Тарас Набок рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №000224

Дуже вдячний продавцям. Допомогли швидко і за найнижчою ціною купити мавік 3 для ЗСУ. Ввічливий консультант, все вчасно і згідно заявлених умов. Відгукнулися навіть у позаробочий час, у вихідний. Раджу звертатись до цього магазину.
Відповідь представника «Skidka5.com.ua»
Добрий день. Дуже вдячні за позитивний відгук. Бажаємо вам гарного дня. Ми завжди готові вам допомогти, звертайтесь!
Andre Tan не рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Хотів купити: DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01)

товар відсутній, пропозиція неактуальна, на зв'язок не виходять
Відповідь представника «Skidka5.com.ua»
Доброго дня. На сайті вказано що даний товар доступний під замовлення. Якщо є запитання наберіть номер який вказано на сайті, менеджера завжди на зв'язку.
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
10 вересня 2021

Купив: Електропіч ASEL AF-0123/40-23 SILVER

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Vovik777 не рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Бойлер round vmr 80

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовив на сайті бойлер. Мені доставили товар з пошкодженнями. Повідомив про це менеджера та вислав фото пошкоджень. Пообіцяли розібратися і вислати новий. Чекаю вже 3 дні! Жодного результату.
Dmytro Chulkov не рекомендує цей магазин
19 квітня 2021

Хотів купити: Samsung UE32M5500AUXUA, Замовлення №59000676465466

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

multiname не рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Хотів купити: Мультиварка Grunhelm MC-108

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Написано, что товар в наличии и по городу - надо было забрать сегодня, поэтому специально выбрал данный ИМ, А на самом деле ИМ из другого города, надо ждать и потом ещё доставка Новой Почтой за деньги.
dmytro_ не рекомендує цей магазин
20 листопада 2020

Хотів купити: Мікрохвильовка Sharp R270BK

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Замовив мікроволновку Sharp R270BK. Прислали з потертою поверхнею, надломаний пластик біля дверцят, тобто товар явно був у використанні. Магазин не рекомендую.
Vendor не рекомендує цей магазин
1 серпня 2020

Хотів купити: Тример для бороди та вусів Philips Beardtrimmer Series 3000 BT3216/14

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Після замовлення через кошик одразу ж передзвонили і підтвердили наявність на складі, сказали відправлять смс з номером картки для оплати, але так і не відправили. Через декілька годин подзвонив їм сам нагадати за смс, консультант відповіла, що виникли якісь складнощі і треба знову перевірити наявність, обіцяли передзвонити, але минуло вже більше 2 днів, а і досі ніхто не дзвонив.
atticat не рекомендує цей магазин
12 червня 2020

Купив: Вентилятор підлоговий Delfa DSF-WS1641

Не сподобалося: замовлення через корзину, повернення товару, сервісна підтримка

Евгений Р. рекомендує цей магазин
4 травня 2020

Купив: Сковородка WOK Tefal B3881952, Замовлення №179250

Да, как раз только что написал отзыв о покупке вентилятора. У вас вмятины на сковородке, у меня вмятины на ноге вентилятора и потёртости на корпусе
12 червня 2020 Відповісти