Ціна збігалась із заявленою на hotline
Egor Krasnoff рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 30000mAh 15W White (PPDML-K02), Замовлення №9212

Клієнтоорієнтований магазин. Швидка доставка. Дякую.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук! Раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням. Бажаємо приємних покупок у майбутньому!
Мария Короленко рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh White, Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh White (PPXJ060102), Замовлення №20450963864317 НП

Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh White - брал такие х2 штуки, жаль, с клиентом и роутером не подружил их, девайсы не запустились, при том, что один 9в второй 12в. Жаль. Магазин оптравили быстро, завернули хорошо, свою задачу выполнили на отлично, жаль с товаром ... Возвращать не буду, пойдет на подарки.
Andrevat scorp рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Grey, Замовлення №9161

Дуже крутий,швидкий і креативний магазин! Все просто супер! Рекомендую!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені нашим сервісом. Дякуємо за рекомендацію!
Надя Усачова рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Clover Green, Замовлення №122560

Дякую вам за телефон, купувала на подарунок Сучасний дизайн, приємно лежить у руці, достатньо якісні матеріали збірки, дуже яскравий дисплей, камери для мами вистачає з головою) Дуже гарний колір телефону Менеджер люб'язно запропонував швидку зарядку та чохол прозорий який ідеально підійшов на цю модель Дійсно раджу цей магазин, ціни приємні, консультанти досвічені та милі)
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук! Раді чути, що ви задоволені телефоном та нашим сервісом. Дякуємо за рекомендацію і високу оцінку нашої роботи!
Женя Лентяй рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Light Green (SM-A245FLGV), Замовлення №122659

Приємно здивувала швидкість прийняття замовлення і відправки. Передзвонили за 10хв, підтвердили дані, підібрали чохол і скло (яке самі ж і поклеїли, економлячи мій час) і вже наступного ранку я забрав телефон на пошті. Дуже задоволенний, дякую, Тетяні!
Ксения Лисичкина рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Viva Magenta (PAYM0022), Замовлення №8592

Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за чудовий відгук! Ми раді, що ви були вражені швидкістю обробки вашого замовлення та якістю обслуговування. Для нас важливо, щоб кожен клієнт отримував найкращий сервіс, і ми дуже раді, що це було помічено. Ваші слова підтримки надихають нас продовжувати працювати ще краще. Дякуємо за вашу рекомендацію та побажання!
Каріна Юріївна рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Soft Black, Замовлення №18375

Не вперше купую мобільні аксесуари в цьому магазині. Дуже зручно, що забрати можна в фізичному магазині в м. Рівне! Задоволена сервісом та асортиментом. Рекомендую!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Нам приємно знати, що ви задоволені нашим сервісом та асортиментом. Дякуємо за рекомендацію і сподіваємося на подальшу співпрацю!
nGray рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Romoss PEA57 22.5W 57000mAh Black, Замовлення №8 163

solncemyr рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: SIGMA X-style 310 Force Type-C (Black), Замовлення №122005

Мені сподобалось що магазин швидко виконує замовлення, швидко зв’язується та оговорює деталі замовлення та швидко надсилає. Я їм вдячна.
Artempitel рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black, Замовлення №122157

Шукав для бабусі новий телефончик, і натрапив саме на цей прекрасний магазин. Ціна дуже сподобалась,так ще й зробили знижку і навушники у подарунок (окремо дякую оператору Тетяні за якісну консультацію)