Halyna рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Посудомийна машина AEG FFB62700PM, Замовлення №371

Замовила посудомийну машину і мені передзвонили для уточнення і надіслали деталі на email. Внесла передоплату біля 10% (бо треба було замовляти за кордоном). ЇЇ везли з Польщі і доставили мені Новою Поштою вчасно, решту оплатила працівникам пошти. Дякую.
milesgurtu рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: https://sferis.com.ua/dukhovka-samsung-nq5b6753cak/, Замовлення №372

Viktor Ponomarenko рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Мікрохвильова піч Bosch BFL623MB3, Замовлення №380

Отличный магазин, быстро вышли на связь и отправили товар. Рекомендую всем для покупок.
Viktorija Karimova рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max White, Замовлення №59001123988966

Дуже дякую за чудовий сервіс,швидку відправку .Буду і надалі розглядати покупки в цьому магазині,ціна була дешевша,ніж в інших. До зустрічі.
iMiha рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: кухона мийка, Замовлення №2045

Купував мийку, везли під мене з Польщі. Товар отримав вчасно. Гарний сервіс.
paperadmin рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Змішувач для раковини GROHE Concetto 23920001, Замовлення №INV-2051

Все чітко. Рекомендую.
Елена Левченко рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Пральна машина BOSCH WGG2540EPL , Пральна машина автоматична Bosch WGG2540EPL, Замовлення №59001100974804

Після замовлення заказу зі мною зв'язалися дуже швидко.Ввічлива менеджер.На другий день вже вислали замовлення.Виникла проблема з оплатою на Новій пошті,але менеджер одразу все вирішила.Мені все сподобалося: і якість обслуговування і ввічливість менеджера і швидкість оформлення замовлення.Усе.Магазин рекомендую!!!За 2 дні прийшло замовлення.Сьогодні будемо встановлювати пралку.Сподіваюся, і працювати буде так добре ,як і сам магазин!!!
Тетяна Каюк рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Прально-сушильна машина Sumsung, Пральна машина автоматична Samsung WD8NK52E3AW, Замовлення №INV-2048

Після оформлення замовлення на сайті, дуже швидко зі мною зв’язались. Вартість співпадала, бажана модель була в наявності. Все відбулось за два дні і машинка вже працює. Оперативно, точно, ввічливо. Дякую
Юрій Огроднійчук рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Варильна поверхня Bosch PIE631FB1E, Замовлення №59001093705903

Алексей не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Кавомашина автоматична Siemens CT636LES1