Віталій Гатілін рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №962

Все чудово та швидко. Якісний товар за чудовою ціною. Рекомендую! Ви отримаєте бажане в короткий термін.
Відповідь представника «ШОУМУЗ»
Вітаємо Вас! Дуже дякую за те, що ви знайшли час, щоб оцінити нас і написати відгук. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені відвідуванням та високо оцінили рівень обслуговування. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм.
Максим Курасов рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №972

Брав четверті маршали,оригінал,все гуд, покупкою задоволений.
Владимир Волчек рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Мікрофон вокальний AT2035, Замовлення №946

Купив: Мікрофон вокальний AT2035, Замовлення №946 Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати! Не сподобалося: не вказані Все на висоті 1) Оперативність 2) Ввічливість 3) Ціна 4) Якість Однозначно рекомендую!
Відповідь представника «ШОУМУЗ»
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені товаром та нашою роботою.
Vika Huz рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Beats by Dr. Dre Studio Buds+ Black/Gold (MQLH3), Замовлення №817

Відповідь представника «ШОУМУЗ»
Вітаємо Вас Вікторія! Дуже дякуємо за те, що ви знайшли час, щоб оцінити нас і написати відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою та високо оцінили рівень обслуговування. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм.
Катя122 рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Мікрофон вокальний Shure SM7B, Замовлення №740

Повністю задоволена товаром та обслугованням. Швидко передали його до пошти , ціна абсолютно відповідає якості товару. Запакований добре, доїхав швидко, цілий та не ушкоджений. Менеджери магазину допомогли з вибором, дякую їм.
Відповідь представника «ШОУМУЗ»
Доброго дня, Катю! Дякуємо за таку високу оцінку нашої роботи! Наші співробітники не просто продають товар, а й завжди готові допомогти покупцям розібратися у технічних питаннях. Чекаємо на Вас знову в нашому магазині.
Dmitry Savin рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-M50x Black, Замовлення №1

Наушники топ за свои деньги, доставка быстрая.
Vasia Stefantsiv рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Мікрофон вокальний Audio-Technica AT2035, Замовлення №548

Відповідь представника «ШОУМУЗ»
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені товаром та нашою роботою.
Yana W рекомендує цей магазин
27 травня 2023

Купив: Мікрофон вокальний Shure SM7B, Замовлення №515

Повністю задоволена товаром та обслуговуванням. Швидко передали його до пошти, ціна абсолютно відповідає товару. Запакований добре, доїхав швдико, цілий і неушкоджений.
Відповідь представника «ШОУМУЗ»
Дякую, що поділилися своєю думкою про товар. Раді, що ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо вам за відгук та поради потенційним покупцям.
Вітя Пірс рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Мікшерний пульт Yamaha MG10XU, Замовлення №610

Все добре
Marik Tomov рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: SHURE SM7B, Замовлення №409

Дуже задоволений. Щодо роботи інтернет-магазину. У них все чітко та швидко. Ціна на сайті є актуальною. Відправили за 2 години після оформлення замовлення.