Ціна збігалась із заявленою на hotline
Anna Lill-Bezak рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ecoflow Delta 2 Smart Extra Battery , Замовлення №20450966218872

Солідний магазин, ввічливі менеджери – у всьому допомогли розібратися. Прекрасний товар, швидке відправлення. Есть гарантия на 12 месяцев. Рекомендую!
Наталя Поротникова рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №107023

Знаю цей магазин дуже давно, більше 10 років, не один раз там щось купувала. Завжди на відмінно - обслуговування, комунікація, якість товару. Дякую за сервіс
Олег1234567890 рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA 2 Extra Battery (ZMR330EB, EFD330-EB), Замовлення №106782

Alex рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №106475

Замовлення та отримання товару, швидко і без питань. Подяка менеджеру Микиті
Відповідь представника «BUY.UA»
Олексiй, дякуємо за відгук! Чудовий вибір флошки, так тримати! Ми завжди Вам раді ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Edgar Shport рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №DCEBZ8ZEB240069

Заказ сделал ночью в субботу, во вторник утром получил под дверь. Состояние хорошее, полдня работает без нареканий. Пришел уже на 30% заряженный, что тоже приятно) Отдельное внимание хочу уделить отличному качеству работы с клиентами. Во время подтверждения заказа, оператор дал пару хороших советов по использованию и предупредил как делать не стоит. И по получению станции, еще поспрашивал оператора в вайбере несколько доп вопросов - в течении 10 минут подробно на всё ответили.
Відповідь представника «BUY.UA»
Едгар, дякуємо за чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Вам все сподобалося, ми цінуємо це! Завжди можете розраховувати на нас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Ivan Chernus рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200PL 2400W, Замовлення №105506

Гарний магазин, який дотримується цін по передзамовленню
Відповідь представника «BUY.UA»
Iван, дякуємо за відгук! Шикарний вибiр станції, адже AC200PL - це просто топ! Нехай служить Вам довго та надійно ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Александр Блинов рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airstrait HT01 Nickel/Copper (408202-01), Замовлення №112130

Отличный магазин! Всем рекомендую!
Відповідь представника «BUY.UA»
Олександр, дякуємо за відгук! Ви обрали чудовий подарунок дружині! Звертайтесь ще ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
yurah рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №3492

Відповідь представника «BUY.UA»
Юрiй, дякуємо за відгук! Відмінний вибір флошки! Нехай у всьому допомагає і працює довго та надійно ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Kzo Koli рекомендує цей магазин

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №106678

Товару не було в наявності, але менеджер попередив про орієнтовні дати поставки (від 3 до 5 днів). В межах цих термінів повідомили про надходження товару на склад та узгодили умови відправлення. Магазин рекомендую. Сама станція надійшла заряжена за 30%. Телевізор + роутер + холодильник запустились без проблем. Заявленим характеристикам відповідає. Під час вимкнення світла дуже виручає. Недоліків поки не виявлено.
Відповідь представника «BUY.UA»
Дякуємо за відгук! Вітаємо Вас із супер покупкою! Delta Pro - топ! Потужна, сильна! Нехай служить Вам довго та надійно ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Viktor Molokostov рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №1

Відповідь представника «BUY.UA»
Вiктор, дякуємо за відгук! Чудовий вибір станції, так тримати! З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA