colsor рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Держатель и док-станция Baseus Car Holder Wireless Charger Light Electric 15W Black (WXHW03-01), Замовлення №3616657

Чудовий магазин, замовляв два рази тримачі для телефону а також apple AirPods Pro gen 2. Оригінальна продукція, швидка та безкоштовна доставка в пункт видачі, рекомендую!
Відповідь представника «Цифра»
colsor, добрий день! Вдячні Вам за відгук та рекомендації. Раді старатись для Вас! :)
Богдан Кизюн рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: SSD-накопичувач Samsung 980 Pro 1TB M.2 , Замовлення №1294166

замовлення було доставлено швидко, ціна була найбільш приваблива на момент покупки, ссд прийшов з заводськими пломбами мінус - на сайті немає особистого кабінету щоб була історія замовлень
Відповідь представника «Цифра»
Богдане, добрий день! Дякуємо за зворотній зв'язок. Бажаємо, щоб покупка радувала довгі роки!
Людмила Волкова рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Прогулочная коляска Carrello Nero CRL-5514 2023 Pear Green (Детские коляски), Замовлення №3623463

Ціна відміна ,терміни поставки швидко. Колір ще краще чим на фото,опис товару повністю відповідає дійсності,відносно легка конструкція, легко скласти , навіть однієї рукою. Рекомендую!
Відповідь представника «Цифра»
Людмило, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині знову! :)
Garri Photoman рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Стиральная машина Indesit mtwsc 61294 wpl, Замовлення №3586469

Менеджеры на телефонах не способны предоставить покупателю Инструкцию пользователя на Украинском языке . Это прямое нарушение Закона Украины по защите прав потребителя .
Відповідь представника «Цифра»
Garri Photoman, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Ми прийняли Ваш запит в роботу і найближчим часом надамо Вам зворотній зв'язок. Сподіваємось на Ваше розуміння!
Тарас Тарас рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Витяжка похила WHI649EB, Замовлення №3600317

Чудова робота, від створення замовлення до видачі все ок. Дякую.
Відповідь представника «Цифра»
Тарасе добрий день! Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити за новими покупками!
Андрей Мостовой не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Фен HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01), Замовлення №3631708

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Цифра»
Андрію, добрий день! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за доставлені незручності! На жаль, дійсно, через перебої ми клієнтам радимо мати при собі готівку під час отримання замовлення, про що Вас також було повідомлено в телефонному режимі в ході підтвердження замовлення. Проте, ми обов'язково докладемо максимум зусиль, аби покупки в нашому магазині приносили клієнтам виключно позитивні емоції! Сподіваємось на Ваше розуміння!
Тоді поясніть детальніше що трапилось з вашим терміналом, яка фінансова установа його обслуговує, я зроблю офіційний запит щоб інформація підтвердилась. Це одна й та ж проблема щодня чи вони різні? Це звісно добре що ви повідомили щоб я взяв готівку але пріоритетом була оплата карткою і я пояснив чому. Тим більше шо тоді з фіскальним чеком? Чи мені крім банку зробити скаргу в Податкову, щоб вже остаточно розібратися в чому ж все ж таки справа?
Вчора Відповісти
Pani Olena рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична FFWDB 864349 BV, Замовлення №3324491

Все було ок, хоч мене завжди насторожують магазини, в яких безготівкова оплата завжди із комісією, а без комісії можна оплатити лише готівкою. Але у них була найнижча ціна на момент купівлі (вересень 2023). Доставили в квартиру, дуже вдячна хлопчикам із доставки, які занесли і поставили машинку максимально акуратно і обережно. Комплектація була повна, при підключенні не виникло ніяких проблем.
Відповідь представника «Цифра»
Олено, вітаємо! Дякуємо за приємний відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)
Максим Крылов рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: redmi note 13 pro plus 5g , Замовлення №3605051

Купил два телефона redmi note 13 pro plus 5g и пару аксессуаров к нему. Телефоны привезли когда обещалию покупкой и качестовом обслуживания был доволен.
Відповідь представника «Цифра»
Максим, добрий день! Дякуємо Вам за відгук. З нетерпінням будемо чекати на Вас в нашому магазині знову!
andrey.trugaaa рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: БФП Eco Tank L4266 (C11CJ63414), Замовлення №3600009

Відповідь представника «Цифра»
Добрий день! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок. Ми обов'язково приймемо до уваги Ваш відгук для подальшого покращення якості обслуговування. Будемо раді Вас бачити в подальшому в нашому магазині! :)
SkyDoor рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Материнська плата Z790M-ITX WiFi, Процесор Core i5-14600KF (BX8071514600KF), Пам'ять для настільних комп'ютерів 96 GB (2x48GB) DDR5 6000 MHz Renegade RGB (KF560C32RSAK2-96), Замовлення №3600617

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Купував комплектуючі, замовляв 14600К - було в "наявності" на сайті та на хотлайні. Але після замовлення перетелефонували, сказали не має, і запропонували 2 заміни, обрав 14600KF. "На сьогодні" не було нічого з замовлення, але так у всіх зараз. Проте доставили за два дні, як і обіцяли, найшвидше з усіх, кому телефонував. Товар був запакований, запропонували перевірити. Зручна оплата, швидко видали. В цілому все ок, часто обираю магазин.
Відповідь представника «Цифра»
SkyDoor, вітаємо! Дякуємо Вам за відгук. Раді старатись для Вас! :)