Станислав Тесленко рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Mitsubishi Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S, Замовлення №6521

Все прошло отлично, очень отзывчивый менеджер который помог выбрать и купить дополнительные виброопоры для наружного блока. Монтаж тоже был сделан отлично - быстро, в удобное время и по хорошей цене.
Юрий Кобзарь рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Vital CH-S07FTXF-NG, Замовлення №790

Дуже сподобався підхід до клієнта. Ні чого не розумів в кондиціонерах, менеджер все дуже класно та доступною мовою все розказав. Підібрали оптимальний варіант, все змонтували, працює як годинничок. Однозначно рекомендую, хлопці профі в своїй справі!
дякуємо, звертайтесь ще!
Лена Барбухо рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Спліт-система Mitsubishi Heavy SRK20ZS-W/SRC20ZS-W, Замовлення №Чек #867

Сподобалось абсолютно все! З моменту замовлення товару/спілкування з продавцем, доставки товару і установки. Продавець Євген з MyAir допоміг з вибором кондиціонеру, по всіх питаннях завжди на зв'язку. Ігор, досвідчений фахівець з установки, все детально пояснив стосовно установки, встановив швидко і якісно. Кондиціонером дуже задоволені! Cервіс просто супер! Рекомендую.
ми старались, дякуємо)
Evgeniy рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Спліт-система Osaka Elite INVERTER STV-12HH, Замовлення №870

Спасибо большое, товар пришел вовремя и в полной комплектации.
Відповідь представника «MyAir»
будь ласка, звертайтесь ще!
serhiy2002 рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Кондиціонери Mitsubishi Electric MSZ-LN25VG2W/MUZ-LN25VG2 та MSZ-AP25VGK/MUZ-AP25VG, Замовлення №832

Дуже позитивні враження від магазину, допомогли підібрати товар і пояснити різницю між моделями, яка була не дуже очевидною у випадку Mitsubishi) Стосовно доставки й встановлення теж питань нема. Сервісом повністю задоволений!
дякуємо за довіру!
MSiL рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Prima Plus (GEN VI) CH-S07XN8, Замовлення №820

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже задоволений роботою магазину. Постійно на зв'язку, професійне встановлення і доступні ціни. Рекомендую!
вдячні за ваші слова!
Юлия Янковская рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: КОНДИЦІОНЕР GREE BORA GWH09AAA-K3NNA2A, Замовлення №6/08

Оперативно. В неділю замовили, через 2 дні поставили. Працівники молодці. Рекомендую однозначно цей магазин.
раді були допомогти!
Николай Будник рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Кондиционер osaka stv-12hh3, Замовлення №810

Рекомендую магазин.
Відповідь представника «MyAir»
дякуємо! звертайтесь до нас ще!
Виталий Медведев рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Leberg LS/LU-12OL2, Замовлення №729

Замовив у четверг, у суботу забрав. У понеділок за 2 години встановили. Адекватний приємний агент з продажу, майстри з руками і всім необхідним інструментом. Швидко, комфортно і ціна адекватна. Рекомендую магазин однозначно!
Відповідь представника «MyAir»
Дякуємо що оцінили нашу швидкість:)
Алёна Семененко рекомендує цей магазин
11 травня 2023