Олександр Тараненко не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Офісне крісло GT Racer B-114H Black, Офісне крісло для керівника GT Racer B-114H Black, Замовлення №829644

Артур Хмара не рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Офісне крісло для керівника GT Racer X-2852 Classic Fabric Gray, Замовлення №823142

не рекомендую цей магазин.
dobriyvecher рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Геймерское кресло GT Racer X-8005 Dark Gray/Black, Замовлення №6907

Відповідь представника «GT Racer»
Добрый день! Благодарим Вас, за положительную оценку, обращайтесь к нам еще.
Андрей Аршава рекомендує цей магазин
12 грудня 2021

Хотів купити: Офісне крісло для керівника GT Racer X-2749-1 black/blue

Потрібна була запчастина на крісло GT Racer x-2749-1. Звернувся за номером який був вказаний на сайті. Оператор Катерина швидко зреагувала і допомогла вирішити питання. Велике спасибі сервісному центру, магазина GT Racer.
Відповідь представника «GT Racer»
Доброго дня! Дякуємо Вам, за відгук, нам дуже приємно, звертайтеся до нас ще!
Vladimir не рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Офісне крісло для керівника GT Racer X-W182 black, Замовлення №6569

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «GT Racer»
Добрый день! Приносим свои извинения, за то что товара не оказалось в наличии. Благодарим, за обратную связь, заказ был сделан Вами в пятницу вечером, на выходных информация не обновляется, в понедельник утром, данная позиция будет удалена с сайта! У Вас замораживаются деньги на карте под определенный заказ, мы не можем это изменить технически, поэтому если Вас интересует другая позиция, мы можем с Вами подобрать, но ее заново нужно будет оплатить либо на сайте либо при получении, если актуально, то с Вами свяжутся из отдела качества и подберут Вам другой товар?
Aleksandr G. рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2021

Купив: GT Racer B-810A

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «GT Racer»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення. При отриманні кожний товар потрібно оглядати, якщо Вам щось не підходить, у Вас є змога відмовитися від товару. Товар Вам прийшов якісний, дійсно в нас на сайті були вказані підлокотники з м`яким пластиком зверху, а зробили іх трохи інші, кожний виробник залишає за собой право, щось змінювати в товарі, прийшла інша партія, не така яка була і трохи змінилися підлокотники, це не є брак! В грубій формі, з Вами ніхто не спілкувався, запросили у Вас відео, хотіли замінити Вам на інші підлокотники, але на жаль до цієї моделі інших немає про що Вам надали інформацію, запропонували, якщо не підходить товар, то зробіть повернення, за власний рахунок, так як після отримання товару на новій пошті Вас все влаштувало, якби був брак товару, то ми би сплатили за доставку.
В последующий день ко мне обратился менеджер компании. Было предложены несколько вариантов для решения сложившийся ситуации. После длительного общения с менеджером изменил свое мнение в лучшую сторону. К сожалению не могу изменить рекомендацию, в положительную сторону. Поскольку на данном сервисе отсутствует возможность редактировать свой отзыв.
2 грудня 2021 Відповісти
hotlineua відповів на коментар Aleksandr G.
Добрый вечер, После того, как представитель магазина оставляет ответ, пользователь более не может редактировать свой отзыв (только Администрация сайта). Изменения внесены. С уважением, Администрация hotline.ua
2 грудня 2021 Відповісти
Сергей Есенин рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Офісне крісло для керівника GT Racer B-901 black, Замовлення №785240

Відповідь представника «GT Racer»
Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук, Ваше питання буде обов`язково вирішено, передали інформацію в відділ сервісу.
Nicholas Moriarty рекомендує цей магазин
14 листопада 2021

Хотів купити: Офісне крісло для керівника GT Racer B-8005A black/blue

Сподобалося: наявність

Не купував безпосередньо в цьому магазині але звертався за сервісним обслуговуванням. Все пройшло напрочуд швидко і зручно. Дуже вдячний виробнику.
Відповідь представника «GT Racer»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Можете вказати будь ласка, Ваш мобільний номер по якому ми з Вами спілкувалися, щоб була змога надати докази, що ми дійсно з Вами вирішували питання по сервісу?
Arrow не рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Хотів купити: ОФИСНОЕ КРЕСЛО GT RACER X-W80 BLACK, Замовлення №776975

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Сделал предзаказ 03.10.2021 обещали привести кресло 15.10.2021, не привезли. Когда я звонил и спрашивал что случилось говорили: ждите, пока у нас его нет в наличии, скорее всего будет к концу месяца. Сегодня 01.11.2021 мне сказали что у них всё ещё нет товара и возможно он появиться 15.11.2021. Я отметил заказ. Не рекомендую этот магазин, возможно кресла у них и хорошие (я не знаю), но такое отношение к покупателю меня огорчило.
Відповідь представника «GT Racer»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення перед Вами, але ми називаємо приблизний термін коли товар буде у нас, товар їде з Китаю, на данний момент стоїть на таможні, тому відповісти Вам на запитання, коли вони будуть в нас на 100% поки що неможливо, коли товар приїджає, ми телефонуємо кожному покупцю і запитуємо, актуальне замовлення або ні. Дуже шкода, що у Вас залишилося негативне враження про наш магазин.
Maksym рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Купив: Офісне крісло для керівника GT Racer X-702 black, Замовлення №770518

Купляв крісло GT Racer, у якому, через декілька місяців використання, виявився дефект. Компанія GT Racer погодилась замінити моє крісло на нове та дозволила навіть обрати іншу модель, що я і зробив, зупинившись на X-702 Black. Вдячний компанії, а особливо менеджеру Катерині, за клієнтоорієнтованість - зараз, пройшовши через процес заміни дефектної одиниці, відчуваю впевненість при покупці продукції GT Racer, бо знаю, що мені завжди допоможуть у разі проблем.
Відповідь представника «GT Racer»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно, звертайтесь до нас ще