Nickolay Kozlov рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: МЗП Baseus Compact Quick Charger 2xUSB U+C 30W Black (CCXJ-E01), Замовлення №1569

Вже 2й раз замовлюю в цьому магазині. Оплатив замовлення одразу на сайті ввечері. Наступного відправили. Рекомендую!
8imposible8 рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Автомобільний відеореєстратор 70mai Dash Cam Pro Plus A500s + Midrive RC06, Замовлення №1480

Залишився позитивний "післясмак" через те, що з моменту покупки товару і до моменту отримання його по НП пройшло трішки більше однієї доби. Здалося, що магазин знаходиться в одному приміщенні з НП :)
Відповідь представника «MobShara»
Дякуємо Вам за високу оцінку нашого магазину. Ваш відгук - це найкраща подяка). Приємного користування.
Ната ННН рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Автомобільний пилосос Proove Void Assistant C2, Автомобільний пилосос / Ручний пилосос Void Assistant C2 (PVV212010001), Замовлення №1330

Відправили у день замовлення, оригінальний товар, відмінна ціна.
380978777888 рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Планшет Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU), Замовлення №1237

Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU) Придбала два дні назад планшет в цьому магазині за повну оплату, відправили на наступний день, колцентр дуже вічливі дівчата, все розказали щодо доставки і гарантії. Фіскальний чек і гарантія у вкладені, задоволена покупкою, ціна підпал. Продавця рекомендую.
Alexander Babeshko рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Bipow Digital Display Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Black Overseas Edition (PPBD050301), Замовлення №1194

Придбав два павербанки, замовляв ввечері, зранку передзвонила дівчина підтвердила замовлення, і сказала що відправлять павербанки сьогодні ввечері, і так вони були відправлені в той самий день, тобто все було добре, поки я не побачив що відділення було 2, а я замовляв на 30, це цікаво, тому що не перший раз мені відправляють щось і плутають моє 30 відділення на 2... то ж треба бути трохи по уважніше, а так все ок, можу рекомендувати
Відповідь представника «MobShara»
не можу відредагувати свій коментар, але проблема із поштою була з моєї сторони, то ж купуйте в цьому магазині
14 січня 2024 Відповісти
scorpius рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Super Energy Pro Car Jump Starter Black (CRJS03-01), Замовлення №1196

Якість обслуговування на висоті. Товар та особливо його ціна - супер!
Баджо рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Baseus Fast Charging Data Cable USB to Type-C 100W 1m Slate Gray (CALD000616), Кабель USB Type-C Fast Charging Data Cable USB to Type-C 100W 1m Slate Gray (CALD000616), Замовлення №1128

Відправили швидко та наложним платежем. Товар прийшов у заводському пакуванні з цілими пломбами-наклейками.
Григорий Черненко рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Xiaomi Range Extender (DVB4270GL) , Повторювач Wi-Fi Range Extender (DVB4270GL), Замовлення №1064

Працюють оперативно, відправили замовлення швидко, якісний товар.Гарантійний талон повністю заповнений (!),що тепер мабуть рідкість.
Vitalii Li рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Xiaomi smart watch, Замовлення №990

заказал часы сразу с оплатой и без обратного звонка. Дешевле цены в инете небыло. В тот же день отправили, на слующий день были у меня. К тому же, отличная коммуникация через смс/имейл почту. Однозначно рекомендую, все четко, быстро, предсказуемо.
Виталий Черногор рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Ліхтар налобний VLF-H025C, Замовлення №800

Купував ліхтарик VIDEX VLF-H025C, до речі, як на мене найкращий в своєму класі. Магазином дуже задоволений!!! Найкраща ціна, спілкування швидке та приємне, оперативно уточнив нюанси замовлення та відправки і через добу, добре упакований товар вже забрав в точці видачі перевізника. Все на вищому рівні, рекомендуватиму магазин MobShara друзям і знайомим!