Сергій Губіцький рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Принтер HP LaserJet M110we (7MD66E), Замовлення №3893

Замовив принтер, зв'язались оперативно, відправили в той самий день. Ціна була однією з найнижчих в інтернеті. Магазин рекомендую.
33322333 не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K01, PPBD050201)

з 23,03,2024 до 26,03,2024 включно не зв'язалися щодо замовлення. Телефони не працюють, на мій лист не відповіли. Сподіваюсь, що це все через навалу інших замовлень і про мене забули.
Представник магазину «optgo.com.ua»
Доброго дня, вкажіть, будь-ласка, номер замовлення. Усі замовлення за вказаний період опрацьовані та жодних листів стосовно замовлення теж не було отримано. З повагою, OptGO.
33322333 відповів на коментар Вадим Вадимович
Вже замовив шо хотів. Робив замовлення без реєстрації, ні листа ні СМС не було. На зараз бачу зміну ціни з 749грн на 845грн, тому не актуально
Представник магазину «optgo.com.ua» відповів на коментар 33322333
Скоріш за все не довершили реєстрацію замовлення, тому що при успішному оформленні замовлення Вам повинна була прийти смс з номером замовлення, перегляньте будь-ласка, дуже важливо розуміти в чому саме виникла проблема з Вашим замовленням. Дякую, з повагою OptGO.
Hikiray рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Апарат для упаковки CASO VC 10, Замовлення №2818

Обслуговування сподобалось, консультант допоміг з вибором товару, ціна була найнижча, товар прийшов в заявлені сроки.
Представник магазину «optgo.com.ua»
Доброго дня, Євгеній! Дуже вдячні за позитивну оцінку роботи. Стараємось далі. Приємних та безпечних покупок, мирного неба :)
12 січня 2024 Відповісти
Vnikonyuk рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Принтер Canon PIXMA G3410 (2315C009), Замовлення №1066

Найнижча ціна. Якість на рівні. Налаштування зайняли близько 10 хвилин. За вечір дитина роздрукувала конспект на 112 сторінок кольорового тексту з малюнками. Товаром задоволений. Продавця рекомендую.
Представник магазину «optgo.com.ua»
Доброго дня, Віталій! Дуже вдячні за позитивну оцінку роботи. Стараємось далі. Приємних та безпечних покупок, мирного неба :)
12 січня 2024 Відповісти
Сергей Булгаков не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Универсальная мобильная батарея Powerbank Baseus Bipow Digital Display 20000mah 20w Black (PPDML-M01

Замовив товар Универсальная мобильная батарея Powerbank Baseus Bipow Digital Display 20000mah 20w Black (PPDML-M01). Прийшло смс з номером замовлення, для підтвердження очікував дзвінок менеджера, мене ніхто не набрав. Спробував самостійно набрати на вказаний номер (абонент заблокований), в месенджерах також тиша. Не витрачайте ваш час для замовлення та очікування у цього продавця. Магазин не працює!!!
Представник магазину «optgo.com.ua»
Доброго дня, Сергію! Шкода, що не вдалось зреалізувати Ваше замовлення. Замовлення складені у неділю та святкові дні опрацьовуються першого робочого дня (27.12). Проблеми зі зв'язком залежать від оператора, обіцяють найближчим часом все владнати. Магазин працює з 9:00 по 18:00 пн-пт та у суботу до 13:00. Неділя та святкові дні - вихідний. Нам прикро за ситуацію яка склалась, сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою, інтернет-магазин OptGO.
Сергей Булгаков відповів на коментар Вадим Вадимович
Замовлення було зроблено 24.12 (неділя) Реакція на 25.12 (понеділок), та 26.12 (вівторок) була нульова.
Представник магазину «optgo.com.ua» відповів на коментар Сергей Булгаков
Сергійю, 25-26.12 ми вихідні, так як і написав вище замовлення було би опрацьоване першого робочого дня 27.12. Ми працюємо згідно правил компанії hotline та не порушуємо їх. З повагою, інтернет-магазин OptGO.
26 грудня 2023 Відповісти
Евгений Волькис не рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Принтер HP LaserJet M110we Wi-Fi Apple AirPrint, Замовлення №3424

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Оформил заказ 3 дня назад, первое на что обратил что со мной никто не связался. Набрал на следующий день сам уточнить ждать или нет. Ответили что сегодня отправим- не отправили. На следующий день позвонил несколько раз опять сам - трубку не подняли! Не понятно с чем связан такой высокий рейтинг магазина. Магазин работает отвратительно.
Відповідь представника «optgo.com.ua»
Доброго дня, Євгеній! Нам прикро за ситуацію яка склалась з Вашим замовленням та що ми не змогли його зреалізувати. Стараємось тримати форму, проте не завжди це вдається. Будемо старатись у майбутньому уникнути подібних ситуацій. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою, інтернет-магазин OptGO.
Anna Sobol не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Хотів купити: Принтер HP DeskJet 2710e (26K72B)

Магазин проігнорував моє замовлення. Зі мною зв’язалися тільки наступного дня і спитали підтвердження замовлення, щоб одразу відправити. На що я погодилася… але менеджер зник зі зв’язку на півдня… реквізити на оплату мені не дали, відповідь на питання по техніці також не було… я втратила час. Звісно, техніку не відправили… ввечері врешті мені написали з питаннями, що ім робити… коротше, якщо маєте час у запасі, то тут хороша ціна, а от сервіс незадовільний.
Відповідь представника «optgo.com.ua»
Доброго дня, Анно. Мала місце така неприємна ситуація в нашій співпраці. Будемо працювати над уникненням таких ситуацій в подальшому. Нам прикро що Ви не погодились на компенсацію у вигляді безкоштовної доставки та ми не змогли позитивно завершити замовлення :( Дякую за відгук, будемо працювати над недоліками. Мирного неба, з повагою OptGO.
Сергей Евдокимов рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Принтер Canon PIXMA MG2550S (8330B006), Замовлення №3223

Представник магазину «optgo.com.ua»
Доброго дня, Сергію! Дуже вдячні за позитивну оцінку роботи. Стараємось далі. Приємних та безпечних покупок, мирного неба :)
17 листопада 2023 Відповісти
Andrey Demedes не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 жовтня 2023

Хотів купити: принтер Canon i-Sensys MF3010 (5252B004)

Замовив принтер, не передзвонили, не відвантажили, замовив обратний двзвінок - тиша, дзвонив на вказаний номер на сайті, не відповідають
Продавець зв'язався зі мною і запропонував як компенсацію безкоштовну доставку і оперативно відправив принтер. Отримав, перевірів, все чудово, дякую
20 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «optgo.com.ua» відповів на коментар Andrey Demedes
Доброго дня, Андрію! Дуже вдячні за оцінку роботи. Будемо старатись надалі. Приємних та безпечних покупок, мирного неба :)
Тетяна Савчишина рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Принтер Epson ECOTANK L3210 (C11CJ68401), Замовлення №3171

Дуже задоволена покупкою в даному магазині. До останнього сумнівалась…адже ціна значно нижча від заявленої в інших продавців…Але все супер!!! Швидка відправка! Швидкий зворотній зв?язок! Ну і ціна просто ? Дякую! І однозначно рекомендую!!
Відповідь представника «optgo.com.ua»
Доброго дня, Тетяно! Дуже вдячні за позитивну оцінку роботи. Стараємось далі. Приємних та безпечних покупок, мирного неба :)