JuLiya Juliya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Redmi Note 13 Pro+ 8/256GB Black

Хотіла придбати в даному магазині смартфон а саме Xiaomi note 13 pro plus подзвонила, але в наявності не було в магазині даної моделі тому відмовилась від замовлення. А так в цілому ціни приємні, магазин хороший. Магазин раджу.
Антон Шевченко рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Смартфон X-style 31 Power Type-C Blue, Замовлення №15543

Замовив цей компактний телефон і вже через день його відправили. Прийшов цілий і неушкодженим. Роботою задоволений, так як такий вже був. Дякую за телефон і за працю
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Раді, що вам все сподобалося.
Павло Свір рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Навушники TWS Encok WM01 Plus Black (NGWM01P-01), Смарт-годинник GTR 4 Racetrack Grey, Смарт-годинник GTS 4 Mini Midnight Black, Замовлення №115436

Крутий магазин, все вчасно, та ціна найнижча на ринку. Замовляв на подарунки на Новий рік. Але є невеликий мінус одна з упаковок була покоцаною, бо було видно, що товар підкладали під аркуш, бо є продавлення від ручки. Для мене не є критичним, бо брав в сім'ю. В іншому, все гарно, швидко, і круто.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та вибір нашого магазину! Перепрошуємо за непорозуміння з упаковкою і вдячні за ваше розуміння. Чекаємо на ваші майбутні покупки і завжди до ваших послуг!
Віталій рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Смартфон Moto G54 12/256GB Pearl Blue (PB0W0007), Замовлення №Без номеру

Все сподобалось, цікаво було скільки моїх «не потрібно більше нічого» менеджер подолає) 3
Alex1983 рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Смартфон Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №16448

Ледь не найкраща ціна. Трохи "агресивний" (в тому сенсі, що багато cross sell) менеджер. Але завдяки йому выдразу придбав запасний чохол (пысля розпаковки залишився задоволений). Дякую за оперативність. Телефон приїхав з захисною плівкою (додаткова опція) та запасним чохлом. ще раз дякую!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук та високу оцінку нашого сервісу! Ми раді, що ви знайшли все необхідне і залишилися задоволені. Цінуємо ваш вибір та довіру.
Лариса Затилюк рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Xiaomi Redmi Buds 4 Active Black (BHR6992GL), Замовлення №20450829634157

Дуже швидко, все працює. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за позитивний відгук та рекомендацію!
Дмитрий Черный рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: портативна колонка Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK), Замовлення №1634

Супер
Дякуємо за відгук!
Сашка рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Xiaomi redmi note 12 , Замовлення №15554

Все круто, особлива подяка Тетяні))
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося. Передамо подяку Тетяні і чекаємо на ваші майбутні покупки!
xarlag рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Motorola Moto G32 6/128GB Mineral Grey , Смартфон Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №124728

Гарний магазин. Придбав смартфон. Замовив по телефону, ціна відповідає сайту. Відправили у тй же день. Рекомендую.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендацію! Раді, що ви задоволені нашим сервісом. Чекаємо на ваші майбутні покупки і завжди до ваших послуг!
Volodymyr Parkhomey рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Смартфон G72 8/256GB Polar Blue (PAVG0019), Замовлення №235314

Купив в них мобільний Моторола G72. Власнику пять зірок за цінову політику (хоч на "гривню" дешевше від конкурентів). Забирав з точки видачі в торговому центрі , де зміг оглянути телефон , наклеЇли плівку на екран і продали чохол . Роздрукували чек . На слідуючий день купував ще один чохол не телефон : продавець зависив ціну ; після мого зауваження що на сайті він коштує на сто гривень дешевше - вибачився , перевірив інформацію і продав за ціною що є на сайті.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку! Раді, що вам сподобався Моторола G72 та цінова політика нашого магазину. Вибачте за непорозуміння з ціною на чохол, і вдячні за вашу терпимість. Завжди вам раді та готові надавати якісний сервіс!