Антоніна рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: вагінальний лубрикант Amoreane Med Natural 100 мл (SO3987), Замовлення №20026

Все гуд, якісно, віччливо та оперативно!!!
Сергей рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Satisfyer Air Pump Bunny 5+ (SO6718), Замовлення №20024

Дякую,магазин рекомендую.
Vladyslav Matiukhin рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Satisfyer Pro 2 Generation 3 with Liquid Air Connect App Lilac (SO8405), Замовлення №20007

Дуже низька ціна порівняно з іншими магазинами. Повідомлення писали у телеграм, що особисто мені дуже удобно.
Bohdan Hrudetskyi рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: автоматичний мастурбатор Lovense MAX 2 (SO4091) (0728360599612), Замовлення №19997

Дякую за сервіс та швидкість, очікування виправдано на всі 100%!
Катерина рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №19945

Все было на высоком уровне. Минимум времени, результат тот, что и ожидался
Юрій рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №19939

Швидко зв'язались, ціна є актуальною, оперативно відправили
Вячеслав Кравченко рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Rabbit-вібратор PowerBullet Pretty Point Rechargeable Bullet Black (SO5564), Замовлення №19805

Юлия рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Satisfyer Curvy 3+ (SO3893), Замовлення №19934

Дуже гарний магазин!
Александр Наумов рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Rabbit-вібратор Satisfyer Triple Oh Blue (SO7781), Замовлення №19927

Спілкування ввічливе, консультації щодо іграшки та його робочих моментів - професійне!
Лариса рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: автоматичний мастурбатор CutiePies Cheerleader Cherry – Vagina & Ass Masturbator (SO7758), Замовлення №19922

Покупкою задоволена. Гарний сервіс та хороші ціни. Продавець ввічливий, відправив товар в обіцяни строки.