diver.kiew не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Лопата снігоприбиральна Скрепер-волокуша 143021 (1003470)

Kostiantyn Kazymirov не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Маска зварювальника хамелеон Кентавр СМ-203Р, Замовлення №13140

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Зробив замовлення з доставкою іншій людині. Мене жодного разу не зконтактували ні по телефону, ні за емейлом. Гроші за доставку прийшлося платити отримувачу.
Рт рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: BLACK+DECKER BES720 BLACK+DECKER BES710, Замовлення №20450829154416

Хороший магазин, швидко відправили. Товар був габаритний, приїхало все ціле в заводському пакуванні.
Аркадичъ рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Аккумуляторная пила DeWolt, Замовлення №12715

Заказывали аккумуляторную пилу девольт и дополнительный аккумулятор к ней, цену в Украине дешевле не нашли, брали в рассрочку, после первого платежа отправили сразу, с Волыни в Харьков приехало за сутки, всем довольны, цена на пилу и аккумулятор на порядок ниже чем в других магазинах, все топ, рекомендую!!!
Андрій Номат рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: GENERGY LIMITED 7000D 6,5 кВ, Замовлення №240632090

Чесний продавець, швидко реагував на повідомлення,швидка доставка до дверей.. Рекомендую!
Александр Прочерк рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: GENERGY CRETA RC Генератор бензиновий 7,2 кВт, Замовлення №28082

Реально чудовий магазин. Асортимент. Ціни. Ставлення. Шукав генератор. Проконсультували. Порадили. Домовитися за вартість. Ціну не підняли навіть коли нова партія прибула за дорожчою ціною. І ще такий нормальний бонус - безкоштовна доставка. Кур'єром до підїзда. Респект і вдячность!
Yawa Artillerist рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Кущоріз SHT 600 (256060002/14), Замовлення №06092312

Дуже приємний магазин. Замовляв кущоріз Stiga SHT600. Найкраща ціна на Хотлайні, так й ще акція на безкоштовну доставку. Передплатив повністю всю суму, відправили через декілька хвилин. Проте через неуважність сталася помилка - суму вказали не ту. Відписав у Вайбері - миттєво виправили помилку. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Товар приїхав швидко, гарантія оформлена. Все працює. Рекомендую цей магазин.
Amur не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Культиватор Кентавр КЭ-1600Р, Замовлення №-

Товар прийшов б/в за ціною нового. На пакувальній коробці були сліди відкривання, але я подумав, що продавець перевірив товар перед відправкою, але відкривши упаковку побачив сліди використання, що є недопустимим!!! Не знаю, що треба робити, щоб так пошкодити метал!!! Продавця нікому не рекомендую !
bilbas рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Газонокосарка-робот RMI 632 P (63090111478), Замовлення №8623

Ростислав не рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Хотів купити: Насосна станція вихрова Vitals aqua AVQ 437-2eg

Оформив замовлення, сплатив за товар. Наступного дня повернули кошти бо товара не було в наявності.