newpremium рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Триммер бензиновый M?chtz MGB-2504 GT, Замовлення №16996036260

Хороший магазин!Девушка-менеджер хорошо ориентируется в продукции,вежливая.Доставка быстрая Сервис на высоте!
Відповідь представника «Machtz»
Добрий день! Щиро вдячні Вам за відгук! Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!
Raven_Avanger рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Лазерний рівень площин Machtz MLL-05 GL, Замовлення №16945145330

Дуже сподобалась консультація і подарунки. Сам рівень невеликий і дуже гарно світить, навіть, при сонячному світлі. Дякую і більше Вам, лояльних покупців.
Vitaliy2045 рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Бензопила Machtz MCG-2745, Замовлення №#16946091870

Максимально задоволений покупкою, завелася с півоберту, в парі з цепком шлтільовським валить все, легка і потужна! Обслуговування вишка, менеджери знають свою справу!!! Окрема дяка за подарунки! Однозначно рекомендую!
Відповідь представника «Machtz»
Вітаємо, Віталію! Раді, що техніка Machtz припала Вам до душі. Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!
Андрій Суслов рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Мойка высокого давления M?chtz MPW-1655 М, Замовлення №Заказ #16946679950

Дякую співробітникам магазину за професійну консультацію,мийкою задоволений.Всім рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Machtz»
Добрий день, Андрію! Щиро вдячні Вам за відгук! Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!
Valeria рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Краскопульт з компресором Machtz MSG-1210 L PRO, Замовлення №1695278538

Замовляла цей фарбопульт на подарунок чоловікові, і з його слів він чудовий! Значно полегшив роботу, якість збірки на високому рівні. Від себе хочу відзначити професійну роботу магазину, швидку відправку (що важливо, бо це був подарунок), дуже вдячна менеджерам за допомогу у виборі.
Александр Петров рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Фен промисловий mhg-2260t, Замовлення №Видаткова накладна КЛ-293

Хороший магазин, покупая фен получил хорошую консультацию от консультанта в интернет магазине, забирал по месту в их магазине, ребята при мне проверили фен, запустили показали режимы, выписали гарантийный талон и показали ещё позиции которые меня интересуют, остались приятные впечатления от работы с магазином.
Відповідь представника «Machtz»
Добрий день, Олександре! Щиро вдячні Вам за відгук! Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!
Yar189456 рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Стрічкова шліфмашина Machtz MBS-1100, Замовлення №169451159570

Купив, по якості все влаштовує, по зручності також, працює добре, нарікань немає.Відправили в той самий день, приїхав товар швидко і плюс продавці все розповіли і допомогли.
Відповідь представника «Machtz»
Добрий день! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Kassanvika рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Перфоратор Machtz MRH-1220S, Замовлення №16944460760

Рекомендую
Відповідь представника «Machtz»
Добрий день! Дякуємо за відгук! Нам дуже важлива ваша оцінка!
DI1111 рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Пила электро МСЕ2940S, Замовлення №16938638170

Дуже сподобалося. Придбав нещодавно. Гарно процює. Тиха, легка та потужна. Дуже задоволений обслуговування і швидкістю доставки.Надіюся прослужить довго. Мастило подарували дуже було приємно))) Дякую усім раджу!!!
Відповідь представника «Machtz»
Сергей не рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Грязевая турбо-фреза QC

Не сподобалося: видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

заказал Грязевая турбо-фреза QC прислали Грязевая турбо-фреза ТC сказали отослать назад за их счёт вышлют то что нужно .....отослал...с почты 4 день не забирают на звонки и письма не отвечают ((((((