Назар рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном OnePlus Bullets Wireless Z2 Blue, Замовлення №79

Дуже задоволений навушниками! Рекомендую
Відповідь представника «Top24»
Шановний Назаре, Дякуємо вам за ваш відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми завжди прагнемо забезпечити нашим клієнтам відмінний сервіс та якісний товар. Ми раді, що ви задоволені вашими новими навушниками Bullets Wireless Z2 Blue. Надіємося, вони послужать вам надійними та якісними пристроями на тривалий час. Якщо у вас з'являться будь-які питання або потреби, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди раді допомогти. Ще раз дякуємо за ваш відгук та за ваш вибір магазину. Бажаємо вам приємного користування вашими новими навушниками! З найкращими побажаннями!
Олеся Приходько рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном OPPO Enco Air2 Pro Grey, Замовлення №75

Чудові навушники, класний звук, була здивована від різних видів налаштувань у програмі. Рекомендую
Відповідь представника «Top24»
Шановна Олеся Приходько, Дякуємо вам за ваш відгук та рекомендацію нашого магазину! Ми дуже раді, що ви задоволені придбаними навушниками TWS Enco Air2 Pro Grey та нашим сервісом. Ми завжди стараємося забезпечити наших клієнтів якісними та доступними продуктами, швидкою доставкою та зручними умовами оплати. Ваші слова про класний звук та різноманітність налаштувань у програмі для нас є великою похвалою. Дякуємо, що обрали нас, і ми сподіваємося на подальшу співпрацю з вами! З найкращими побажаннями,
Валєра Остапко рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №67

Приємний дизайн, зручно регулюється розмір та мають гарне звучання. Однаково чудово звучать усі мої улюблені жанри музики
Відповідь представника «Top24»
Шановний клієнте, Дякуємо за ваш відгук та за те, що обрали наш магазин для придбання навушників з мікрофоном Major IV Brown. Ми раді, що ви були задоволені вашими покупками та сервісом, наданим нашим магазином. Ми завжди стараємося надавати якісний товар за доступною ціною та забезпечувати швидку доставку, тому ціну, наявність товару та відвантаження ми вважаємо одними з ключових моментів нашої роботи. Також раді чути, що ви оцінили відповідність умов оплати та отримали фіскальний чек, що підтверджує вашу покупку. Щодо вашого коментаря про дизайн, регулювання розміру та якість звучання навушників, ми також вдячні за ваші позитивні враження. Наша команда завжди працює, щоб надати клієнтам найкращі товари, і ми раді, що ви вибрали саме наш магазин. З нетерпінням чекаємо вашого повернення та надалі радитимемо вам якісний сервіс і товари. З повагою, Представник магазину
Альона23 рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: OnePlus Buds 3 E509A black, Замовлення №55

Я хотіла б поділитися своїми враженнями від інтернет-магазину "ТОР 24" у Луцьку. Тут я купувала навушники OnePlus Buds 3 E509A black і залишилася дуже задоволеною покупкою. Широкий асортимент товарів порадував моє вибагливе відчуття стилю: від повсякденних речей до ексклюзивних подарункових наборів. Разом з тим, персонал мене здивував своєю увагою та турботою, допомагаючи мені з вибором, надаючи професійні аргументи. Незважаючи на деякі невеликі недоліки, мій досвід покупок був позитивним.
Відповідь представника «Top24»
Шановний клієнт, Дякуємо вам за ваш відгук та за те, що обрали наш інтернет-магазин "ТОР 24" для вашої покупки. Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені вашим досвідом покупок. Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам широкий вибір якісних товарів та високий рівень обслуговування. Ваші слова про відповідність ціни, наявність товару, відвантаження товару, відповідність умов оплати та надання фіскального чеку надихають нас продовжувати працювати в цьому напрямку. Також, ми вдячні вам за відмічення нашого дружнього та професійного персоналу. Ми завжди намагаємося створити комфортну та дружню атмосферу для наших клієнтів, а ваші слова є великою нагородою для нас. Нас дуже вразили ваші враження про широкий асортимент товарів та професійний підхід нашого персоналу. Ми завжди працюємо над тим, щоб ваші покупки в "ТОР 24" були не лише приємними, а й незабутніми. Будь ласка, будьте впевнені, що ми завжди готові до зустрічі вашого вибагливого смаку та готові відповісти на будь-які ваші запитання чи побажання. Дякуємо за вашу підтримку та довіру до "ТОР 24". Ми з нетерпінням чекаємо на ваші майбутні покупки та надіємося, що ми продовжимо бути вашими улюбленими партнерами в онлайн-шопінгу. З найкращими побажаннями, Команда "ТОР 24"
Crmp Radmir рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №43

Якісні оригінальні навушники, звук чудовий! Заряд тримають дуже, прям дуже довго
Відповідь представника «Top24»
Шановний Crmp Radmir, Дякуємо вам за ваш позитивний відгук та рекомендацію нашого магазину! Ми раді, що ви задоволені вашими новими навушниками Major IV Black. Наша команда завжди старається надати нашим клієнтам тільки найкращі товари та якісне обслуговування. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потреби у майбутньому, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми завжди тут, щоб допомогти! З повагою, Команда магазину Top24.com.ua
Олена Семенівна рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї сонячна панель Allpowers потужністю 21 Вт (AP-SP5V21W), Замовлення №38

Покупкой довольна, спасибо
Відповідь представника «Top24»
Шановна Олено Семенівно, Дякуємо вам за вашу рекомендацію та позитивний відгук про наш магазин! Ми раді, що ви задоволені вашим зарядним пристроєм на сонячній батареї. Наша команда завжди прагне забезпечити наших клієнтів якісними товарами та високоякісним обслуговуванням. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями або потребами у майбутньому. Ми завжди раді допомогти! З повагою, Команда магазину Top24.com.ua
Александр77777 рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Автомобільний відеореєстратор Azdome GS63H, Замовлення №2917210750

Все быстро и качественно
Відповідь представника «Top24»
Шановний клієнте, Дякуємо вам за ваш позитивний відгук! Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені вашими покупками в нашому магазині. Наша команда завжди прагне забезпечити швидку доставку та високу якість обслуговування для кожного нашого клієнта. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями або потребами - ми завжди готові допомогти. Чекаємо на ваші наступні покупки в нашому магазині! З повагою, Команда магазину Top24
ysnp gendalf рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Knowledge Zenith ZSN Pro X Black, Замовлення №619

Замовив ввечері 24-го, 26-го отримав. Навушники гарні.
Відповідь представника «Top24»
Шановний ysnp gendalf, Дякуємо за ваш позитивний відгук та рекомендацію нашого магазину! Ми раді, що ви залишилися задоволені придбанням навушників у нас. Нам приємно чути, що товар вам сподобався. Будь ласка, пам'ятайте, що завжди можете звернутися до нас з будь-якими питаннями або потребами, включаючи процедуру повернення товару. Ми завжди готові допомогти вам в цьому плані, якщо з'явиться така потреба. Раді бачити вас серед наших задоволених клієнтів і чекаємо на ваші наступні покупки в нашому магазині! З повагою, Команда магазину Top24
Валерій Шев рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї Allpowers Solar panel 21W (AP-SP5V21W), Замовлення №45218

Дуже задоволений покупкою і сервісом .Товар прийшов на наступний день. Окремий плюс менеджеру, провів дуже якісну консультацію, що мене дуже здивувало. Загалом всі хлопці молодці, буду і далі користуватися вашими послугами )
Відповідь представника «Top24»
Велике дякуємо вам за вашу рекомендацію та позитивний відгук про наш магазин Top24.com.ua! Ми раді, що ви залишилися задоволені вашими покупками в нашому магазині. Наша команда завжди прагне забезпечити вас найкращими продуктами та обслуговуванням високої якості. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями або потребами - ми завжди раді допомогти! Чекаємо на ваші наступні покупки в нашому магазині Top24.com.ua! З повагою, Команда магазину Top24.com.ua
Кристина С рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Зарядна станція Allpowers S300, Замовлення №2154

Все відповідало опису, нормальний сервіс! відповіли на всі запитання!!!
Відповідь представника «Top24»
Шановна Кристино, Велике дякуємо вам за вашу рекомендацію та позитивний відгук! Ми раді, що ви залишилися задоволені вашими покупками в нашому магазині. Наша команда завжди прагне забезпечити вас найкращими продуктами та обслуговуванням високої якості. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями або потребами - ми завжди раді допомогти! Чекаємо на ваші наступні покупки в нашому магазині! З повагою, Команда нашого магазину