Виктор Маликов рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Гравер 4250-3/45 (F0134250JJ), Замовлення №0004622

Благодарю за выдержку менеджера Андрея. Быстрая обратная связь. Буду обращаться еще!
Відповідь представника «Instrumentarium»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного товару.
Олександр рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Пильное полотно Bosch Expert Hollow Brick S 1543 HM 240x23x1.5 мм Модель: 2608900414, Замовлення № 68614 (СФ-0004518)

Приємні враження від роботи інтернет-магазину
Відповідь представника «Instrumentarium»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного товару.
234 234 рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Электрический бойлер Bosch Tronic 2000 T 10 B mini, Замовлення №СФ-0010045

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Рекомендую магазин. Менеджер надав якісну та вичерпну інформацію щодо різних брендів товару. Допоміг визначтися із моделлю бойлера.
Mary.Present не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Бур Бош, Замовлення №СФ-0003693

Відповідь представника «Instrumentarium»
Доброго вечора. Зі сторони магазину роботу проведено, висновки зроблено. Приносимо вибачення за незручнсті.
P.s. Со мной связались и предложили выслать буры с неоторванной пломбой. Но это уже было неактуально, так как успела найти в другом магазине. Сорванную пломбу объяснили как "для удобства транспортировки". Но объяснение весьма сомнительное, с чем со мной согласились. Заказ приехал просто замотанный в кусочек гофры, и пломба не занимает километр места. В общем, это точно был интересный опыт, причем как для меня, так и для магазина.
9 лютого 2024 Відповісти
Світлана Манич рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Замовляла кондиціонери, Замовлення №1201

Відмінний сервіс, зв?язалися миттєво. Щиро вдячна Віталію, за консультацію, за допомогу, за гарну знижку. Про доставку взагалі мовчу – ну дуже оперативно доставили. Рекомендую цей магазин.
Кирилл Ф рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Електрокотел Bosh Tronic Heat, Котел електричний Tronic Heat 3500 4 ErP (7738504943), Замовлення №Не знаю

Кваліфіковані фахівці проконсультували щодо електрокотлів. Швидка доставка при замовленні та зручний спосіб оплати.
Татьяна Шевченко рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний TR 2000 T 15 B (7736504746), Замовлення №67761

Гарний магазин. Вибрала водонагрівач, але його не було в наявності. Запропонували за цю ж ціну ще більш ефективний. Доставка миттева ) За добу вже забрала з пошти.
Oleksander Iliasov рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Фрезер POF 1400 ACE (060326C820), Замовлення № БПІНС000859

Придбав фрезер. Задоволений. Фахівець магазину зрозуміло розповів про інструменти, та допоміг у виборі. Інструмент отримав на наступний день. Вдячний.
Відповідь представника «Instrumentarium»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного інструменту.
Петро Стасюк рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Therm 4000 O WR 13-2 P (7702331716), Замовлення №0010072

Хороший магазин, проконсультували, зробили хорошу знижку, оперативно відправили, рекомендую
Ангелина рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Bosch Therm 4000 O WR 10-2 P (7701331615), Замовлення №СФ-0010005

Відмінний сервіс, зворотний зв'язок миттєвий. Особлива подяка Віталію, за якісну консультацію, за допомогу з визначенням яку газову колонку вибрати. Про доставку взагалі мовчу – ну дуже швидко (ввечері зробила замовлення, вранці в 9:00 отримала) ДЯКУЮ!!!