Оксана Гречуха не рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: СМАРТ ТВ приставка NEXON X9, Замовлення №277838

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Evgeny не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Хотів купити: Стаціонарний медіаплеєр X96 MAX+ Ultra 4/64GB

Хотел купить Х96 на процессоре S905X4 А мне магазин парит свой Neхon Allwinner H618 Ссылаясь на то что Х96 греется и ваще все плохо и процессор там хуже и в налиичии нет, хотя по сайту есть и я смог заказать и оплатить Прост молодцы ребята в плане агрумента о процессоре ))))
СветланаБел рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Nexon X8 4/64GB, Замовлення №264231

Стабильная работа без проблем. Приставка просто супер остались очень довольны.
Павленко Игорь рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: NexonG10S, Замовлення №264259

Александр Зинченко рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Nexon X7 4/32GB, Замовлення №255627

Мені магазин сподобався, класний вибір, адекватні ціни. Пристрій чудово зарекомендував себе в роботі. Можу радити!
Vadim Cositsky рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Nexon X7 4/32GB, Замовлення №252140

Предбав Nexon X7 , швидкий, гарна графіка, працює стабільно. Дякую хлопцям за співпрацю та професійність.
Ольга Фисун рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Смарт ТВ приставка Nexon X7 , Замовлення №244768

Придбали тв приставку Nexon X7. За характеристиками багатофункціональний пристрій, на вигляд якісний, працює без підвисань та гальм. Приставка дуже порадувала! Дякую магазину!
iCEO не рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Хотів купити: Android Smart TV приставка , Стаціонарний медіаплеєр X96Q 2/16GB

Подтверждаю предыдущие комментарии - выбранной мной приставки у них нет, предлагают другие модели. Странный магазин...
riga306 не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Хотів купити: Mi box S4 K

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Товар выставлен на продажу, однако после звонка в магазин, выясняется что его нету и не известно когда будет. Через несколько минут после звонка приходит смс-ка с предложением другой приставки. Зачем?!, я не спрашивал о другом производителе... Вывод: низкая цена просто для привлечения покупателей...далее попытка продать товар не тот что я искал, а тот что нужно продать магазину. Такая себе торговля.
Роман не рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: x76, Замовлення №234231434

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка

У них не продаются приставки нормальных брендов, они просто заманивают ими покупаетелей предлагая "альтернативу", которая через одну бракованная