мелащенко яна не рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Сухий корм Клуб 4 лапи Premium Adult Small Breeds Chicken 14 кг (909542), Замовлення №2671983

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Байдуже відношення до клієнтів, було зроблене і оплачене замовлення 16.04 але до цих пір не отримане і най краще ніхто з менеджерів не набрав і не повідомив про затримку відправки . В наш час кожному важливий їх клієнт, але з Вашим підходом вони мабуть не потрібні .
Відповідь представника «e-zoo.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Перепрошуємо за затримку відправлення замовлення. Кошти було повернуто 24.04. Наша команда вже працює над вдосконаленням процесу доставки, щоб подібні проблеми не повторилися в майбутньому. Менеджер найближчим часом зв'яжеться з Вами для вирішення ситуації.
Прошу прийняти до уваги кошти мені так і не повернули
24 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «e-zoo.com.ua» відповів на коментар мелащенко яна
Клієнт підтвердила, що кошти вже повернулись.
27 квітня 2024 Відповісти
bodya2539 рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Royal Canin (Роял Канін) British Shorthair Adult - Сухий корм з птицею для дорослих Британських коро, Замовлення №1960122

Хороший магазин, чудовий персонал, швидко відповідають та відправляють товар. Ціни низькі, + є кешбек та система накопичення, + безкоштовна доставка.
Андрій Владика не рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Хотів купити: Сухий корм Brit Premium Cat Adult Chicken 8 кг (171867/204)

Інша ціна на сайті. Неприємно.
Відповідь представника «e-zoo.com.ua»
Добрий день. Можете назвати номер замовлення або дату, коли саме таке трапилося? 1) У нас ціни співпадають 2) Даного корму немає в наявності, тому він не міг показуватись на хотлайні.
MeMfiS рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: ТМ , Замовлення №1842411

По якості замовлених товарів все добре, Марсу сподобалось:) Всі питання/нюанси вирішили з підтримкою, в короткий термін, за що дуже вдячний і приємно вражений. Сподіваюсь що магазин продовжить розвиватись і удосконалюватись;)
Mykyta не рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Купив: Туалети, пелюшки Curver Petlife LITTER BOX - Закрытый стильный туалет для кошек 51х39х39 см (00615), Замовлення №1729908

Заказывал закрытый туалет для кошки, оплачивал онлайн заранее. В итоге товар приехал поврежденный (был отколот кусок, осколки валялись рядом в ящике). Упаковка товара - нулевая. Я впервые вижу, чтобы товар просто закинули в ящик без какой-либо обертки, пенопласта и т.п. Не рекоммендую покупать здесь что-либо
Владислава Лобода не рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Brit Premium (Брит Премиум) ADULT Сhicken - Сухой корм с курицей для взрослых кошек

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Корм оказался подделка! Беру этот корм уже не первый раз, но в данном магазине впервые! По началу коты его ели, позже уже не так охотно. Размер гранул был больше чем обычно, запах отличался, больше напоминал собачий корм, по цвету гораздо темнее чем обычно. По итогу месяца использования - у двоих здоровых котов начались проблемы с шерстью, деснами и весом!! Настоятельно не рекомендую данный магазин к сотрудничеству!
Вячеслав не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 листопада 2021

Хотів купити: Сухий корм Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 кг (2721120)

Вартість вказана 2.465 грн., а при переході на сайт, для купівлі - 2899,50... Це усе, що потрібно знати про чесну торгівлю...
Відповідь представника «e-zoo.com.ua»
Доброго дня. Вдячні за Ваш відгук. Справа в тому, що ціни змінюються час від часу. Хотлайн забирає данні з певною періодичністю, тому велика ймовірність, що данні на сайті вже були змінені, а на Хотлайні ні. Повірте, нам немає сенсу занижувати ціни на Хотлайні, так як: 1) Ви перейдете до нас на сайт і просто не купите товар, ще й напишете поганий відгук. 2) Працівники сервісу контролюють відповідність цін. І якщо ми будемо ціленаправлено когось обманювати, ми не зможемо тут розміщуватись.
Усе стало на місця, вартість виправили. Усіх благ! Маю надію, що це було виняткове непорозуміння.
25 листопада 2021 Відповісти
Николай М рекомендує цей магазин
1 серпня 2021

Купив: Туалети, пелюшки Bayer Foresto ошейник против блох и клещей Байер Форесто 70 см (0381910), Сухий корм Nature's Protection Superior Care White Dogs Adult Small and Mini Lamb 17 кг (NPSC45993), Замовлення №1609375

Мне всё понравилось в магазине. Оформил заказ, сразу пришло письмо на почту и СМС на номер телефона. Затем позвонил представитель магазина, уточнил несколько моментов с доставкой и всё. На следующий день посылка была отправлена. Товар хорошо упакован, никаких повреждений. Корм свежий, не просроченный. Оперативно и выгодно.
Aneta не рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Купив: Туалети, пелюшки NexGard таблетки от блох и клещей для собак M 4-10 кг Afoxolaner 1 таблетка (50119), Замовлення №1556368

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

riko747 рекомендує цей магазин
12 квітня 2021

Купив: Trixie (Трикси) Столбик для когтеточки (9х40 см), Замовлення №1524825

Швидко зв'язались, все узгодили і на наступний день замовлення вже у мене. Коли реєструєшся в інтернет-магазині - отримуєш 5% знижки на товари. Дрібниця, але дуже приємно. Висновок: чудовий сервіс та заохочення. Дякую!