v.tupickiy рекомендує цей магазин
14 серпня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone X 64GB Space Gray (MQAC2)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Рекомендую! Не все идеально . Но уже понял что при покупке чего либо в интернете так быть и не может. Купил айфон десятку новую , цена дороже чем указана на хотлайне на 230 грн. Но все ровно дешевле чем у конкурентов . Пришлось брать. Сама покупка пришла без проблем. Сделали ещё и скидку на чехол из за несоответствия ценника .
Назар Вальц рекомендує цей магазин
14 серпня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone X 64GB Space Gray (MQAC2)

Взял опенбокс и порядок, можно смело брать. Сначала опасался, но устройства полностью новые. Норм сэкономил
Антон Ковтун рекомендує цей магазин
7 серпня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone SE 2020 128GB Black (MXD02/MXCW2)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Приобрел данный гаджет по обмену на старый в этом магазине. Долго правда настраивали все , инфу переносили. Ждал телефон около 2х часов. В целом остался доволен. Телефон мне нравится . Да и ребята в принципе время уделили моему вопросу достаточно. Благодарен !
Rena0606 рекомендує цей магазин
6 серпня 2020

Купив: Планшет Apple iPad 2018 32GB Wi-Fi + Cellular Gold (MRM02)

В перше стала володаркою техніки Apple, вирішила почати з айпада. Обрала цей магазин, тому що у них одна з самих не кусючих цін(яка при цьому відповідає дійсності). Години пів клеїли скло так щоб воно не чіплялось чохлом, але в підсумку вибрали інший)))) Тому персоналу окреме дякую за терплячість. Можливо це в мені говорить радість від першої покупки, але мені все сподобалося.
Відповідь представника «Твій Гаджет»
Благодарим за положительную оценку ! Надеемся этот гаджет и дальше будет приносить вам только положительные эмоции !
Evgenko_orange рекомендує цей магазин
25 квітня 2020

Купив: Медиаплеер Apple TV 4

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Покупаю на хотлайне не первый раз, покупал у них эплтв 4, в целом можно рекомендовать, не совсем удобная корзина на сайте, но это не главное, цена при покупке не изменилась, наличие есть, ждать не нужно, можно приехать и сразу забрать, а это очень важно, кто ищет эпловскую тв приставку, тому как правило "чешится" для них и написал отзыв
Спасибо, Евгений за вашу оценку ! Будем рады видеть вас снова