Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Хотів купити: Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter CHML-U42RK5

93599 грн. ціна значно вище на сайті продавця ніж на хотлайн
Ігор Бондар рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: CH-09XN8, Замовлення №329

При виборі кондиціонера були сумніви на якому з варіантів все ж таки зупинитися. Допомога менеджера, який розповів усі плюси та мінуси кілька варіантів мною обраних, реально допомогла. Кондиціонер справляється добре зі своїм завданням, поки що тільки перевірений на обігрів. Ще влаштував за ціною та знижкою на монтаж. Привезли та зразу поставили. За часом доставки та ціною все як обговорювалося. Дякую.
Олександр Зубар рекомендує цей магазин

Купив: Кондиционер CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №4738920

Fender Lowery рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: CH-S12FTXN-NG

Моніторив теплові насоси, менеджер допоміг підібрати потрібну потужність кондиціонера, важливий момент для економічності споживання електроенергії. Обговорювали різні моделі, дякую за терпіння співробітників, спілкувався з різними менеджерами, хлопці всі на своєму місці. Монтажники спізнювалися, але передзвонили та попередили. Вони одразу з кондиціонером приїжджають на погоджену дату монтажу. Кондиціонер відповідає технічним параметрам. Вдячний усім за роботу.
V.V.1982 рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: CH-S09FTR-NG, Замовлення №123

Olexandr Shevchenko рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG

Відповідь представника «CooperandHunter-opt»
Рады, что всё понравилось. Будем ждать Вас за новыми покупками)))
Маринка Попович рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter SUPREME (Black) CH-S09FTXAM2S-BL, Замовлення №00146

Менеджер допоміг у виборі кондиціонера, підібрати на найбільш придатну площу. Розповів яка фільтрація повітря і як мити фільтр. Монтажники так акуратно все зробили. Всім задоволена, рекомендую.