Ціна збігалась із заявленою на hotline
Игорь Кузурман не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 2 TB Titan Gray (MU-PC2T0T/WW), Замовлення №3 862 098

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Нікому не рекомендую даний магазин! Безготівковий відділ може на протязі двох днів не перетелефонувати, хоч і звертався 3 рази на гарячу лінію. Дані доставки вказали не правильно, хоч було проговорено з безготівковим відділом двічі. Звертався, щоб змінили дані отримувача та спосіб оплати, але так ніхто цього і не зробив!
Відповідь представника «Цифра»
Доброго дня, Ігоре! Нам прикро, що Ви залишились розчаровані співпрацею з нашим магазином. Ми обов'язково приймемо до уваги Вашу оцінку та зробимо все можливе для покращення обслуговування клієнтів! В будь-якому разі ми дякуємо Вам за зворотній зв'язок та бажаємо в подальшому отримувати від покупок лише позитивні емоції!
Максим Озирский рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 10000mAh 22.5W Black (PB100DPDZM, BHR5884GL, BHR5079CN), Замовлення №3837411

Все у порядку.
Відповідь представника «Цифра»
Максиме, дякуємо за відгук! Нехай покупки завжди приносять лише позитивні емоції!
Тетяна Денисюк рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Кавомолка Bosch TSM014R, Замовлення №20400400904566

Швидко звязались , відразу відправили замовлення . Дякую , продавця однозначно рекомендую .
Відповідь представника «Цифра»
Тетяно, дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
Юрій Звірко рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Паяльник для пластикових труб Forte WP6308 800Вт, Замовлення № №3840448

Все як завжди на належному рівні
Відповідь представника «Цифра»
Юрій, дякуємо, що обираєте наш магазин! Нехай покупка радує і слугує Вам довгі роки.
Масехнович Сергей не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/64GB Wi-Fi Grey (ZAAM0078)

Моє замовлення просто не виконали. Коли я телефонував не взяли трубку і не перетелефлнували після цього. Сервіс на рівні 0
Відповідь представника «Цифра»
Доброго дня, Сергію! Нам прикро, що Ви залишились розчаровані співпрацею з нашим магазином. Вкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення для того, щоб ми могли уточнити інформацію та надати Вам зворотній зв'язок.
Сергій Братусь рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Акумулятор Full Energy 12В 7Ач (FEL-127), FEL-127, С.Н. 79687380, Замовлення №3832390

Незважаючи на проблеми із зв'язком, товар доставлений вчасно. Буду й надалі замовляти в цьому магазині.
Відповідь представника «Цифра»
Сергію, дякуємо, що обираєте наш магазин! Будемо раді бачити Вас ще!
Eugene Borysenko рекомендує цей магазин

Купив: Іграшка, Замовлення №3825675

Все пройшло дуже не погано. Магазин вийшов на зв'язок, та ми змогли майже все вирішити, тож підтримка не погана. Нажаль не виявилось всього в достатньому обсязі, але гадаю то більш проблема від війні в країні а не від магазину, тому й трохи була НЕЗНАЧНА затримка. Вартість на цей мій товар була найгарніша без усяких там комісій, які деякі крамниці НАХАБНО додають до послуг начебто це банки так роблять.
Відповідь представника «Цифра»
Євгене, нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою та обслуговуванням! Дякуємо, що обираєте наш магазин!
Victor Dekhtyar не рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Хотів купити: Портативна колонка Divoom Voombox Power black (2000984738065)

Не втрачайте свій час на цей магазин. Один раз набрали, не зміг взяти слухавку. Потім декілька разів передзвонив. Тиша.... Мабуть в них і так продажі гарно йдуть. Тому не зацікавлені. Отже, не має нормальної комунікації. На телефон не відповідають.
Відповідь представника «Цифра»
Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за відгук. На жаль, через тривалі відключення світла та високе завантаження менеджерів час обробки запитів став більшим. Ми приносимо вибачення за незручності та сподіваємось, що дана ситуація не вплине на ставлення до нашого магазину в цілому. Бажаємо в подальшому отримувати від покупок лише позитивні емоції!
алла юрченко рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus Ace 3 12/256GB Black, Замовлення №41999-52427-77254

Відповідь представника «Цифра»
Алло, дякуємо, що обираєте наш магазин! Будемо раді бачити Вас ще!
Anna Sharabura рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Акумулятор холоду Zorn Soft Ice 600 (4251702589027), Замовлення №3827383

Товар якісний, покупкою задоврлена
Відповідь представника «Цифра»
Анно, нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою! Дякуємо, що обираєте наш магазин!