Юлія Пшенова рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Кондиціонер CH S07 FTXF-N6, Замовлення №2201

Швидка доставка та якісна техніка відносно їхніх цін. Обслуговування на вищому рівні, дякую
Гринцевич Коля рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Кондиционер Smart Air ICE ZCE-12 - OZ1, Замовлення №2031

Качественный кондиционер, много режимов. С покупкой сразу же заказали и монтаж, все сделали в течении часа, хорошо выполнили свою работую. Благодарю
Васильчук Ан рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Кондиционер, Замовлення №0706

Аня Иванова22 рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Кондиціонер, Замовлення №2023

Зручно зроблено сайт магазину, з вибором кондиціонера взагалі проблем не виникло. І ціна більш, ніж влаштувала. Сам товар отримано і протестовано, зауважень немає.
Антонюк Андрій рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Кондиціонер, Замовлення №1401

Магазин раджу, все доставили вчасно, як і домовилися, якість і комплектація товару відмінна!
Олег Сарин рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: Кондиціонер, Замовлення №1012

Замечательный магазин, заказ быстро оформили, консультанты помогли с выбором. Качество товара на 5+. Цены приятные. Спасибо магазину за такой профессионализм.
Віра Іванів рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Кондиціонер, Замовлення №1810

Замовляю не вперше, все класно, швидко, якісно, дуже великий вибір за доступною ціною)))))
Рубанка Роман рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Кондиціонер СH-S09FTX5, Замовлення №1849

Дуже задоволений придбанням, тому що не встигнемо обернутись, як вже буде жара на вулиці, тому кондиціонер просто маст хев. Щодо магазину, то питань немає, все чітко поясинили, підказали. Все пройшло добре.
Янос рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Nordic Evo NG (Inverter) CH-S09FTXN-NG, Замовлення №2619

Все супер ! Рекомендую всем!!
Арина Соловьева рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Кондиціонер ch0s09, Замовлення №2610

Ціна виявилася нижчою, ніж в аналогічних інтернет-магазинах, щоправда, знижку не зробили, але все одно я залишилася задоволена. Обслуговування на висоті, хлопці проконсультували, допомогли вибрати потрібні моделі, виходячи з моїх побажань. Терплячий, компетентний і професійний колектив!