Ціна збігалась із заявленою на hotline
Олексій Д рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 2xUSB U+C 30W Black (CCXJ-E01), Замовлення №2787

Дякую магазину!. Щвидка доставка. Приємна ціна. Оригінальність товару. Однозначно рекомендую.
Serhii не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Wall Charger GaN3 Pro 2xUSB 2xType-C 65W Black with USB-C (CCGP040101), Замовлення №2750

Отримав розпакований товар, який був у використанні. Дуже розчарований.
Олександр Слободян рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 15W 10000 mAh Black (PPDML-I01), Замовлення №2506

Все супер швидко. Єдине що, замінили чорний на білий, але мені і не критично
Music On рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 2xUSB U+C 30W Black (CCXJ-E01), Замовлення №2431

Все ок, швидка доставка
Clairvoyant рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Tecno Spark 20 Pro+ KJ7 8/256GB Magic Skin Green (4894947019135), Смартфон Tecno Spark 20 Pro+ KJ7 8/256GB Magic Skin Green (4894947019135), Замовлення №2351

Відповідність ціни (одна з найнижчих на замовлений товар на ринку), наявність товару і швидка відправка без передоплат.
Виктория Неводничая рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: https://mobshara.com.ua/aksesuary-dlia-hadzhetiv/zariadni-prystroi/merezhevi/mzp-baseus-compact-quic, Замовлення №2334

Замовляла зарядний пристрій, все ок, швидка доставка
popravchik рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A15 4/128GB Black (SM-A155FZKD), Замовлення №1852

Замовив в цьому магазині телефон Samsung A15 4/128. Магазин сподобовся. Ціна була не сама низька, але привабила можливість сплати онлайн через Liqpay без комісій та переказів на карту. Відправили товар того ж дня, наступного дня вже отримав в почтоматі. Ніяких проблем не було, колір той що замовляв, коробка запломбована, ціна та що була вказана на hotline та на сайті. Магазин рекомендую.
dn301258svv1 рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 2U+C 30W White (CCXJ-E02), Замовлення №1820

OLHAOLHA2 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Кабель Baseus Cafule Metal Type-C 66W 1m White (CAKF000102), Кабель USB Type-C Baseus Cafule Cable USB For Type-C 3A 1M Red+Black (CATKLF-B91), Замовлення №1781

Низька ціна. Швидка відправка.
Nickolay Kozlov рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: МЗП Baseus Compact Quick Charger 2xUSB U+C 30W Black (CCXJ-E01), Замовлення №1569

Вже 2й раз замовлюю в цьому магазині. Оплатив замовлення одразу на сайті ввечері. Наступного відправили. Рекомендую!