Сергей Чайка не рекомендує цей магазин
10 січня 2020

Хотів купити: Блендер GORENJE BPC2B, Замовлення №3100007844

Не сподобалося: наявність, асортимент

Позвонил к ним офис проверить наличие. Менеджер сказал ,что в наличии блендера нет, только под заказ. Ждать 5-15 дней. Делаю заказ через их сайт. Перезванивает через час другой менеджер, опять говорит мне, что его нет. Говорю, готов ждать, везите. Ответ менеджера - их нет, заказ не принимаем. На сайте указано, что "есть в наличии". См. принт скрин
mikolka2006 не рекомендує цей магазин
25 листопада 2019

Хотів купити: Микола

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

На сайте есть в наличии, по факту нету.
Заказывать по предоплате и ждать 7 дней. Категорически не рекомендую.
25 листопада 2019 Відповісти
Сергій Заболотній не рекомендує цей магазин
18 листопада 2019

Хотів купити: Варочная поверхнсть, Варильна поверхня електрична Gorenje IT643BSC, Замовлення №3100007452

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Замовлення було здійснене 15.11.19. За 3 дні ніхто так і не перезвонив. Після 5! спроби дозвону із моєї сторони почали пропонувати інший товар, який "трохи" дорожчий (на 25 %). Потім прислали листа, що "По вашему заказу GORENJE IT 643 BSC - есть на складе, мин. цена 9200 грн , завтра можем отправить к сожалению по цене указаной на сайте не доступно". Хоча на сайті досі протилежна інформація. Скріни добавляю. Висновок: НЕ рекомендую!
Andrew Kariakin не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2019

Хотів купити: GORENJE DE71IL

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Петр не рекомендує цей магазин
23 вересня 2019

Хотів купити: GORENJE DVG 600 GE/2

После оформления заказа перезвонили и назвали цену на 15% дороже (5600 грн) и срок поставки 5 дней, вместо наличия на складе. Никому не советую. В подтверждение принтскрин со страницы товара в магазине.
Natalya Protsenko не рекомендує цей магазин
17 липня 2019

Хотів купити: Витяжка купольна Gorenje DK63MCLI

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

На сайте пишут , что вытяжка есть в наличии по заявленной цене - порядка 6000 тысяч с копейками. По факту - в наличии нет. Результат- потерянное время. И даже после того как мне сказали, что товара нет- все равно висит статус- в наличии.
Віталій Дзиба не рекомендує цей магазин
18 червня 2019

Хотів купити: Сплит-система Gorenje KAS21NFT/KAS21ZFT, Замовлення №-

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Позвонил в магазин для консультации и заказа , но видимо у ребят было очень хорошее настроение, в итоге решил поискать в других магазинах где еще хоть как-то ценят и уважают клиента.
Плюсую, оператор хамит. дозвониться нереально
18 червня 2019 Відповісти
6 червня 2019

Купив: GORENJE FH 331 W

Сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Доставили быстро, магазин выбрала из-за цены. Покупкой довольна.
31 травня 2019

Купив: Мікрохвильовка з грилем Gorenje MO23ORAW

Знайшов на цьому сайті модель вбудовуваної мікрохвильовки, яку шукав та ще й за приємною для мене ціною, зранку зателефонував, менеджер підтвердив наявність та зарезервував, під час обідньої перерви підійшов в магазин, як виявилося він недалеко від місця моє роботи, забрав мікрозвильовку. Про покупку враження приємні, дякую.
Леонид Поле рекомендує цей магазин
30 травня 2019

Купив: Зволожувач повітря Gorenje H50DW

Покупал увлажнитель, цена достойная внимания, доставили за 2 дня. Спасибо.