Sergey M не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №258479108

Відповідь представника «Oncharger»
Добрий вечір, Сергій, нам дуже прикро що ваша думка про нас різко змінилась після того, як ви захотіли повернути вживаний товар. Спочатку ви дякували нам за післяпродажні консультації та тестування нами власної станції по ваших умовах, яке зайняло в нас пів дня. Але потім забажали повернути пристрій, підтвердивши що декілька раз його вже заряджали та розряджали використовуючи інвертор. Ми відразу! запропонували повернути товари, коли ви в день отримання виявили негатив щодо плоских розеток. Хоч якщо це власне користування, то жодних незручностей не викликає. Працюють всі марки фазо-залежних котлів, та й від вас не було претензій що щось не працює тому ви повідомили що залишите пристрій собі. Ви ж погодились що краще мати тихішу модель 2023 року тому почали користуватись. Потім Ви попросили протестувати інші наші станції, що ми виконали, щоб підтвердити ваші здогадки, які виникли за пару днів користування. Ми тримаємо найвигіднішу ціну на ecoflow тому доставка не включена у вартість, про це ви знали на самому початку, оскільки система prom.ua вам вказувала що доставка буде платною, та ніде не висвітлювала "безкоштовна доставка", докази цього ми надали вам в телеграм переписці. Ви подякували нам за індивідуальну безкоштовну доставку відразу після отримання. Але потім почали шукати різні причини щодо повернення і знайшли на сайті інформацію що ми безкоштовно доставляємо станції для електромобілів, хоча з самого початку ви готові були оплатити доставку бо слово безкоштовно ніде не було на сайті біля ecoflow. Ми як і будь яка, компанія поважаємо свій час, тому повернути кошти за вживаний товар і після нашого тривалого тестування (по вашому проханню після покупки) у повному обсязі не можемо. Але адекватність покинула чат, ви почали спекулювати на темі війни (як це відноситься до брендової речі ecoflow з доставкою у Київ не відомо) та нецензурно розмовляти. Ми дійсно лояльна компанія! Якщо клієнт не знає чи підходить йому зарядна станція до електромобілів або адаптер, ми попередньо обумовлюємо що дамо на тестування і перевірку сумісності на днів 10 - 14, якщо дуже обережно користуватись без подряпин. У вашому випадку таких обумовленостей не було, бо ecoflow навіть зараз покриває ваші потреби. Ми запропонували Вам дати справку з незалежного сервісного центру, що ваш ecoflow не активований, лічильник заряд/розряд показує 0 і тоді ми приймемо назад. Ми також запропонували звернутись у СУД якщо ви впевнені у вашій правоті, але ви теж розумієте що товар вживаний. На жаль ми не можемо зазнавати збитків за ваші необдумані покупки. Клієнти які купують ecoflow дуже вибагливі, і знають що нові моделі заряджені на 30%, як ми маємо збити цей показник та показник заряд/розряд назад якщо ви двічі (як писали нам в чаті) заряджали та розряджали його. Також, ми просили вас не маніпулювати, а написати чесний відгук, 1) що ми вчасно відправили день в день (хоч замовлення було пізно) 2) індивідуальну безкоштовну знижку + безкоштовну доставку 3) наші довготривалі тестування і відповіді після 20:00 із звітом тестування 4) готовність повернути кошти коли ви оглянули товар і не сподобались вилки 5) повну прозорість, гарантію в Києві + фіскальні чеки 6) звісно нашу відмову повернути вживаний товар, бо його ніхто не купить, все детально оглядають ecoflow (бо це як iphone серед зарядних станцій) 7) нашу тактовність і пропозицію надати незалежну оцінку не використання ecoflow через сервісний центр, щоб коли нам сказали "він б/у" - ми надали сертифікат з сервісного центру що цей екземпляр новий. + ми вам швидко відповідали на технічні питання після покупки, безкоштовне тестування на ваше прохання займало наш час, тому відповідь була не моментальною Бажаємо вам розібратись у ваших думках, зрозуміти що ваш ecoflow повністю покриває ваші потреби, всі ваші прилади працюють від даної моделі без обмежень. А дизайн плоских вилок навпаки перевага, зарядка американського macbook підійде без адаптерів. До того ж у вас є якісний подовжувач панасонік на 5 кВт і наше відео тестування розрядки 30хв на потужності 1.8кВт. Нижче у відгуках ви можете прочитати що клієнти задоволені нашою швидкою гарантією. Також ми пропонуємо додатково піти зняти накладний платіж, щоб не платити комісію 2% - 750 грн для Delta 2 (фото надаємо). Клієнти які дійсно купують для себе, задоволені! Купують в нас повторно, придбавши перший раз в 2022 році.
добрый вечер Во-первых давайте вы не будете решать за клиента удобно ему возится с переходниками или нет, а лучше будете честно писать что у вас китайские розетки в описании, мне пришлось потратить еще 1000 грн на 4 переходника, если бы я знал что у вас китайские розетки, то купил бы в другом месте И не сочиняйте за меня, что якобы решил оставить модель потому что она якобы тихая, я просто вам написал что если там действительно тихие вентиляторы, то это плюс, а не вернул потому что просто не хотел возится на тот момент с возвратом. > Потім Ви попросили протестувати інші наші станції, що ми виконали, щоб підтвердити ваші здогадки, які виникли за пару днів користування 3 октября где-то в 11:00 я получил станцию, в 11:41 написал вам по поводу розеток, в 15:07 я спросил у вас за шум вентиляторов без нагрузки, вы пообещали проверить на другом экземляре. Какие два дня пользования? Меньше 4 часов прошло. Не знаю какие полдня заняли у вас тесты, но ответили вы мне уже 5-го в 18:46 - т.е. прошло более 2 суток, при этом я 4-го напоминал о вопросе в телеграме (с нулевой реакцией) и 5-го уже звонил менеджеру в обед и ответ получил только вечером. По бесплатную доставку пусть следующий покупатель знает, что если в карточке зарядной станции написано, что бесплатная доставка зарядных станций для автомобилей, то уточнение для автомобилей там не просто так, считаю это полезная инфа. И не надо так упирать на prom, оплата им не обслуживалась о чем там писалось при заказе > Ми запропонували Вам дати справку з незалежного сервісного центру, другими словами вы просто мне предложили заплатить за экспертизу > нецензурно розмовляти. это было одно короткое слово в последнем сообщении, потому что вы уже достали сочинять и написали что я несколько раз разрядил и зарядил станцию (и снова это делаете) - с чего вы это взяли неизвестно, в переписке такого нет. А насчет предложения суда, вот я и надеюсь что покупатели учтут при покупке, что лучше договариваться о возврате заранее
10 жовтня 2023 Відповісти
в дополнение про "манипулирование" > Також, ми просили вас не маніпулювати, а написати чесний відгук про фискальный чек, оплату, отгрузку я написал (см. плюсы), про бесплатную доставку тоже (и про ее нюансы). Про готовность вернуть деньги сразу после доставки и предложения суда через 3 дня - вы бы еще предложили бы не распаковывать вообще, вернуть и записали это в плюсы. Также может вы не понимаете, но то что вы приводите как плюс, что пишете в 8-м часу вечера клиенту спустя два дня молчания тоже плюсом не является. Что касается гарантии, то надеюсь ее проверять не придется, потому что ваше утверждение что "повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості)" я уже проверил. Не занимайтесь сами манипуляцией про "использованный" товар и не сочиняйте про двойные/несколько разрядов с зарядами. После покупки я конечно подключал зарядное как сделал бы любой покупатель, но если для вас тест - это "использование", то тут не о чем говорить вообще И если подвести итог: 1. 3-го числа происходит доставка 2. Спустя 4 часа у меня возникает вопрос 3. На вопрос вы отвечаете спустя два дня (5-го числа) поздно вечером 4. На следующий день я все же решаю вернуть и вы мне отказываете и сразу предлагаете судится
Представник магазину «Oncharger» відповів на коментар Sergey M
Добрий день, чому ви не можете написати заяву до СУДу якщо товар належної якості? Якщо ми надаємо якісний адаптер і за рік всі клієнти були задоволені, то даний текст заснований на клієнтському досвіді. Адаптер нічим не гірший, а ціна на товар на ~10-15 тис нижче, тому наші клієнти вважають це вигідним рішенням. До того ж розетки в наших станцій 220В, а не 110В із трансформатором. Перед продажем ми консультуємо всіх клієнтів і за прохання надаємо відео як розряджається наша власна delta 2 потужністю від електрочайника 1.8кВт, де видно дану переноску. Ще раз наголошуємо, якщо товар належної якості! дайте нам підтвердження з сервісного центру що товар не був у використанні. Ми вважаємо що два цикли заряд-розряд і є користуванням. Ви самостійно це підтвердили коли написали "при 100% шумить" і потім " не можу перевірити заряд не 100%, саме зараз заряджається (як мінімум другий раз)". Це як активувати iphone, а потім повертати з активованим власним icloud. Коли ми попередньо домовляємось про обережне тестування зарядної станції з певною маркою електромобіля і очікування по швидкості заряду не збігаються то повертаємо її. Але що можна тестувати з ecoflow, якщо за рік продаж клієнти перевірили всі існуючі варіанти і їм все підійшло? Гарантію ми виконуємо дуже швидко і в Києві, про що є відгуки нижче. Але ви хочете повернути вживаний товар, який інші клієнти також будуть розцінювати як б.у. Тому не створюйте безпідставний наклеп на магазин який тримай найвигіднішу ціну по даному товару.
Aнaтoлій рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Зарядна станція OnCharger 32A OCPP NFC WIFI OC1P-32A-Billing, Замовлення №4726

Придбали зарядну станцію на два порта Тайп2 трифазний і J1772 однофазний з стійкою для власних потреб і публічного доступу. Після монтажу, спеціаліст з магазину допоміг налаштувати оплату банком та показав як додавати доступ по картках постійних мешканців. Швидко відправили і були на зв'язку.
Сергей Артеменко рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Зарядна станція OnCharger OC1P-32A-Mennekes, Замовлення №72135

Професіонали своєї справи, допомогли з настройкою станції, розказали як користуватись. Після покупки оперативно виходили на звязок. 72135
Дмитрий Михалюк рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Зарядна станція OnCharger OC3P-16A-Type2, Замовлення №1858718020

Надали багато консультацій, пояснили скільки споживає моя машина від трьох фаз. Підібрали оптимальну по ціні і швидкості трифазну зарядку з таймером.
PROMGROUP рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Зарядна станція OnCharger 32A OCPP NFC WIFI OC1P-32A-Billing, Замовлення №4361

Пояснили на налаштувати, відправили інструкцію і допомогли по телефону настроїти зарядки. Товар був в наявності, все відповідало очікуванням.
Віталій Ч. рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №22-12-1140

jackro рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Зарядна станція OnCharger OC1P-32A-GBT, Замовлення №4310

Замовляв станцію в магазині. Відправили в той же день. Після покупки були на зв'язку, допомогли з нюансами по настройці таймеру.
Misha Brazhnikov не рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Зарядна станція OnCharger OC1M-16A-J1772, Замовлення №4147

Купил данное зарядное устройство за 10900 грн. Работать перестало, в компании не хотят решать проблему (обращался ешё когда глюки заметил). Если будут новости - отпишусь.
Відповідь представника «Oncharger»
Добрий день, дякуємо за вибір сертифікованих європейських пристроїв та перепрошуємо за можливі незручності. Наша компанія клієнтоорієнтована і ми швидко вирішуємо сервісні питання за 1-2 дні. Повернути вживаний пристрій з слідами користування неможливо з компенсацією повної вартості товару. Але ми можемо допомогти з сервісом чи оновленням ПЗ пристрою, про що неодноразово повідомляли по телефону і в месенджерах. На жаль однозначно зрозуміти тип ваших скарг ми не можемо, тому запропонували зняти відео, що саме вас турбує, або відправити до нас на безкоштовну перевірку і оновлення програмної частини. В разі гарантійних випадків компенсуємо вартість доставки. І також прислухаємось до побажань клієнтів і додаємо новий функціонал. Щиро сподіваємось, що з часом, ви оціните переваги наших пристроїв в повній мірі.
Mykola Panasiuk рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: EcoFlow Delta 2, Замовлення №3799-11-22

Відповідь представника «Oncharger»
Дякуємо за відгук. Безкоштовна доставка зазначена для зарядних станцій для електромобілів, але через технічні обмеження відображалась біля всіх товарів, дякуємо за розуміння. Вилка до зарядних станцій європейська має круглі штирі і розрахована на 220В 50Гц. Розетки універсальні до яких підходять без адаптерів українські і європейські вилки. Незалежно від формату розетки - універсальна або лише європейська для роботи фазо-залежних газових котлів необхідно об'єднувати не тільки заземлення, а й робочий "нуль" з центральним енергопостачанням.
Володимир Климко рекомендує цей магазин
7 січня 2023