Silent Bob рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №4347

Замовляв телефон, все сподобалось, поклали у подарунок навушники на type-c, за те що новий клієнт, приємно. Буду замовляти ще, за потреби.
Олексій рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Адаптер USB Type-C Baseus Ingenuity Mini OTG USB 3.1 to Type-C Black (ZJJQ000101), Замовлення №4417

Дякую Вам за оперативну доставку та подарунок
Стас Мамруков рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Realme 11 4G 8/256GB NFC (Glory Gold) UA RMX3636 , Замовлення №119394

Вперше купував у цьому магазині та враження він залишив тільки найкращі. Приємно здивований подарунко у вигляді захисного скла. Телефон було відправлено в день замовлення. Магазин рекомендую!
Fedorovych1 рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Чохол для смартфона MAKE Xiaomi Redmi 12C Silicone Black (MCL-XR12CBK), Замовлення №4024

Магазин Рекомендую Все супер Телефон повністью відповідав згідно домовленості!) ?
Віталій Половинчук рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G32 8/256GB Satin Maroon (PAUU0052), Замовлення №Товарний чек 2856

Все супер, хороший сервіс, ціна і наявність відповідають, швидка відправка.
Karl Odakirk рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Смартфон Sigma mobile X-treme PR68 Black, Замовлення №3741

Купував захищений телефон він Sigma, ціна була найнижчою, дуже це привабило. Хотів його ще максимально захистити, консультант порадив захисну плівку на екран, що було дуже актуально, так як робота доволі екстремальна. Дуже сподобалося ввічливість оператора, клієнтоорієнтованість, швидкість відправки, упакування. Залишились позитивні емоції від цієї покупки. Буду обов'язково купувати щось в наступні рази в цьому магазині
mk рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G32 8/256GB Rose Gold (PAUU0051), Замовлення №118570

відправили запаковану на заводі коробку, як я і просив - дякую. ціна ок. товарний чек-гарантія в комплекті. переказ на картку без зміни суми. доволі агресивний cross sell і тільки з цим мабуть потрібно щось робити.
Відповідь представника «SMARTFON»
Раді, що ви залишилися задоволені покупкою. Ми дбаємо про наших клієнтів і про товар, тому рекомендуємо їм захист для техніки. Дякуємо за відгук і зворотний зв'язок.
Игорь Керелюс рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M14 5G 4128, Замовлення №-

Дякую менеджеру Тетяні за запропоновані продукти до смартфону, все до нагоди стало, особливо vip налаштування. Недоліки озвучив менеджеру. Сподіваюсь мої побажання будуть враховані. А так роботу інтернет-магазину оцінюю добре!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук! Раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням. Бажаємо приємних покупок у майбутньому!
Haksus рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5 Black (BHR4215GL, BHR4236CN), Замовлення №1

Браслет оказался бракованный. Магазин сам, можно сказать, настаивал на возврате и замене или возврате денег. Поменяли на другой. Спасибо за желание помочь и участие.
Відповідь представника «SMARTFON»
Шкода, що ви зіткнулися з проблемою з браслетом, раді, що ми змогли швидко вирішити цю ситуацію для вас. Наша команда завжди старається забезпечити якісне обслуговування і допомогти нашим клієнтам. Якщо у вас виникнуть будь-які інші питання - звертайтеся до нас. Дякуємо за відгук!
МиколаG84 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 березня 2024

Хотів купити: Motorola Moto G84

Замовивши телефон на сайті SMARTFON, мені зателефонував їх оператор для підтвердження замовлення, виявляється якщо спитати чи запакований буде товар, відповідають що уточнять на складі і зателефонують знову, після цього ніхто не передзвонює.