Володимир Чубенко не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Чохол для смартфона MagEZ Case Twill for iPhone 12/iPhone 12 Pro Black/Blue (KI1208P)

немає в наявності, почали пропонувати інший
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дійсно, цієї моделі не було в наявності, так як її зняли з виробництва. Ми вже виправили свою помилку. Вибачаємося за незручності. З повагою, команда Upps
Megachuv рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: AirPods 2 Right (MV7N2/R), Замовлення №15690

Покупал товар, который часто подделывают. Переживал. Но всё прошло хорошо. Еще у магазина прикольные упаковочные пакеты. Хотя наверное бумажные для меня были бы предпочтительней.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, це команда Upps Ми намагаємося зробити так, щоб кожен клієнт був задоволений нашим обслуговуванням Тому нам так приємно знати, що вам усе сподобалося Дякуємо за гарний фідбек
V S рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №00802

Магазин можу рекомендувати. Телефон був гарно запакований, відправили швидко НП. Все ок.
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день) Дякуємо за Вашу довіру до нашого магазину! Дуже раді, що ви залишилися задоволені нашою співпрацею і написали про це відгук Ми цінуємо ваш час і пишаємося тим, що ви нас обрали З повагою, команда Upps
Сольона рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: iPhone 14 128 , Замовлення №11573

Дякую, все підійшло, вся інформація, яку надають на сайті та при переписці - відповідає дійсності! Все дуже оперативно та чітко!
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час залишити про нас відгук Раді що вам усе сподобалося З повагою, команда Upps
Владислав Петров рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №11491

Придбав IPhone 15 pro, скло поклеїли на місці. Сподобалось що ціна була нижча ніж у багатьох конкурентів. Гарне місце розташування
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день, Владислав! Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно, що Ви гідно оцінили наш сервіс, оскільки ми намагаємося приділити кожному клієнту максимум уваги та надати кваліфіковане обслуговування. З повагою від усієї команди Upps
iAlexander рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Смартфон Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №6459

Залишились виключно позитивні враження про цей магазин, де я пару днів назад купив свій новий телефон! Вражаючий асортимент, дружній персонал та швидкий сервіс - все це зробило мій досвід покупки надзвичайно приємним. Новий телефон працює ідеально, і я дуже задоволений своїм вибором, особливо крутою ціною, яка була майже найнижча по Україні. Безперечно рекомендую цей магазин всім, хто шукає надійні електронні пристрої та відмінний сервіс!
Відповідь представника «UPPS»
Добрий день! Дуже дякуємо, що Ви залишили такий позитивний відгук! Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними) Будемо чекати на Вас знову! З повагою, команда Upps
Андрій Сульжук рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Pixel 8 8/128GB Rose, Замовлення №№11389

Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Андрій. Дякуємо за чудовий і розширений відгук. Вибачте за деякі незручності при оплаті, приймемо до уваги зауваження, та найближчим часом внесемо корективи Плюси: - швидке реагування та створення замовлення; (Дякуємо, ми завжди стараємось швидко реагувати на замовлення) - ринкова ціна. (Завжди слідкуємо, щоб ціни були одними з найкращих) Мінуси: - немає фіскального чеку; (Фіскальний чек відправляється в електронному вигляді в месенджери або на електронну пошту. Товарний чек та гарантійний талон, надається в магазині разом з товаром) - додаткова комісія 1% при переказі із картки на картку; (Банк при знятті готівки знімає 1% з рахунків) - немає безготівкової оплати, яка б була б без комісії (наприклад підключення еквайрингу вирішило б це питання); (Можливо, ми помиляємось, але безкоштовних еквайрингів не буває. Завжди є %. Безготівкова оплата у нас присутня, але з додатковим % )
Julia_Ushakova рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №15838

Покупкою задоволена, ціна відповідала вказаній, обслуговування в шоу румі було швидким і приємним. На місці була можливість одразу поклеїти захисне скло, обрати чохол та інші корисні аксесуари
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня! Дякуємо, за ваш позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені нашими цінами, обслуговуванням та вибором товарів. Ваш відгук допомагає нам покращувати наш сервіс. З повагою, команда UPPS!
Ксения Митяй рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №15669

Відповідь представника «UPPS»
Вітаємо, Ксенія! Дякуємо за зворотній зв'язок і увагу до нашого магазину! Будемо раді Вашим новим зверненням. З повагою, команда Upps
Анна Вакуленко рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Смартфон iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №15659

приємний персонал, хороші ціни та якісний товар
Відповідь представника «UPPS»
Доброго дня, Анна! Дякуємо за високу оцінку нашого магазину) Ми раді що Ви залишилися задоволені) Будемо раді бачити Вас знову!) З повагою, команда UPPS
Представник магазину «UPPS»
Доброго дня! Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними) Будемо раді бачити Вас знову! З повагою, команда UPPS.
18 лютого 2024 Відповісти