Inna B рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №2733

Дмитро Ч не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №без номеру

При замовленні завірили що це оригінал. При отриманні товару виявилось що це репліка. Відмовився від замовлення.
RazoTRON не рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HUAWEI Freebuds Studio Graphite (55033594), Замовлення №1

Перед замовленням я уточнив, чи товар новий і не був у використанні на що мені відмовили, що товар абсолютно новий і запакований. При отриманні на пошті замість оригінальної заводської упоковки були приклеєні пломби. А в середині коробки товар мав явні сліди використання протягом тривалого часу...
Наталія Войтович рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №10500214990

Дякую, ви супер! Отримати замовлення 30грудня, 31 мати товар на руках?.Мала сумніви щодо оригіналу та якості товару, та даремно! Оригінал! Якість! Швидкість! Дякую вам!
qwerty12345 не рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

По перше на сайті становиться взагалі інша ціна коли авторизуєшся на сайті, була 3700, а стала 4400 після авторизації. Замовив в суботу в 15-16 годин, ніхто не подзвонив, ніякого повідомлення про підтверження замовлення не було. Подзвонили в неділю о 13 годині і сказали що товар є в наявності і відправка НП буде в понеділок-вівторок, крайній термін в середу. В четвер досі нічого немає.
Олександр не рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Wave 300 Black (JBLW300TWSBLK), Замовлення №2363155031

Катерина Иванова не рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном HUAWEI Freebuds 4i Graphite Black (55034192)

При оформленні замовлення не приходить ні смс підтвердження, ні підтвердження на пошту, не зберігається номер замовлення та контактні дані. Сьогодні я отримала замовлення, коробка була без плівки на кейсі добре видно сліди вживання навушників. Я відмовилась. Навушники мені були потрібні у поїздку і я тільки витратила час та не отримала товар, на який розраховувала.
Maksym Dziuba рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Bluedio V2 Black, Замовлення №AWM50

Придбав навушники у вказаному магазині 26.05. Після розпакування у навушників виявились проблеми (пов'язані саме з V2, пізніше знайшов подібні відгуки на форумах). Зв'язався з продавцем, повернув навушники для експертизи (30.05). Після проведення експертизи кошти за навушники повернули повністю (сьогодні, 06.06). Дякую продавцю за оперативне вирішення.
Sanchos Odessa рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Xiaomi haylou X1 Pro, Замовлення №14993

Рекомендую магазин сделал заказ через пару минут перезвонили уточнить в этот же день отправили и наследующий день пришло все в комплекте и гарантийное письмо от магазина с печатью на 6 месяцев Так что рекомендую этот магазин!!!
Vetal799 не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: JBL T450BT Black (JBLT450BTBLK)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, сервісна підтримка