Alina392872 рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Електрочайник Xiaomi Electric Kettle 2 (MJDSH04YM/BHR5927EU), Замовлення №18419

Магазин - супер! Дякую за чудовий сервіс !
Merquer не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №20450888462333

Купував у цьому магазині телефон Galaxy S23 Ultra, виявився не оригінальним (Код IMEI не пройшов перевірку + колір на коробці не відповідав замовленому кольору і вказаному на коробці)
Відповідь представника «МайФон»
Шановний Олександр, ми прочитали ваш відгук і самі із великим ЖАХОМ (як телефон міг в нас бути не оригінальним, коли ми офіційний продавець Samsung) чекали повернення замовлення що Ви в нас замовили. На великий подив, коли ми отримали повернення у відділенні Нової пошти, здивувалися що пухирчата плівка, в яку замотана коробка телефону, навіть не відкривалася, розрізавши пухирчату плівку ми зітхнули з полегшенням (думали що ж Вам там таке прийшло НЕ оригінальне) там лежав Galaxy S23 Ultra, який повністю запаяний в плівку заводом виробником, думаємо, можливо щось з кольором не так, перевірили що саме у Вас в замовленні вказано Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra S918B 8/256Gb Lavender (SM-S918BLID) Global Version і відразу звірили з коробкою де теж вказаний колір Lavender, далі ми ж всетаки вирішили перевірити на ОРИГІНАЛЬНІСТЬ сам пристрій. Ввівши його Імей та серійний номер на офіційному сайті Samsung, упевнилися що даний пристріє є ОРИГІНАЛЬНИМ та виробленим компанією Samsung. Телефонуємо покупцеві, щоб дізнатися що ж не так, але покупець не відповідає (телефонували 3 рази), пишемо у вайбер, але він останній раз був в мережі 26.02.24. З усієї цієї ситуації ми робимо висновок, що це був чийсь злий жарт.... можливо навіть на інше замовлення, за який ми отримали несправедливий відгук та ще додатково заплатили 480 грн доставки за те щоб телефон зїздив в м.Марганець та потім повернувся до нас. Наша мережа магазинів нараховує понад 30 роздрібних магазинів та один інтернет магазин. Нам недоречно займатися НЕ ОРИГІНАЛЬНОЮ технікою будучи офіційним партнером Samsung, а тим більше якимось обманом покупців.
Sakolik не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Black

Відповідь представника «МайФон»
Приносимо вибачення за незручності, на сайті трапився збій, і неіснуючі ціни вигрузилися на платформу Хотлайн. Дякуємо за пильність, наші спеціалісти швидко усунули дані збої
Олександр O не рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Onyx Gray

Відповідь представника «МайФон»
Шановний Олександр, ми розглянули вашу скаргу. Перевіривши запис дзвінку, вам оператор повідомив що дана акція (нарахування 800 бонусів за покупку даної моделі закінчилася 28.03). Ви погодилися з цим та сказали що все таки прийдете до магазину. Бачимо ви звернулися до магазину де вам ще раз повідомили що до даної моделі акція вже не діє! Гаряча лінія працює з 09:00 до 18:00, і ваш дзвінок був відразу прийнятий як звільнився вільний оператор. І повторно вам була надана інформація що дана акція закінчилася! Також ви почали оператору говорити що або ми вам даємо 800 бонусів, або ж ви будете писати негативні відгуки на всіх сайтах
Шановний представник \"интернет-магазину Майфон\". Оператор не зміг повідомити мені причину того, чому в мене в кабінеті є очікуючі бонуси (а саме 800 бонусів) і дуже невнятно сказав, що їх не буде. На додачу також порадив \"почистити кеш\". Але, на мою думку, кеш ніяк не впливає на те, що після оформлення замовлення, в мене в кабінеті з\'явилися \"очікуючи бонуси\". Скріншот додано в першому відгуку. Зрозумівши, що оператор Вашої \"гарячої лінії\" зовсім некомпетентний, я вирішив, що мені зможуть допомогти більш досвідчені продавці вашого магазину. Але, як виявилось, продавці вашого магазину - це лише продавці, які приймають товари від кур\'єра і передають товар продавцю. Інших питань вони не вирішують і також виявились некомпетентними в тому, щоб допомогти. Відгук написав і не один задля того, щоб пересічний потенційний покупець розумів з ким має справу. І ще раз додаю, що не рекомендую Майфон як надійного продавця товарів. Хамське відношення.
Представник магазину «МайФон»
В прослуховуванні аудіо запису ми не почули, саме що вам хтось як ви написали "ХАМСЬКО" віднісся, оператор з вами розмовляв чемно!
Олександр O відповів на коментар Maifon.ua
Оператор абсолютно не був зацікавлений у вирішенні питання і, як я виразився був некомпетентним і нечемним. Я вважаю, що ви втратили як мінімум одного клієнта, який міг би вам принести прибуток не один раз та, скоріше за все, порадив би Вас як надійного і якісного продавця товарів своїм близьким і друзям. Шкода, що ви цього так і не розумієте. Якби Ваш оператор вибачився, сказав, що відбувся збій і, можливо, запропонував знижку чи якусь невелику компенсацію за незручності, питання було б вирішено.
30 березня 2023 Відповісти
SoulEat SoulEat не рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Смартфон XIAOMI Redmi 10C 4/128GB Dual sim (graphite gray) Global Version, Замовлення №000014929

Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня, товар упаковувався у відділенні Нової пошти (упаковувала Нова пошта) сума зворотки 6299 грн. все інше (доставка та пакування) ви оплачуєте новій пошті, а не нам (майфону) В нас немає ніяких неоригінальних копій, телефон відкритий тому що багато скарг що запаковані товари не дозволяє Нова пошта відкривати! Ви могли б до нас звернутися і ми б допомогли вирішити ваше питання!
доставка гривен 400 вішла? 2%+20 наложка, страховка 0,5%, достака и упаковка, наверно все 500...
13 червня 2023 Відповісти
Представник магазину «МайФон» відповів на коментар Greg Point
Доставку і комісію за Накладений платіж розрахувати дуже легко: Беремо суму 6299 грн додаємо 2%+20 грн , виходить 146 грн це комісія Нової пошти за накладений платіж, тепер рахуємо доставку, На сьогоднішній день посилка в обласний або районний центр оціночною вартість до 500 грн та вагою до 1кг коштує 70 грн, якщо сума більше 500 грн то за кожну 1000 нова пошта нараховує 0,5%, 6299*0,5%= 31 грн., 31 грн +70 грн (мінімальна вартість доставки) і того за доставку до оплати = 101 грн. Тепер рахуємо: Накладений платіж 146 грн + доставка 101 грн, і того до оплати за послуги Нової пошти: 247 грн. Якщо було додаткове пакувавання Новою поштою то вартість коробки 10 грн. І того на вартість 6299 грн. Максимальна переплата за послуги перевізника буде не більше 260 грн
14 червня 2023 Відповісти
Valerij Alex не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Redmi Power Bank 20000mAh Black (VXN4304GL), Замовлення №000014437

На сайті була вказана одна ціна, а в чеку інша. Вказали меншу ціну, а решту коштів без дозволу покупця переведи на бонусний рахунок. Чесний кеш бек взагалі не чесний! Обманювання покупця, підступне заохочування за рахунок коштів покупців на їх подальші покупки! Не рекомендую. Не компетентне спілкування гарячої лінії з покупцями!
Відповідь представника «МайФон»
Доброго дня, Валерій, давайте почнем з того що таке "Кешбек" - в перекладі кеш-це гроші, бек - повернення, тобто ми повертаємо кошти з покупки! Ось так і виходить що ви купили Power bank за акційною ціною 2299 грн. і ми вам з цієї суми повертаємо кошти на бонусний рахунок. Так як і вийшло у вас, ви ж не купили Power bank за 2276 грн, і ми з вас не взяли додатково 23 грн, ціна на сайті була 2299 грн. ви таку й оплатили, а в чеку ми вказуємо що з 2299 грн. ми вам повертаємо 23 грн на наступну покупку! Про яку оману та підступне заохочення ви пишите?
Шановні! Згідно Вашого чеку сума розбита на дві 2276 грн за повербанк і 23 на бонусну програму. На сайті одна ціна, в чеку інша. Тоді щоб не було оманою, пишіть в чеку правильно 2299 грн і нарахування кешбека з цієї суми, як роблять всі інші магазини. Ваша необізнаність і не компетенція в цьому питанні явно видні. Де написано про те, що ви так розбиваєте суму, і на якій підставі так прописуєте в чеку? А ні де! Або так як в чеку зазначили, так вказуйте і на сайті! Елементарно заплутано, тобто омана! Що ще не зрозуміло? А ще згідно Ваших же правил - При поверненні товару, сума кешбеку залишається на Кешбек-рахунку Користувача та не може бути видана йому у вигляді грошових коштів, тобто Ви повернете тільки 2276 грн згідно чека! Фото чека для доказу за посиланням https://i.postimg.cc/1z6TWyNR/IMG-20221217-073445-513.jpg https://postimg.cc/06kcjRfh
28 грудня 2022 Відповісти
gorlum22 рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Blackview Tab 6 3/32Gb, Замовлення №2000000725

В магазине всё понравилось, вежливый персонал. Планшет оказался дешевле, чем в других магазинах и с украинской гарантией на 12 месяцев. Рекомендую магазин!
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за приємний відгук)
ThePhoenix рекомендує цей магазин
21 липня 2022

Купив: Bluetooth Наушники Oppo Enco Air White (ET161), Замовлення №000012624

Упаковано все було дуже добре, гарантійні штампи проставлені, навушники були перевірені, також отримав кешбек з покупки. А в посилці був буклет з вдячністю. Теплі враження після отриманого замовлення
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за приємний відгук)
kkostia рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Realme C21Y 4/64Gb Black no NFC Global Version, Замовлення №000012341

Замовив, через пару годин зателефонували. На наступний день отримав телефон по НП, все в нормі. Рекомендую магазин
Відповідь представника «МайФон»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви обрали саме нас та були задоволені нашою роботою, будемо чекати на Ваш візит знову! Гарного Вам дня! З Повагою, команда мережі МайФон!
Дмитрий Кирей рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: Redmi Note 10 5G

Все сподобалось. Відправили мобільний телефон вчасно. Рекомендую.