Віктор рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Candy CCE 3T618 FWU, Замовлення №1488

Усі супер, передзвонили у перші хвилини роботи магазину, домовились. Вибір шикарний, купуватиму тут!
Андрей рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Варильна поверхня газова Candy CHW6BF4WPX, Замовлення №1480

Хороший магазин, вибір широкий, консультанти приємні. Добре робити покупки в таких місцях.
Олег рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Варильна поверхня газова Candy CDH 30, Замовлення №1417

Не зважаючи на ситуацію, працівники все вирішують. Приємно, гарно. Хочеться ще зайти, і щось придбати!
Таня Клименко рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Комплект для установки в колону Candy WSK1102, Сушильна машина Candy CSO4 H7A1TCEX-S, Замовлення № 1451

Магазин, якому можна довіряти на 100%.
Олена рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Candy CCE 3T618 FWU, Замовлення №1464

Відмінний вибір, швидка доставка, ви - найкращі
Влад Полиенко не рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Комплект СТИРАЛЬНАЯ МАШИНА CANDY CSO4 1175TBE/1-S + СУШИЛЬНАЯ МАШИНА CANDY CSO4 H7A1TBE-S, Сушильна машина Candy CSO4 1175TBE/1-S, Замовлення №1472

Відповідь представника «Candy.net.ua»
Шановний Влад Полієнко, Дякуємо за ваш відгук. Це допоможе нам поліпшити якість обслуговування наших клієнтів. Ми розуміємо ваше розчарування з приводу того, що комплект не був повністю готовий до встановлення. На фотографії на сайті дійсно зображені машинки, встановлені в колону. На сайті зображені можливі установки комплекту пральної та сушильної машини для Вашої зручності. Однак не всі клієнти обирають установку в колону, з цієї причини ми вказали в назві комплекту тільки моделі пральної та сушильної машини. Планка для встановлення купується окремо. Якщо вам необхідно купити сполучну планку, ми можемо Вам її продати з додатковою знижкою. Ми також розуміємо ваше розчарування з приводу того, що сушильна машина не має в комплекті зливного шланга для підключення до каналізації. Ми працюватимемо над тим, щоб інформація на нашому сайті була точнішою. Що стосується відсутності інструкцій українською мовою, ми можемо надати вам інструкцію в електронному форматі. В якості компенсації ми можемо надати вам знижку на наступну покупку. З повагою адміністрація інтернет-магазину Candy!
Vlad Borisenko рекомендує цей магазин
7 листопада 2019

Купив: Сушильна машина Candy CS C7LF-S, Замовлення №68

Искал что то не дорогое и нормальное по качеству, но получить грамотную консультацию мне удалось только в этом магазине. Менеджер рассказал все технические характеристики, который мне полностью подошли и мы оформили заказ по телефону, на следующий день мне привезли, доставили и установили машинку. Однозначно еще обращусь!