Ціна збігалась із заявленою на hotline
Юрий Дорофеев не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Хотів купити: Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65, Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S)

Цена на 1000 дороже, при переходе в магазин!
Відповідь представника «Q-TECHNO»
В какой магазин? все правильно указано, перед тем как писать подобные отзывы проверьте внимательно. Какой ваш номер заказа?
Тарас рекомендує цей магазин
22 липня 2024 На модерації

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Solar Slate Gray with Black Band (010-02541-00/01/0A), Замовлення №100347786

Чудовий магазин з великим асортиментом побутової техніки. Консультанти дуже компетентні та привітні
Snizhana Korzhenko рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU), Замовлення №100347801

Кваліфіковані консультанти. Розповіли про станції усе, що цікавило. Зробили суттєву знижку до рівня інтернет ціни, рекомендую. А особливо у період знижок.
Ігор Нечай рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №100347817

Купую тут техніку вже не перший рік. Завжди швидка і вчасна доставка, ввічливі продавці та великий вибір товарів.
Олена Швець рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №100347461

Магазин заслуговує на найвищу оцінку. Купували смартфон, і нам доставили його на додому. Дуже вдячні за зручний сервіс!
Lebovsky не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 липня 2024

Купив: Зарядна станція Dabbsson DBS2300 2200W 2330Wh, Замовлення №100347365

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

В четверг замовили зарядну станцію та оплатили, на наступний же день мені потрібно було відмінити замовлення. Все погодили. Вже в понеділок пишуть що тільки запустили процедуру відмови - повернення до 3 днів. Сьогодні пятниця, ГРОШЕЙ НЕМА, з моменту відмови пройшла неділя, станцію навіть не висилали. В платіжній системі кажуть що їм не відправляють кошти для повернення...
Відповідь представника «Q-TECHNO»
Вибачте за затримку, але у вас по замовленні реально затримка один день це нормально у зв'язку з ситуацією відправка товару могла бути але ж ви наполягали щоб ми як магазин скасовували оплату Ликпейн, тому ми так і зробили, так кошти повертаються довго але ж це не від нас залежить це платіжна система так повертає, ось час проведення відмови 01.07.2024 16:44 та номер №26547721 заявка на повернення Ликпейн ось кошти вам вже повернули давно кажуть в Ликпейн.
Karolina рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 FE Wi-Fi 8/256GB Gray (SM-X510NZAE), Замовлення №100347445

Придбала тут на подарунок.Залишилась цілком задоволена,дякую!
Іван Степаненко рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro (PB930999), Замовлення №100347303

Прекрасний магазин! Придбали зарядну станцію, і хочемо подякувати консультанту Олексію за професійну допомогу та поради.
kovalekotatana3 рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Намет туристичний Tramp Bungalow Lux V2 (TRT-085), Замовлення №200001877

Дуже задоволений відвідуванням! Відмінне обслуговування, комфортні умови, а персонал – просто супер. Дякую за чудовий настрій!
Дмитро рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Caneel Bay (PAYH0082), Замовлення №100347314

The staff is extremely helpful and professional.