Ціна збігалась із заявленою на hotline
Spiler рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №Чек 12871 від 14.07.2024

Вже не в перше користуюся послугами цього магазину. Консультанти ненав?язливо розповіли корисну інформацію і дали поради ! Раджу цей магазин!
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дуже раді, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний відгук Чекаємо на вас ще З повагою, команда Upps
Ai_Vladyslav рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №17055

Велике дякую за сервіс, через гарачу лінію попередили продавця, що я затримуюсь на точку видачі й щоб трохи притримиали товар;) приїхав все перевірили й все працює просто чудово
Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо. Дуже вдячні за звернення! Чекаємо Вас за новими покупками) З повагою від усієї команди Upps
Olexsa рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm Silver (SM-R950NZSA), Замовлення №17602

Замовив.Перетелефонували.Домовились про час самовивозу товару та спосіб сплати.Перетелефонували що товар вже у пункті видачі (на 72 хвилини раніше ).Забрав у визначений час.Ідеальне обслуговування.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день Раді, що вам все сподобалось, ми будемо надалі так само наполегливо працювати за для вашого комфорту Дякую, що обрали нас З повагою від усієї команди Upps
Виктория Татарченко рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення № Замовляла по телефону

Рекомендую ! Все чітко, швидко і відповідає опису. Дуже ввічливі і інформативні консультанти-продавці на місці. Була в магазині на Еспланадній.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день Дуже раді, що ви залишилися задоволені нашою співпрацею і написали про це відгук Ми цінуємо ваш час і пишаємося тим, що ви нас обрали З повагою, команда Upps
Alex Kotenko рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-00/10), Замовлення №123

Чудовий магазин, супер сервіс!
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день. Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук. Раді що вам усе сподобалося. З повагою, команда Upps
Даша Самойленко рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №05.07.24

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Sergii Sakhnenko рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Xiaomi Pad 6, Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue, Замовлення №1

Гарний магазин, товар був в наявності, все згідно очікуванням, приємні продавці, розповіли все, показали, також в наявності був чохол який також одразу купив, можу радити цей магазин
Відповідь представника «UPPS»
Вітаю! Ми раді, що Ви обрали наш магазин) Для нас важливо залишити Вас із позитивними емоціями після придбання пристроїв! Будемо раді Вам знову) Команда UPPS
Oleksii Nekr рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №12345678

Купцю тут другий телефон. Все ок. Ціна відповідає заявленій, швидко доставили в магазин. Там обрав чохол і одразу покліяли скло. Мені все сподобалось.
Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо! Дякуємо за зворотній зв'язок і увагу до нашого магазину! Будемо раді Вашим новим зверненням. З повагою, команда Upps
Олександр-1969 рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 13T Pro 12/512GB Black, Замовлення №296405177

Швидке замовлення. Гарне обслуговування, дуже уважний продавець. Магазином повністю задоволений!
Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо! Дякуємо за відгук. Раді, що виправдали Ваші очікування! З повагою від усієї команди Upps
Vladyslav Kalenskyy рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №00128

Швидке замовлення. Гарне обслуговування. Легкий обмін на новий телефон. Магазином задоволений!
Відповідь представника «UPPS»
Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Вам все сподобалось. Чекаємо Вас і надалі у нас в магазині З повагою, команда UPPS )