Glebivanov27 не рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Black

Дуже розчарований, на сайті в наявності, замовив, а потім коли зв'язався менеджер то виявилось що товару не має (((
Відповідь представника «Elektron»
Нажаль Ви зробили замовлення в ночі, до оновлення залишків.Пропонємо Вам обрати з наявних аналогічних моделей : Poco M5 4/128, Poco M5 4/64, Poco m5s 4/128, Poco M5s 6/128, Poco M5s 8/256 та отримати в подарунок аксесуар до цього смартфону
dimaacik рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №11

Все добре,Дякую!!!
Дякуємо, що обрали наш магазин та залишили ваш відгук. Чекаємо на Вас знову!
Все сподобалось,а чек не потрібен)))
22 квітня 2024 Відповісти
nikolaivista рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 12/512GB Midnight Black, Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №18868

Швидка відправка, найкраща ціна, все супер.
Кравців Павло рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №017221

Оператор магазину оперативно зв'язався зі мною для підтвердження замовлення, все прийшло вчасно, але нажаль на новій пошті мені не дали оглянути товар
Відповідь представника «Elektron»
Доброго дня, дякуємо за замовлення, в подальшому якщо не замовляєте додатково поклейку скла, іноді оператори нової пошти не помічають нашу помітку що дозволено вскривати упаковку, тоді дзвоніть нам, ми вирішуємо це питання в телефонному режимі з представниками нової пошти, у відправках завжди ставимо помітку ТАЧ що означає дозволено вскривати упаковочну плівку! Дякуємо за Ваш відгук, мирного неба Вам!
Анна Гаталевич рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Poco X5 5G 128GB Black, Захисне скло для телефону BeCover Захисне скло для Xiaomi Redmi Note 12 4G/Note 12 5G/Xiaomi Poco X5 5G Black (708783), Замовлення №708783

Дуже класний телефон у користуванні.Задоволені покупкою.У магазині Електрон ми купуємо не вперше ..Щиро дякую за швидку доставку !!!
Дмитрий Гринюк рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №17156

Дякую за роботу, обслуговування ввічливе та швидке. Рекомендую продавця.
Люда Нагорна рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB, Замовлення №Не повню

Я однозначно рекомендую всім цей магазин. Швидкий зв'язок, швидка відправка, якісно, чудова ціна.
Наталія Вєхтєва рекомендує цей магазин

Купив: Телефон Xiomi Redmi Note 12, Замовлення №17333

yuliana999 рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Ремінець Black Rock для фітнес браслета Xiaomi Mi Band 3, Mi Band 4, чорний - зображення 1 Ремінець , Замовлення №№ 807 222 355 від 31 бер

Якісний сервіс. Оперативна відправка. Обов'язково звертатимусь ще.
Анна Костецкая рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Телефон redme, Замовлення №384572

Все супер, проконсультували, порадили. Одразу замовила поклейку скла