iyakushchenko не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: 24V LPE-B-PSW-2300VA+ (1600Вт) 1-40A, Замовлення №4964182

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

thedobriy рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Акумулятор мультигелевий LPM-MG 12V - 9 Ah, Акумулятор для ДБЖ LogicPower LPM-MG 12 - 9 AH (6555), Замовлення №614371

Був здивований що замовив у неділю і мені передзвонив менеджер а в понеділок вже надіслали. Користуюсь їхніми акумами багато років
VALENTIN PRO рекомендує цей магазин
14 лютого 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ LogicPower LPM-GL 12 - 100 AH (3871), Резервне ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-800VA+ (4143), Замовлення №11039

Купувала ДБЖ та акумулятор, щоб мати змогу користуватися котлом під час відключень світла . Сподобалося, що консультанти магазину все дуже ретельно розпитали та допомогли підібрати товари саме для моєї потреби, чудовий індивідуальний підхід до клієнта. Товари прийшли швидко, гарно запаковані, електрик все підключив, користуватися зручно, працює все стабільно.
DanX рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: линейно-интерактивный ИБП LogicPower LPY-W-PSW-2000VA+ (4146), Замовлення №4849