Plumelet не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: Мікрофон петличний для iPhone BOYA BY-V2 Lightning

В этом магазине невозможно купить по безналу.
Alex9500 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Карта пам'яті Samsung 512 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 PRO Plus 2023 (MB-MD512SA), Замовлення №10952

Все як треба
GUYMFF рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Мікрофон петличний для iPhone Blue Microphones Yeti Blackout, Замовлення №10847

Максим Щудло рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Веб-камера Logitech C922 Pro Stream (960-001089, 960-001088, 960-001087), SSD накопичувач Samsung 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW), Замовлення №qlBb20YswN8

Рекомендую.
Максим Адольфович рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Liberty 3 Pro Midnight Black (A3952G11), Замовлення №8808

Оперативно связались, попался хороший менеджер с которым было приятно поговорить. Отправили оперативно, выбор вариантов оплаты - порадовал, в общем особо не к чему и придраться, могу рекомендовать магазин.
Eugene рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Shock Blue (QAU-00002), Замовлення №8193

Замовлення відправлене в той же день, все прийшло в ідеальному стані. Рекомендую
Відповідь представника «PC-FAMILY»
Євгеній, раді чути! Фіскальний чек відправлено на електронну пошту. В разі необхідності надрукуємо та відправимо Новою поштою. У зв'язку з відключеннями світла у м. Києві не завжди є можливість друкувати на принтері, все одно, відправляємо день у день ) Дякуємо за зворотній зв'язок та гарного користування !!!
sashshine рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Shock Blue (QAU-00002), Замовлення №8109

Перший раз замовляю в даному магазині. По телефону підтвердили наявність товару і оперативно відправили в день оплати. Також є гарантійний талон на рік. Все підключилось і працює. Повністю задоволений роботою магазину. Рекомендую до покупок!
AnageN рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: SK Hynix Platinum P41 1 TB M. 2 PCIe NVMe Gen4 (SHPP41-1000GM-2), Замовлення №8038

Замовив SSD, зв'язатись швидко, є оплата монобанк частинами, відправили в той же день. В коробку вклали чек та гарантійний талон. В цілому дуже задоволений сервісом та оперативністю. Все ок! Рекомендую!
Игорь Мельниченко рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: Гейпад Xbox Series X/S Wireless Controller, Замовлення №7970-3

Остался доволен покупкой, уехал с приятным внутренним ощущениям. Рекомендую этот Магазин.
Azeroth рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Samsung T7 Shield 1 TB Beige (MU-PE1T0K/AM), Замовлення №7944

Перший раз зробив замовлення в цьому магазині. Відправили оперативно день в день. Всім задоволений.