De Colte не рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Набор инструмента 122 предметов YATO YT-38901, Замовлення №58344

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Категорично не рекомендую даний магазин. Відправили товар пошкодженим, на контакт не йдуть, зв'язатися з ними не можливо. Фіскального чеку не надали.
ip82 не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Транспортная тележка-платформа YATO YT-37421, Замовлення №37421

Замовляв візок YATO YT-37421 - відправили новою поштою, але додали пакування за мій рахунок + 70 грн, про що мене не попередили.
Сергій т не рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Подовжувач на котушці YATO YT-81054, Замовлення №81054

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Отримав замовлений товар в жахливому стані. Гроші за не належний товар перераховані. На питання, що з товаром… працівники магазину у зневажливій формі сказали звертатись на нову пошту. Гроші магазин отримав і все ок, а що з товаром і решта питань то вирішуйте самі. Враження від магазину та спілкування з його працівниками негативні!
jasoot не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Хотів купити: Магнитный захват YATO YT-06613, YATO Гнучкий магнітний зажим з ліхтарем LED YATO YT-06613, магнитный захват YATO YT-06613

Oleksandr Hordiichuk не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Технічний фен YATO YT-82294, Замовлення №52760

відвантажено нормпльно, але отримав не повну комплектацію фену будівельного ніж заявлено на сайті, хоча перед відправкою безпосередньо уточнив. Далі будь які рухи за мій рахунок. Магазин ні за що відповідальності не несе . Будьте обережні. не рекомендую.
Саня69 рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Заклепник дворучний для М3-М12 УАТО YT-36125, Замовлення №1395

Дуже задоволений роботою магазину, буду рекомендувати знайомим, дякую!
влад Стефанський рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Гайковерт акумуляторний 700 Нм УАТО, Замовлення №1312

Купив нарешті гайковерт дуже задоволений даже не очікував що він такий потужний
Олександр Тяпко не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Заглибна пила Yato, Замовлення №50527

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не порекомендую цей магазин ! Товар відправили через тиждень, хоча обіцяли на третій день. Директор весь час переводив на менеджера, та не зміг допомогти
Alexander Lyakshev не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Хотів купити: Реноватор YATO YT-82223