ТВ-31 Решетніков Ілля рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Mic (MNHF2), Замовлення №9751

Замовляв EarPods, прийшли оригінальні, справні. На корпусі є певні потертості, прийшли без оріг коробки, проте за цю ціну оригінал ви навряд чи ще десь знайдете)
Відповідь представника «iRocketshop-electronics»
Дякую вам за замовлення, та окремо за відгук! Дуже раді що вам все сподобалося!
Александр Пасечнюк рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Apple iPod Earphones (MA662), Замовлення №20450722499294

Брав навушники.
Відповідь представника «iRocketshop-electronics»
Дякую вам Олександре ! Дуже вдячні за відгук !
TriA рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Apple iPhone SE 2020 128GB Black (MXD02/MXCW2), Замовлення №20450686891152

Всім цілком задоволений - телефон у дуже доброму стані, повністью справний, відповідає інформації на сайті, відправили швидко.
Відповідь представника «iRocketshop-electronics»
Дякую вам за замовлення та довіру !
Viktor Afanasjev рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Купив: Apple iPhone SE 2022 64GB , Смартфон Apple iPhone SE 2022 64GB Midnight (MMX53), Замовлення №20450696143639

Швидко отримав. Отримав те що обіцяли. Гарантія на сайті 6 міс. Обіцяли 12м. отримав талон на 3 міс. Я розумію що все гладко не буває. Телефоном я поки задоволений. Магазин гарний, ціни файні. З ними можна мати справу. Буду рекомендувати своїм друзям. Дякую.
Відповідь представника «iRocketshop-electronics»
Доброго дня. Гарантії трохи старі, гарантія вже 12 місяців, а гарантійка ще стара коли була 3 місяці. Але по базі і по імей номеру у вас буде повна гарантія 12 місяців! Дякую за довіру та відгук
Приємно що працівники «iRocketshop-electronics» відреагували на зауваження. І дали відповідь по цьому питанню. Ще раз ДЯКУЮ.
17 квітня 2023 Відповісти
mykolaichyk87 рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2020 64GB Black (MX9R2/MX9N2), Замовлення №20450684706905

Дякуємо за довіру !
Артем Стрибайло рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Apple Earpods

Купив навушники по повній передплаті прийшли швидко, все працює, рекомендую
Дякуємо за довіру !
Ania Usanova рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 7 Plus 32GB Black (MNQM2)

Магазин просто супер, в минулий раз замовила найдешевший телефон, який був майже ідеальним, окрім слабенької батареї, але більш дорогий варіант повністю відповідає всім зазначеним магазини якостям, ідеально працює. Коли виникає якась проблема, консультант відразу допомагає розібратися і телефон працює ще краще! Чудовий сервіс та привітний персонал. Буду замовляти ще. Додам фото першого та другого, зробити фото не можу, бо в мене один лише зараз.
Дякуємо за довіру <3
Sommelier рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Remote and Mic (MD827)

Анна Михайловна Потапенко рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: iRocketshop наушники electronics, Замовлення №20450575567559

дякую за консультацію .. підібрано товар відповідно запиту ...
Artyr1337 рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Apple EarPods, Замовлення №27072022

Відправка в той же день до 15:00 Можна зв'язатися різними способами Інформацію про товар добре розкажуть і покажуть Добре
Дякуємо за довіру <3