Юрій Георг3 не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Хотів купити: Midea D50-15F1(W), Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Midea D50-15F1(W)

Как во всех комментариях. Товара в наличии нет. Цена другая.
Александр Записной не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Bosch TR 2000 T 30 SB (7736504519)

Немає в наявності
Відповідь представника «LEOX»
Забрали в нас останній бойлер зі складу такої моделі і одразу замовили його на сайті, знаючи, що вони закінчилися на всіх представництвах. Ми запропонували багато інших моделей і нижчих за ціною і таких самих і навіть сказали не раз, що готові віддати будь-яку обрану позицію навіть в мінус собі, аби клієнт залишився довольний. На що клієнт одразу почав погрожувати негативними відгуками, хоча бойлер потрібний він вже купив. Ми йому сказали, що будемо намагатись де тільки можливо знайти обрану ним модель на понеділок, але на жаль не змогли, про що і повідомили ЧЕМНО і знову ж таки, запропонували будь-який товар з дуже приємною ціною, на що клієнт знову почав злобно хвалитись, що купив вже собі модель і в нас замовив тільки за ради негативного відгуку, який попросили написати його друзі конкуренти
Через три дня перезвонил молодой человек и опять начал предлагать мне другие модели, после того,как он узнал, что я уже купил у другого продавца начал хамить, мне пришлось положить трубку.
27 листопада 2023 Відповісти
Ярослав Лапін не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Хотів купити: Котел газовий конденсаційний Vaillant ecoTEC pure VUW 246/7-2 (0010023030)

Повівся на саму низку ціну та зробив замовлення ще у неділю та досі зі мною ніхто не зв'язався. Замовлення №257495646
Eugen_89 не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Хотів купити: Котел газовий конденсаційний Beretta CITY 24 C.S.I. (20087846)

На хотлайні заявлено саму низку "смачну" ціну 21300 грн, але після замовлення представник магазину телефонує каже що ціна інша 21900 грн, напевно низкі ціни на цьому сайті це просто якась замануха, не рекомендую магазин
Генадий Колибаба не рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Bosch Tronic 8000T ES 050-5 1600W BO H1X-EDWRB (7736503146)

сказали что уже нет єтой модели и предложили дешевую версию по цене дорогой
F_r_E_s_H не рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Хотів купити: Котел газовий конденсаційний Teknix ESPRO 12

Ціна не відповідає на 6тис більше
vqa не рекомендує цей магазин
2 лютого 2023

Хотів купити: Drajice okhe 160

Цена на хотлайн 16.700, в самом магазине сначала озвучили 22.500 затем 18.500. Все сложно в общем.
Віталій не рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Хотів купити: Котел газовий конденсаційний Bosch Gaz 6000 W WBN 6000 24C RN (7736900168)

не має в наявності
Oleg Filonenko рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: Atlantic STEATITE VM 80 D400-2-BC

Shoosha не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Бойлер електричний Atlantic STEATITE VM 80 D400-2-BC. Артикул 851188, Замовлення №209907313

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

На сайте цена указана одна, по факту перезванивают и называют цену на 200 грн дороже. Доставка указана 250 Левый берег, по факту берут 300грн. При этом доставка до подъезда, об этом не предупреждают заранее. И никого не волнует есть ли у вас физическая возможность занести. Отношение к покупателям не понравилось. К бойлеру пока претензий нет.