телефон на пошті а розмовний динамік дуже тихо звучить практично не чути, рингтони які обираю теж практично не чути. Навіщо такий телефон? Купувався для бабушки. ВІдмовився від отримання товару. Повідомив магазин і в результаті магазин повернув кошти.
Люба Паршко рекомендує цей магазин
12 вересня 2020

Купив: BRAVIS LED-32G5000 + T2, Замовлення №3849

Заказала на сайте. Оператор дал точную информацию, доставили как обещано - в течение 3х дней. Выдали все квитанции и гарантийный талон. Рекомендую этот надежный магазин!
Відповідь представника «Maxishara»
Дякуємо за Ваш відгук та оцінку нашої роботи!