Ціна збігалась із заявленою на hotline
Микола Ковальов рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Apple TV 4K 2022 Wi-Fi 64 GB (MN873), Замовлення №18449

Все сподобалось, магазин супер, чудово проконсультували з приводу покупки
Костянтин Усатюк рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №18273

Швидко забрав в пункті віидачі, всім задоволений.
Тимофій Рідкий рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Deep Pink (QAU-00082, QAU-00083), Замовлення №18089

Придбав коханій геймпад в цьому магазині, довго чекати дзвінка не довелось, все подобається
Lisik рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Vengeance (CMK32GX5M2B5600C36), Замовлення №17986

Все супер, все сподобалось!
Valmel рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Pink Aluminum Case w. Light Pink Sport Band - M/L (MR943), Замовлення №17842

Магазин швидко відреагував, замовлення забрав майже моментально, рекомендую
Poshtar17 рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Bose QuietComfort Ultra Headphones Smoke White (880066–0200), Замовлення №17582

Чудові навушники, і магазин також, все подобалось!
Lilyy рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Елекрична зубна щітка Oral-B io series 8, Замовлення №11914

Купувала електричну зубну щітку Oral-B , покупкою задоволена, користуюсь вже більше як півроку. Рекомендую цей магазин - якісне обслуговування, ввічливий персонал!
raskengxd рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12 GB Founders Edition (900-1G141-2534-000), Замовлення №16745

4070 super FE прийшла нова, працює норм, трішки довго відповідають на повідомлення, а так все ок
Давид Харченко рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Процесор Intel Core i9-13900K (BX8071513900K), Замовлення №17201

Реактивні хлопці, зв'язались швидко, був поруч, таксамо швидко забрав
selenick рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1 TB (MZ-77E1T0B), Замовлення №16327

дуже швидко зв'язались, відправка майже одразу