Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ochimp рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Audio System SW11 Passive aluminiowy subwoofer do felgi ko?a 350W Rms, Замовлення №59001176349811

Доброго дня придбав собі аудіо систему в машину яка кріпеться в колесо машини або замість нього) Подяка магазину за те що привезли вчасно та за те що постійно контактували зі мною!
Reasdor рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Блок живлення Phanteks Revolt 1200W (PH-P1200PR BK01C), Замовлення №59001182619389

Замовляв даний блок живлення для нової збірки ПК. Блок живлення прийшов в ідеальному стані і виглядає як на фото у виробника, але майте на увазі: дана модель йде лише з кабелем живлення, інші кабелі потрібно купувати окремо, що є досить сумнівним рішенням виробника. Товаром і сервісом задоволений, магазин рекомендую.
Orest S рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №59001178967239

Не вперше користуюся послугами магазину і задоволений покупкою цього разу також. Отримав замовлену станцію оперативно, магазин весь час був на зв'язку.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Орест, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
DhuXn не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 червня 2024

Купив: Морозивниця автоматична UNOLD 48880, Замовлення №3564

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Обіцяли доставити за 14 днів, переносили 3 рази, після мого прохання повернути кошти, не повертали ще майже місяць. В ітозі нічого не купивши я отримав кошти назад лише через 3 місяці.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Доброго дня! Надайте ТТН?
Влада Баженина рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Prasowalniczy Texi Champion Sb Odsysanie I Nadmuch, Замовлення №59001173839037

Дякую магазину за товар, доставка- супер, дуже оперативно не дивлячись на те що з Польщі! Купила собі гладильну дошку, шукала хорошу якість за прийнятну ціну. Час покаже, але зараз недоліків нема. Зручна підставка для праски та є подовжувач. Дякую!!!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Влада, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Віола Анткевич рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Blanko, Замовлення №20450946629461

Товар отримали .Все відповідае домовленостям.мийка Blanko біла нестандартного розміру.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Віола, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
dostali не рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Хотів купити: Xiaomi Mi Pro 2, електросамокати Xiaomi Mi Pro 2

Выставлен не тот товар - Самокат Zawieszenie MONORIM MRE z em EXA FORM do Xiaomi M365 / PRO 2 / 1S / Essential
Відповідь представника «click24.com.ua»
Доброго дня! Надайте ТТН?
На Hotline выставлен не тот самокат. Заголовок - одна модель, а теле и при переходе на сайт другая модель.
17 червня 2024 Відповісти
Представник магазину «click24.com.ua» відповів на коментар dostali
Як можна вирішити відгук?
17 червня 2024 Відповісти
Жмакин Виталий рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Кавомолка Fellow Opus - M?ynek automatyczny - Czarny, Замовлення №59005393181637

Купив кавомолку Fellow Opus, дуже задоволений, вона відповідає своїй ціні! Вчасно привезли, швидше ніж я очікував. Дякую менеджеру за гарну консультацію!!!
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Віталій, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Asynchronous Druid рекомендує цей магазин
9 червня 2024

Купив: TCL X937U, Саундбар TCL X937U, Замовлення №59001164259563

Магазин професійно виконав свої зобов?язання і допоміг з рідкісним девайсом
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановний Руслан, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!
Тетяна Одинець рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: CASIO G-Shock GG-B100-BLE, Замовлення №293720803

Я замовляла годинник на подарунок татові. В ... та ... обрана мною модель коштувала на 40% дорожче, а тому сумнівалась, що у цього продавця товар оригінальний, проте оформила замовлення. Продавець оперативно зв'язався зі мною для узгодження деталей щодо замовлення. Товар відправив в день оформлення замовлення. Я перевірила годинник на НП і залишилась задоволена покупкою та сервісом магазину click24.
Відповідь представника «click24.com.ua»
Шановна Тетяна, щиро дякуємо від серця за таку високу оцінку і дуже вдячні вам за замовлення в click24.biz! Від усієї нашої команди бажаємо всього Вам найкращого, успіхів і багато радісних емоцій! Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою команда "CLICK24"!