Андрей Бегун рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S24XN8, Замовлення №2440

Магазин дуже чудовий продавець все розповів все порадив що краще докомплектувати був дуже ввічливий за що дякую! Всім раджу цей магазин! Ціна най нижча в АкваДом Харків
Відповідь представника «АкваДом Харків»
Доброго дня Дякуємо за Ваше замовлення і увагу, бездоганної праці пристрою
Ivan.salyga рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Змішувач для кухонної мийки Imprese Hydrant ZMK031806150, Замовлення №9062

Дякую. Опрацювання замовлення відбулося швидко. Відправили швидко. Ціна одна з найнижчих на ринку. Обрав данний магазин із-за хороших відгуків і помірної ціни на товар. Змішувач новий, без ушкоджень.Після отримання телефонували, щоб пересвідчитися чи все доставлено добре і чи не має зауважень до товару. Рекомендую магазин.
Андрей Джоголюк рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic R32 CH-S12FTXLA2-NG (WI-FI), Замовлення №4

Замовляв кондиціонер Cooper&Hunter Arctic R32 CH-S12FTXLA2-NG (WI-FI).Менеджер ввічливий,обговорили всі деталі.Оплатив відразу всю вартість.Відправляли Новою Поштою.Товар прийшов швидко цілий,непошкоджений,інструкції,чеки на місці.Кондиціонер гарної якості,ще не встановлював.Чудовий магазин,широкий вибір,гарні ціни.Дякую!Всим рекомендую!!!
Вітаємо Вас, Андрій! Дякуємо за ваше замовлення, були раді допомогти
Руслан Лозицький рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic R32 CH-S12FTXLA2-NG, Замовлення №234108122023

Все доставили вчасно, зекономили мені гроші на доставці, відправивши перевізником Sat. Менеджери уважні, за кожен шаг відписувались, все контролювали. Кондиціонери вже встановлені і працюють) Раджу цей магазин!
Доброго дня! Бездоганної праці пристрою! Були раді вашому зверненню
Dmitriy G рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S24FTXF2-NG, Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S24FTXF2-NG, Замовлення №229916112023

Відповідь представника «АкваДом Харків»
Доброго дня! Дякуємо, що обрали нас, будемо раді Вашим замовленням.
Артем Горбонос рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Спліт-система Midea XTreme II MSAG-12HRFN8-I/MSAG-12HRFN8-O, Замовлення №1

Доброго дня, Артем! Дякуємо за Ваш вибір
Андрій Бацюн рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №224513102023

Купив даний кондиціонер. Залишився задоволений. Особливо порадувала ціна. Якість та оформлення на висоті. Даний магазин раджу на 100%
Відповідь представника «АкваДом Харків»
Андрій, дякуємо, були раді Вам допомогти
Dmitro Odintsov рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Кондиционер COOPER&HUNTER CH-S12XN7, Замовлення №217204082023

Ціна порадувала, змогли зекономити біля 2 тис грн. Процес оплати, відвантаження без зупинок та проблем. Це вже не перший COOPER&HUNTER який використовуємо, тому можна радити як виготовителя так і продавця!
Доброго дня, дякуємо за Ваше замовлення
Представник магазину «АкваДом Харків»
Доброго дня, дякуємо за Ваше замовлення
7 вересня 2023 Відповісти
Сергій Кондратюк рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic R32 CH-S12FTXLA2-NG (Wi-Fi), Замовлення №8190

Обслуговування на відмінно! Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «АкваДом Харків»
Доброго дня, були раді Вашому замовленню
c4actlivaia рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Купив: Кондиционер Cooper&Hunter Supreme Continental Full Black R32 CH-S12FTXAL-FB, Замовлення №7810

Якісне обслуговування, швидка відправка, рекомендую цей магазин)
Відповідь представника «АкваДом Харків»
Доброго дня, дякуємо за Вашу увагу. Бездоганної праці пристрою!!! Будемо раді Вашим замовленням