Ціна збігалась із заявленою на hotline
НатЛ не рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Хотів купити: БФП Epson L3256 (C11CJ67407, C11CJ67414, C11CJ67519)

просили 500грн попередню оплату, коли я запитала з якого міста будуть відправляти, мені сказали що це не має бути важливим, і якщо мені не подобаються їхні умови, щоб я купувала в інших.... досить грубо...
Volodymyr Yanovskyi рекомендує цей магазин
15 червня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Edifier R1700BTs Brown, Замовлення №ID 31859

SonnyNevermind не рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Хотів купити: БФП Epson L3251 (C11CJ67406, C11CJ67413)

Богдан Карпенчук рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Lilac Purple (16806133), Замовлення №ID31840

Замовив ввечері, вранці вже зв'язались зі мною для уточнення, швидко прийняли оплату по IBAN, в той же день відправили і прибуло. Радує найнижча ціна і швидкість обслуговування на всіх етапах. Сам товар виглядає як і на фото, має заявлені характеристики, робить чудові знімки. Також сподобалось, що в асортименті відразу був фотопапір, адже в багатьох інших магазинах не бачив його в наявності. Загалом все сподобалось, 10/10 як кажуть
Сергей Гензель рекомендує цей магазин
20 травня 2024

Купив: Мультиварка - скороварка NINJA Foodi SmartLid OL550EU, Замовлення №ID31689

Ми з дружиною в захваті від мультиварка-скороварка-мультипіч NINJA Foodi SmartLid OL550EU! Це дійсно нова якість приготування. Ну і, звісно, не можу не відмітити сервіс магазину EUROS - все просто бездоганно, рекомендую!
Hotspur рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Монітор LG 27UP850N-W, Замовлення №28148

Купив монітор LG 27UP850N-W в цьому магазині, привабила низька ціна. Привезли з Польщі за два тижні, як і обіцяли. Обслуговуванням задоволений.
KonanFR рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP60XBT Black, Замовлення №31479

Віктор Черненко рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для стрімінгу, подкастів Rode PodMic, Замовлення №ID31486

Игорь igorbullz не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Хотів купити: БФП Epson L3266 + Wi-Fi (C11CJ66411)

ціна не актуальна, просять передоплату
Надія рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: HP LaserJet M140w + Wi-Fi (7MD72F), Замовлення №20450897730843

Замовляла товар з передплатою, в наявності такої моделі не було, але пообіцяли за 5-7 днів відправити, в цьому магазині було найдешевше, тому вирішила замовити. Не підвели, товар прийшов вчасно і все добре працює. Дякую.