Ціна збігалась із заявленою на hotline
Панченко Борис рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Телевізор Samsung UE43CU8002, Замовлення №3385108

Роботою магазину задоволені.
Nikiat Sart рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Телевізор LG 43UR7300, Замовлення №3385120

З плюсів - безкоштовна доставка по місту, відповідність ціни, наявність. З мінусів - не можливість доставити в той же день (тільки на наступний) і завдаток, хоч і символічний, але все ж. В результаті замовленням задоволена. Дякую.
radortep рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Samsung 55cu7172, Замовлення №Samsung 55cu7172

При замовленні не виявилось в наявності телевізора , що ми хотіли. Продавець пообіцяв за 2 дні привезти замовлення і , як не дивно, стримав слово. Попри очікування навіть ціна не змінилась. Покупкою задоволені.
2364275 рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: LG 43QNED80T, Замовлення №Замовив після консультаці

Знайшов цей магазин через Хотлайні де мене добре та вичерпно проконсультували. Допомогли з вибором моделі, розповіли про конкурентів та багато іншого. Після декількох консультацій більше години) зробив вибір і мені його доставили у той же день. Курьєр продемонстрував працездатність. Усе добре якби ще була можливість оплати через термінал, оплата частинами тощо
Юлия Апельсинка рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE55QN95C, Замовлення №3385103

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

При замовленні консультант неправильно записав дату доставки. Чекали на 24 число, а вони чомусь вирішили , що на 26. Але вибачились і трохи знижки зробили. В цілому все добре.
Иван Долгих не рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung QE55QN90C

Товарів немає в наявності! Беруть предоплату за те чого не існувало,а коли приходить час доставки пропонуєтся (придбати) геть інше,але вже дорожче.
Анастасия Браун рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Телевізор LG 50UR7300, Замовлення №3385102

Ціна, якість, сервіс, доставка, спілкування. Все ок.
Нюта Цветаева рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE43QN90C, Замовлення №3385050

Компетентні продавці. Допомогли вибрати телевізор для ігор. Доставили швидко. Проблем не виникло.
Kamakura рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Philips 43pus8118, Замовлення №3385091

Консультант з магазину порадив цю модель. В решті решт я дав згоду. Телевізор в користуванні близько 2 тижнів і я не жалкую. Подяка продавцеві.
Last Illuminat рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Samsung 43cu7100, Замовлення №3385082

Все ок, крім завдатку, бо коли перший раз в незнайомому магазині замовляєш , то трохи стрьомно.