MANJAK11 не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Занурюваний блендер Zelmer ZHB4752 Vario 1800 Titanium XL

зробив замовлення в пьятницю ввечері, до сьогоднішнього дня ніхто так і не звязався. Коли робиш замовлення, нема повідомлення ні на електронну пошту, ні смс, ніяк. Просто пише на екрані, замовлення прийнято, і все. Ніяк відслідити неможливо. Не рекомендую
Руслана Голяка не рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Хотів купити: Мийка повітря Boneco W210, Мийка повітря Boneco W210

Товару немає в наявності, інформацію на сайті не оновлюють. Хоча в сб запевняли що всі моделі є і чекайте понеділка. В понеділок замовлення не підтвердили. Навіть не передзвонили. Коли набрала сама відповіли " таке життя"
rosmachylo не рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Хотів купити: Gappo G4398-11

Шукав змішувач на осмос і звичайну воду, за наведеним кодом надіслали фото змішувача саме такого, оплатив 200 гривен; при доставці і перевірці змішувач виявився на одну воду; 200 гривен обіцяли повернути - не повернули, хоча згодились, що це їх помилка і сказали що повернуть. При повторному зверненні відповідь була не має куди повертати)
Відповідь представника «Технолінія»
Доброго дня. вам повернули кошти на наступний день, з поясненням що не було світла
Представник магазину «Технолінія»
Шановний пане. Вам на наступний день повернули кошти, і пояснили що не було світла 1.5 доби. Якщо у вас є світло то в багатьох його не було. Щасти вам.
24 грудня 2022 Відповісти
Oksana G рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Cube Slim VM 50 S3 C 1500W

Сервис отличный! Грамотный и вежливый консультант! Связались быстро, супер быстрая доставка товара - через 3 !!!часа. Доставка 300 грн до подьезда, за небольшую доплату договорились с доставкой занос в квартиру. Распечатали, проверили, получила чек и заполненую гарантию! После этого оплатила на карту продавцу. Рекомендую магазин однозначно. Ребята, вы молодцы. Прекрасный сервис и работа. В наше непростое время, вы сделали мой день)). Мира всем! Все буде Україна!
Дякуємо за відгук. Все буде Україна. Слава Україні
k1ri4 рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Atlantic Steatite Cube Slim VM 30 S3 C 1500W (831184)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Проблем с магазином не возникло. Оформление заказа на сайте можно сделать и удобнее, а в остальном – всё хорошо :) Гарантия и чек в коробке были, просто они спрятаны внутрь инструкции-книжечки. Отправка быстрая, товар без повреждений, поэтому магазин могу рекомендовать.
Дякуєм за відгук. Очікуєм на ваші нові замовлення. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
Volodymyr Yovchenko рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Atlantic F17

Замовив обігрівач Atlantic F17, у цьому магазині. Товар доставили швидко, але я не звернув уваги, що то була модель 2000W, з більшими габаритами. Звернувся, щоб товар обміняли, на версію F19, при цьому ніяких проблем не виникло. Сервіс дуже якісний
Відповідь представника «Технолінія»
Дякуємо за позитивний відгук. Очікуємо на ваші нові замовлення.
UK_Visitor рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Ariston PRO1 R 50 V 1,5K PL DRY

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Технолінія»
Доброго дня. дякуєм за правдиву інформацію. Чек та заповненний гар. талон можем вислати Новою Поштою по першому ж Вашому запиті.
nikiluk не рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY HE

Відповідь представника «Технолінія»
Доброго дня. Ми розуміємо Ваше не задоволення. Ваше звернення ми передали дирекції постачальника і отримали відповідь яку вам і озвучили (якщо б ви оглянули товар при отриманні та відмовились вам би відправили другий бойлер а з перевізником рішали би питання з приводу пошкоджень). З приводу не значної кількості піни біля технологічного отвору через який заливається піна в корпус бойлера то вона можлива і не несе ніяких технологічних проблем на роботі бойлера(і це ви б могли виявити та відмовитись від бойлера при огляді). Так як бойлер примятий з боків і пройшла розвальцовка верхнього краю бойлера
Mikhail P рекомендує цей магазин
26 червня 2022

Купив: Willer EVH50DRI Libra

Несмотря на тяжёлое время для страны, магазин добросовестно и внимательно относится к клиенту. Сделал звонок, приняли заявку, далее перезвонили, сообщили о наличии и деталях сделки. После внесения предоплаты в размере доставки, товар был отправлен в тот же день. На следующий день водонагреватель получил, товарный чек и гарантийный талон прилагались заполненные.
Дякуєм за відгук
Maksym Moskalenko рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) АТЕМ ВПГ-16

17.01.2022 придбав газову колонку в цьому магазині. За декілька хвилин після замовлення мені зателефонував представник магазину, уточнив спосіб оплати (скинув реквізити) та уточнив дані по доставці. Того ж дня колонку відправили мені. Наступного дня вже отримав колонку на новій пошті. В коробці з колонкою був чек і гарантійний талон з усіма печатками. Сервісом задоволений, дякую працівникам магазину. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Технолінія»
Максим, дякуємо Вам за відгук. Чекаємо на ваші замовлення.