Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ірen рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Наушніки, Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832), Замовлення №23446

Чудовий магазин, купляла навушники Marshall Major VBlack. Адекватна ціна, доставили дуже швидко.
Виктория Чепурко рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Power Bank 22.5 w 20000 mAh jomroom, Замовлення №32146/18616

Супер Задоволена Швидко Дякую
Сергей Красиля рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L10s Pro (RLS6L), Замовлення №31883/18489

Чудовий магазин. Тільки приємні емоції, швидке обслуговування, до товару ніяких питань, ціна адекватна, все сподобалось. Буду змовляти сам і радити знайомим
Karamel рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot D10s White (RLS3L), Замовлення №31608/18369

Мне понравилось покупать в это магазине по нескольким причинам: актуальность цены (самая низкая была), наличие товара, хороший срок гарантии, быстрая коммуникация, оперативная отправка (отправили через 25 мин после оплаты), качество товара (хорошо упаковано, все работает отлично). Спасибо, рекомендую!
Oleg Luchak рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Baseus Amblight 30000mAh 65W 6A, Замовлення №18501

Олександр Комісарчук рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832), Замовлення №31882

Ivanna0708 рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-650.0), Замовлення №31874/18471

Все супер! Вранці замовила, після обіду забрала через самовивіз! Рекомендую!
myroslavaMMM рекомендує цей магазин
30 червня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832), Замовлення №18427

Купувала навушники Marshall Major V. Менеджери швидко зв'язалися. Замовлення відправили в цей же день. Дякую за оперативність і оригінальний товар!
Vadym рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Shadow Black (82K2028DPB), Замовлення №18398

Замовляв ноутбук в цьому магазині, домовились на мінімальну передплату, решта на пошті. Все пройшло супер - відправка в день оплати, все прийшло як і домовлялись. Покупкою адоволений, машазин однозначно рекомендую.
Eugene G. рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Wireless Black , Замовлення №31657